Uğur Dumankaya Kimdir?

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya Kimdir?

DÜNYA .
 uğur dumankaya kimdir?

1970 İstanbul Kartal doğumlu olan Uğur DUMANKAYA Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesinden mezun olmuştur.

İstanbul Üniversitesi’nde İşletmecilik İhtisas Yönetimi Master yapmıştır (1997). 1994 yılından itibaren Dumankaya İnşaat bünyesinde çeşitli görevler üstlenmiş olan Uğur DUMANKAYA, halen Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

İngilizce bilen Uğur DUMANKAYA, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Üyesi, İVİAD, AMPD, ve Galatasaray Spor Kulübü üyesidir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Uğur Dumankaya Kimdir?

Yorumlar

bu kişi hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Portreler

bunlar da ilgi çekebilir Portre Anasayfa
Forbes'e kapak olan gizemli Türk Osman Kibar kimdir?
Kişiler

Forbes'e kapak olan gizemli Türk Osman Kibar kimdir?

ABD'de yayınlanan iş dergisi Forbes, 10 Mayıs'ta yayınlanacak olan kapağına ABD'de yaşayan Türk milyarder Osman Kibar'ı taşıdı. Peki ABD'deki gizemli Türk milyarder Osman Kibar kimdir? Osman Kibar ne iş yapar? Osman Kibar'ın İzmir eski Belediye Başkanı Osman Kibar (asfalt Osman)'la ilişkisi ne? işte cevabı ...

Mustafa Tanrıverdi kimdir?
Kişiler

Mustafa Tanrıverdi kimdir?

Milli piyade tüfeği sırlarını starken yaklanan Mustafa Tanrıverdi MKE'de ne zaman çalışmaya başladı? Mustafa Tanrıverdi hangi okul mezunu? Devlet sırlarından yararlanma, devlet hizmetlerine sadakatsizlik suçlamasıyla "casusluktan" tutuklanan MKE Kırıkkale Müdürü Mustafa Tanrıverdi kimdir?

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.