Prof. Dr. Hasan İbicioğlu Kimdir?

Prof. Dr. Hasan İbicioğlu ile alakalı merak edilenler.

DÜNYA .
prof. dr. hasan ibicioğlu kimdir?

Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU 1965 yılında Osmaniye’de doğdu. 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini, 1994 yılında aynı enstitüde doktora çalışmasını tamamladı. 1997 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’ne yardımcı doçent olarak atandı. 2000 yılında Yönetim ve Organizasyon doçenti, 2006 yılında da Profesör olan Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU, liderlik, davranış bilimleri ve iletişim konularında kamu ve özel sektörde çok sayıda konferans, seminer, eğitim ve kurs vermiştir.

Akademik alanda 5 kitabı, çok sayıda uluslar arası ve ulusal dergilerde yayınlanmış makalesi olan Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU aynı zamanda kamu sektöründe önemli kurumlarda yöneticilik ve özel sektörde çok sayıda büyük şirkette profesyonel danışmanlık yapmıştır. 2005 ve 2006 yıllarında KOSGEB Sinerji Odağı Müdürlüğü ve 2006-2007 yıllarınnda Isparta Ticaret ve Sanayi Odası danışmanlığında bulunmuştur. Ayrıca Arnavutluk Tiran EPOKA Üniversitesinde 2007-2008 yıllarında rektör yardımcılığı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dekanlığı görevlerini yürütmüştür.

Halen Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı’nı yürüten Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU aynı zamanda Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalı Başkanlığını da sürdürmektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilen Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU, evli ve bir çocuk babasıdır. kaynak:Gazete32.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Prof. Dr. Hasan İbicioğlu Kimdir?

Yorumlar

bu kişi hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Portreler

bunlar da ilgi çekebilir Portre Anasayfa
on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.