Melo transferinde flaş gelişme!

Yazıcı Görünümü 17.08.2019 23:35:45 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/spor/futbol/99011/melo-transferinde-flas-gelisme.html

Felipe Melo'nun bonservisini Juventus'tan almak isteyen G.Saray sona yaklaştı.


Melo transferinde flaş gelişme!

Galatasaray transferdeki sessizliğine son vermeye hazırlanıyor. Felipe Melo konusunda olumlu gelişmeler yaşanırken sol kanat için ise Carlinhos ile ilgili temaslar sürüyor...

Galatasaray'ın son transferleri de şekillenmeye başladı. Umut Bulut, Hamit Altıntop, Dany, Amrabat ve Burak Yılmaz gibi flaş transferlere imza attıktan sonra sessizliğe bürünen Galatasaray, Felipe Melo'da da mutlu sona yaklaştı.

Aylardır süren görüşmelerin ardından Juventus ile bonservis konusunda anlaşmaya varan ancak Brezilyalı yıldızı ile bir türlü İstanbul'a getiremeyen sarı-kırmızılılar, Melo ile son pürüzleri de giderdi. Brezilyalı oyuncunun haftasonuna kadar takıma katılması bekleniyor.

Juventus kadroda yer vermedi

İtalya Serie A takımlarından Juventus teknik direktörü Conte, Benfica ile oynanacak olan hazırlık maçının kadrosuna Melo'yu almadı.

Fenerbahçe'ye transferi gündemde olan Milos Krasiç ve eski Fenerbahçeli Reto Ziegler 22 kişilik maç kadrosunda kendisine yer buldu.

CARLİNHOS İÇİN TAFFAREL DEVREDE

Hakan Balta'nın sakatlığının ciddi boyutlara ulaşmasının ardından transferde öncelik haline gelen sol bek için ise tek isim Brezilyalı Carlinhos.

Claudio Taffarel'in önerdiği Carlos Andrade Souza için kulübü ile temasa geçen Galatasaray yönetimi, 25 yaşındaki oyuncuyu satmak istemeyen Fluminense'yi ikna etmeye çalışıyor. Sarı-kırmızılılar'ın bu transferdeki en önemli kozu Terim'in yardımcısı Taffarel.

Ntvspor

MeloTrrasnferGelişme

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Melo transferinde flaş gelişme! mobil ekran
Modern sayfa : Melo transferinde flaş gelişme!
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/99011