Elektronik Sigara Modelleri ve Tanıtımı

Yazıcı Görünümü 23.07.2019 02:44:20 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/yasam/toplum/228770/elektronik-sigara-modelleri-ve-tanitimi.html

Smok Alien 220W Elektronik Sigara Seti Smok Alien 220W Set, Alien 220W TC modunu ve eşleşen bir TFV8 Baby tankını içerir . Bu set, daha kaliteli gelişmiş bir cihaz kullanmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.


Elektronik Sigara Modelleri ve Tanıtımı

Alien 220W Mod'un ergonomik tasarımı, birinci sınıf boya kaplamalı Çinko alaşımından üretilmiş bir gövdesi ile kavisli çizgiler ve pürüzsüz bir his sunar. Avucunuzun içinde tutması kolaydır ve tutması en rahat cihazlardan biridir. Büyük basınç düğmesi kullanımı kolay ve tatmin edicidir.

 

Mod, minimum 0.1 ohm'luk dirençli 6-220W'lık bir güç aralığı sunar ve Ni200, Paslanmaz Çelik ve Titanyum için minimum kontrol ile 0.06ohm'luk direnç ile sıcaklık kontrolünü ve TCR'yi ayarlama yeteneğini destekler.

 

Smok Mag Kit 225W Elektronik Sigara

Kesinlikle eşsiz bir örnek olan şekillendirici Mag Kiti doğrudan her gözlemcinin dikkatini çekiyor. Eşsiz ergonomi ve harika görünüm, ekstra sınıfın başlangıç ​​setini karakterize ediyor. Smok'un Mag Kit'in ardındaki fikir tabanca-tetik benzeri bir şekil ve bir taç giyme töreni olarak Ateş butonu bu konsepte tamamen entegre edildi. Yukarı monte edilmiş TFV12 Prince evaporatörün asil görünümü devam ederek güzel akü taşıyıcısını etkileyici bir sanat eseri haline getirir.

 

Vaporesso Revenger 220W Elektronik Sigara

Vaporesso'nun Revenger Kit'i, 5 ila 220W aralığında çoklu çıkış modları olan en gelişmiş yonga seti OMNI Board 2.0'ı kullanıyor. Vaping tarihinde birincisi olarak, daha fazla aşınma direnci, grafik kalitesi ve ince doku için Kalıp İçi Etiketleme (IML) kılıfına sahiptir.

Geleneksel ve önemli CCELL Seramik Coil ile gelen yenilikçi GT Çekirdeklere sahip NRG Tank ile donatılmıştır.

Ergonomik tasarım daha iyi tutuş için yandaki tüm metal yangın butonunu ve yandaki mod butonları ile endüstri lideri OLED ekranını birleştirir. Lezzetin tadını çıkarın ve mevcut çeşitli GT çekirdeklerinden buharlaşın

 

Eleaf ijust S 3000 Mah Elektronik Sigara

iJust S, Eleaf tarafından piyasaya sürülen yeni bir başlangıç ​​kitidir ve uzun süre buharlaşmayı sağlamak için 3000mAh yüksek kapasiteli pil ile birlikte gelir. iJust S ayrıca çok daha kolay temizlemenizi sağlayan bağımsız yapıya sahiptir. Üstten doldurma sistemi, tanktaki likit doldurmayı kolaylaştırır. Yeni ECL atomizer ile birlikte kullanılan Eleaf iJust S Başlangıç ​​seti, size şaşırtıcı bir vaping deneyimi yaşatacak.

 

Joyetech eGo AIO 1500 Mah Başlangıç Seti

Joyetech eGo AIO Başlangıç ​​Seti, hepsi bir arada bir stil olup, sızıntı önleyici yapının en iyisini 2 ml likit haznesi kapasitesiyle birleştirir. Cihaz, depodaki basınç büküm kapağı ve beş tıklama açma özelliği gibi çeşitli çocuklara dayanıklı sistemlere sahiptir. Basitliği ve verimliliği, cihazı oldukça popüler ve benzersiz kılar. Joyetech eGo AIO, aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarja karşı genel akü korumasını gerçekleştiren iki grup akü koruma devresi sistemi uygular

ve bu da AGo AIO'yu daha Gelişmiş ve güvenilir kılar.  Takılan spiral yapı ağızlığı soluma için daha faydalıdır ve daha güvenlidir.

 

Sipariş Yönetimi

Vaporesso, Smok, Eleaf, Joyetech, Kangertech, Gibi elektronik sigara markalarının farklı onlarca modeli stoklarımızda bulunur.

Online satış mağazamız elektroniksigarafiyati.com üzerinden veya irtibat numaralar üzerinden bilgi ve siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye geneline kargo aracılığı ile siparişleri gönderiyoruz. Ödemeler teslimatta (kapıda ödeme) nakit & k.kartı olarak gönderilir.  

https://www.elektroniksigarafiyati.com

Elektronik sigaraElektronik sigara fiyatı

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Elektronik Sigara Modelleri ve Tanıtımı mobil ekran
Modern sayfa : Elektronik Sigara Modelleri ve Tanıtımı
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/228770