Yılmaz Vural’dan hırsıza çağrı: Geri getir, maçı mı düşüneceğiz seni mi be kardeşim

Yazıcı Görünümü 26.04.2019 08:41:43 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/spor/spor-guncel/228413/yilmaz-vuraldan-hirsiza-cagri-geri-getir-maci-mi-dusunecegiz-seni-mi-be-kardesim.html

Teknik direktör Yılmaz Vural, geçen gün evini soyan hırsıza çağrıda bulundu. Vural, "Çaldıklarını geri getir. Başımıza ne işler açtın. Maçı mı düşüneceğiz seni mi be kardeşim" diye seslendi.


Yılmaz Vural’dan hırsıza çağrı: Geri getir, maçı mı düşüneceğiz seni mi be kardeşim

Teknik direktör Yılmaz Vural'ın geçen yıl vefat eden babasının yaşadığı Kadıköy Göztepe'deki evine pazar günü hırsız girdi. Evde para bulamayan hırsız ya da hırsızlar, Vural'ın televizyonunu, bilgisayarını, kupalarını ve madalyalarını çaldı.

Kanal D Haber'e konuşan Yılmaz Vural, hırsıza seslendi ve "Çaldıklarını geri getir. Başımıza ne işler açtın. Maçı mı düşüneceğiz seni mi be kardeşim" diye konuştu.

 

Vural şu ifadeleri kullandı:

— Bütün eşyalar evde duruyor. Kiraya vermeyi ya da satmayı hiç istemedim. Evde kimse yaşamadığı için çok değerli bir şey, para, mücevher yoktu. Aferin hırsız kardeşim işini güzel yapıyorsun. Ama parmak izi bırakmışsın maalesef, polis arkadaşlar onları buldu.

POLİS HIRSIZI ARIYOR

Polis, hırsızlığın ardından hemen soruşturma başlattı. Yapılan incelemelerde bir kişinin parmak izine rastlandı. Polis şimdi hırsızı yakalamak için bulduğu parmak izini Emniyet'in veri tabanında araştırıyor.

Yılmaz vuralKadıköyGöztepeHırsızGeri getir

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Yılmaz Vural’dan hırsıza çağrı: Geri getir, maçı mı düşüneceğiz seni mi be kardeşim mobil ekran
Modern sayfa : Yılmaz Vural’dan hırsıza çağrı: Geri getir, maçı mı düşüneceğiz seni mi be kardeşim
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/228413