AK Partili Özalan'dan CHP'li Başarır'a: Şimdi kendisine 'top' desem, gider 'bomba' diye karakola verir

Yazıcı Görünümü 20.06.2019 20:20:00 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/guncel/olaylar/228093/ak-partili-ozalandan-chpli-basarira-simdi-kendisine-top-desem-gider-bomba-diye-karakola-verir.html

TBMM'de CHP'li Ali Mahir Başarır ile AK Parti milletvekili Alpay Özalan arasında gerginlik yaşandı. Başarır, kürsüde konuştuğu sırada kendisine laf atan AK Partili Özalan'a "Alpay kardeşim, sen sürekli kale arkasında ısınıyorsun, çık buradan konuş, çık. Ama ekonomiyi konuşuyoruz. Şimdi sana mikro desem aklına fırın gelir" diye seslendi.


AK Partili Özalan'dan CHP'li Başarır'a: Şimdi kendisine 'top' desem, gider 'bomba' diye karakola verir

TBMM'de CHP'li Ali Mahir Başarır, kürsüde konuştuğu sırada AK Parti sıralarından kendisine laf atan Alpay Özalan'ı kürsüye davet etti. 

 

Başarır, Özalan'a "Alpay kardeşim, sen sürekli kale arkasında ısınıyorsun, çık buradan konuş, çık. Ama ekonomiyi konuşuyoruz, ama bütçeyi konuşuyoruz. Şimdi ben sana mikro desem aklına fırın gelir, makro desem aklına market gelir. Çık kardeşim, buradan konuş, anlat, anlat. Laf atmayın" sözleriyle seslendi.

CHP'li hatibin kendisine yönelik sözlerine yerinden söz alarak cevap veren Özalan ise hayatı boyunca ilk 11'de oynadığını ve 150'den fazla Milli Takım formasını giydiğini söyleyerek kale arkasında ısınmadığını ifade etti. Özalan, Başarır'ın kendisine yönelik "Mikro desem aklına fırın gelir" sözlerine ise "Ben de kendisine 'top' desem, o da gider 'bomba' diye karakola verir. Yine 'ısınma turları' dedi, doğrudur. Çıkıp orada zaman gelince konuşacağım" diyerek cevap verdi.

Alpay özalanAli mahir başarırTopBombaMikroFırınEkonomi

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : AK Partili Özalan'dan CHP'li Başarır'a: Şimdi kendisine 'top' desem, gider 'bomba' diye karakola verir mobil ekran
Modern sayfa : AK Partili Özalan'dan CHP'li Başarır'a: Şimdi kendisine 'top' desem, gider 'bomba' diye karakola verir
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/228093