Bahçeli'den 'Meclis Başkanlığı' açıklaması!

Yazıcı Görünümü 23.07.2019 12:52:49 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/guncel/politika/227737/bahceliden-meclis-baskanligi-aciklamasi.html

Devlet Bahçeli grup toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı. MHP'nin, Cumhur İttifakı karşılığında Cumhurbaşkanı'ndan Meclis Başkanlığını istediği iddialarını yanıtlayan Bahçeli "Pazarlığımız olmaz" dedi.


Bahçeli'den 'Meclis Başkanlığı' açıklaması!

Bahçeli, grup toplantısının ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, "İki saygı değer yönetici çalışmalarını devam ettirmektedir. Önemli adımlar atılmıştır ve verimlidir. Cumhurbaşkanımızın Türkiye'ye dönüşüyle birlikte, kendi incelemelerini yaptıktan sonra görüşme istekleri olursa biz hazırız. Şu anki çalışma 30 büyük şehrin belediye başkanı ve onun alt yapısını oluşturan belediyeler üzerinde yoğunlaşmaktadır. 2014-2018 verileri göz önünde bulundurulmakta. Partizanca değil akıllıca bir yol izlenmektedir. Zannediyorum hayırlı bir sonuç elde edilecektir" diye konuştu.

Bahçeli, AK Parti'den Meclis Başkanlığının istendiği yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine de, "Her defasında söylüyorum, MHP'de pazarlık söz konusu olmaz. Partimizin karşısında bir pazar vardır, her türlü sebze orada mevcuttur ve dileyen alıp satabilir. Ama bizim partimizde böyle şey olmaz. Meclis Başkanı henüz var" şeklinde konuştu.

 

 

E

BahçeliMeclis başkanlığıMHPBasın toplantısıPazarlık olmaz

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Bahçeli'den 'Meclis Başkanlığı' açıklaması! mobil ekran
Modern sayfa : Bahçeli'den 'Meclis Başkanlığı' açıklaması!
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/227737