Flaş karar! İstifasını geri çekti!

Yazıcı Görünümü 21.09.2019 07:53:48 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/spor/spor-guncel/227407/flas-karar-istifasini-geri-cekti.html

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, istifa kararından vazgeçtiğini açıkladı. Ali Dürüst; "İstifa kararımdan vazgeçtim. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve TFF'ye güvenim tamdır."


Flaş karar! İstifasını geri çekti!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, görevlerinden istifa etme konusunu bir kez daha değerlendirdiğini ve duygusal bir karar verdiğine kanaat getirip "TFF'deki bütün görevlerimi sürdürme kararı aldım" dedi.

Ali Dürüst'ün kamuoyuna yaptığı duyuru şu şekilde:

"Galatasaray-Atiker Konyaspor maçının ardından oluşan gerilim dolu atmosferin ve adımın üzerinde yoğunlaşan baskının neticesinde TFF'deki  görevlerimden istifa ettiğimi açıklamıştım.

Ancak olayları serin kanlı biçimde değerlendirip bu kararımı gözden geçirince duygusal bir karar verdiğimin farkına vardım. Benim TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve TFF'ye güvenim tamdır. 

Bu nedenle istifa kararımdan vazgeçerek TFF'deki bütün görevlerimi sürdürme kararı aldım. Türk futboluna yeni katkılar yaparak Galatasarayımı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim. Kamuoyuna saygıyla duyururum."

Ali dürüstTffDemirörenİstifaGeri çekti

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Flaş karar! İstifasını geri çekti! mobil ekran
Modern sayfa : Flaş karar! İstifasını geri çekti!
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/227407