Apple'dan Türkiye'ye bir zam daha

Yazıcı Görünümü 16.07.2019 14:08:38 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/guncel/olaylar/226737/appledan-turkiyeye-bir-zam-daha.html

Önce Türkiye'de sattığı elektronik ürünlere, sonrasında da AppStore'daki uygulamalara zam yapan Apple, bugünden itibaren geçerli olmak üzere iCloud ücretlerini de artırdı.


Apple'dan Türkiye'ye bir zam daha

Kullanıcılara yeni fiyatlandırma konusunda e-posta gönderen Apple, mevcut iCloud ödeme planı olanların yenileme dönemi geldiğinde zamlı tarifeden ücret ödemeye başlayacağını duyurdu.

Yeni düzenlemeye göre, 200 GB iCloud saklama alanını halihazırda aylık 11.99 TL ücretle kullanan herkes artık 19.99 TL ödeyerek kullanabilecek. Bu zamla birlikte iCloud için ödenen ücret neredeyse iki katına çıktı.

 

iCloud, kullanıcıların fotoğraflarını, belgelerini, telefon rehberini dahil telefondaki her şeyini 'bulut'a yedeklemesini sağlıyor. Yani kullanıcılar bilgisayar başına geçip iTunes'u kullanarak kendileri manuel yedekleme yapmakla uğraşmıyor, iPhone ve iPad'ler WiFi ile internete girdiğinde otomatik olarak tüm cihazı yedekleyebiliyor.

5 GB iCloud alanını ücretsiz sunan Apple'ın bu depolama alanı yetersiz gelenler ise 50 GB, 200 GB, 1 TB gibi farklı depolama seçeneklerini tercih edebiliyor.

 

 

Kaynak: Sputnik

AppleTürkiyeZam

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Apple'dan Türkiye'ye bir zam daha mobil ekran
Modern sayfa : Apple'dan Türkiye'ye bir zam daha
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/226737