Tohum Otizm Vakfı İçin Makiteks Tekstilden Çok Özel Koleksiyon!

Yazıcı Görünümü 12.11.2019 17:16:52 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/saglik/cocuk-sagligi/222660/tohum-otizm-vakfi-icin-makiteks-tekstilden-cok-ozel-koleksiyon.html

Otizmli çocuklar için farkındalık yaratmak ve onların eğitimlerine destek sağlamak için Makiteks Tekstil, Maki by Tohum Otizm Vakfı Koleksiyonu’nu hazırladı!


Tohum Otizm Vakfı İçin Makiteks Tekstilden Çok Özel Koleksiyon!

Otizmin görülme sıklığı günümüzde çok büyük bir hızla artıyor. 1985 yılında her 2.500 çocuktan birine otizm tanısı konulurken, 2000’li yılların başında otizm tanısı konan çocuk sayısı 150’ye yükselmiştir. 2013 yılında ise 88 çocuktan birinde otizm görülürken, 2014’te %30 artış göstermiştir. Bugün doğan her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor, dünyada her 20 dakikada bir çocuğa otizm tanısı konuluyor. Türkiye’de, 0-18 yaş grubu arasında yaklaşık 352.000 otizmli çocuk ve gencimiz var. Tüm bu gerçeklikten yola çıkan Makiteks TekstilTohum Otizm Vakfı ile işbirliği yaparak otizm farkındalığını artırmak ve bu durumla mücadele eden çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla Maki by Tohum Otizm Vakfı Koleksiyonu’nu hazırladı.

Maki by Tohum Otizm Vakfı Koleksiyonu otizmli çocuklar yararına satışta.

Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu öğrencisi Mustafa Birdal’ın çizimlerinden üretilen nevresim koleksiyonunun geliri, Türkiye’deki otizmli çocuklar yararına farkındalık yaratmak ve bu çocukların ailelerine destek sağlamak amacıyla Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak. Otizmli çocuklar yararına satışta olan Mustafa Birdal çizimlerinden üretilen renk renk nevresim setlerine makiteksonline, n11.com, makiteks mağazalarından ulaşabilirsiniz.

OtizmTohum otizm vakfıMakiteks

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Tohum Otizm Vakfı İçin Makiteks Tekstilden Çok Özel Koleksiyon! mobil ekran
Modern sayfa : Tohum Otizm Vakfı İçin Makiteks Tekstilden Çok Özel Koleksiyon!
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/222660