WhatsApp video arama desteğine kavuştu

Yazıcı Görünümü 19.10.2019 15:19:02 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/bilim-teknoloji/cep-telefonu/204211/whatsapp-video-arama-destegine-kavustu.html

WhatsApp, uzun süredir beklenen video arama desteğini kullanıcılarla buluşturdu. Uygulamanın Android platformundaki beta sürümü ile artık video görüşmeleri yapılabiliyor.


WhatsApp video arama desteğine kavuştu

Android için WhatsApp uygulamasının beta sürümüne uzun süredir beklenen video arama özelliği nihayet geldi. WhatsApp üzerinden aynı Skype veya FaceTime'da olduğu gibi video konferans yapabilmenizi sağlayan yeni özellik, internet üzerinden görüşme yapabilmenize olanak tanıyor.

Eğer video görüşmesi yapmak istediğiniz kişinin uygulaması güncel değilse, kişi güncelleme gerektiği ile ilgili bir bildirim alıyor.

Uygulamanın 2.16.318 sürümüyle birlikte kullanıma geçen video arama özelliği, şu anda oldukça kararlı bir şekilde çalışıyor gibi görünüyor.

Bir milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp, bu özellikle birlikte Google'ın Duo uygulaması ile birlikte diğer mesajlaşma uygulamalarına rakip oluyor.

Son dönemde yeni güncellemelerle sürekli servisini geliştiren WhatsApp, geçtiğimiz günlerde Snapchat benzeri özellikleri de kullanıcılarla buluşturmuştu.

Kaynak: NTV

 

WhatsAppVideo

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : WhatsApp video arama desteğine kavuştu mobil ekran
Modern sayfa : WhatsApp video arama desteğine kavuştu
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/204211