Şota’dan Trabzonspor’a 5.5 milyonluk jest

Yazıcı Görünümü 18.10.2019 08:56:59 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/spor/futbol/185568/sotadan-trabzonspora-5-5-milyonluk-jest.html

Trabzonspor'da teknik direktörlük görevinden ayrılan Şota Arveladze, bordo mavili kulübe 1.8 milyon Euro'luk (5.5 milyon TL) bir jest yaptı.


Şota’dan Trabzonspor’a 5.5 milyonluk jest

Temmuz ayında 2 yıllık anlaşmaya vararak göreve getirilen teknik direktör Şota Arveladze ile yollar ayrılırken Gürcü teknik adamın ciddi bir fedekarlık yaptığı ortaya çıktı...

Yaklaşık 5 ay görevde kalan Gürcü teknik adamın yönetimin yolları ayıralım teklifi karşısında sözleşme ve talimatlar gereği alabileceği 18 aylık maaşına karşılık (1 milyon 800 bin Euro) "Ekonomik olarak hiçbir talebim yoktur" demesi bordo-mavilileri duygulandırdı.

Sporx'in haberine göre Şota'nın, yönetimin, "Bir kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz" teklifi karşısında daha 1.5 yıllık sözleşmesi olmasına rağmen hiçbir ekonomik talepte bulunmadan "Peki" dediği, yöneticilerin de bunun üzerine içerde olan bir aylık (100 bin Euro) maaşıyla birlikte kendisine ekstra bir aylık daha maaş verme kararı aldığı belirtildi.

TRABZONSPOR SEVGİSİ VE SÜLEYMAN HURMA FAKTÖRÜ 

Şota'nın Trabzonspor'a olan bağlılığı ve fesih görüşmelerini yürüten sportif direktör Süleyman Hurma'ya olan yakınlığı Gürcü teknik adamın bu feragatinde büyük rol oynarken yöneticilerin de hocalarına tek tek telefon açarak emeklerinden dolayı teşekkür ettiği ifade edildi. 

ŞotaTrabzonsporJest

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Şota’dan Trabzonspor’a 5.5 milyonluk jest mobil ekran
Modern sayfa : Şota’dan Trabzonspor’a 5.5 milyonluk jest
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/185568