Diana Krall konseri Zorlu Center'de

Yazıcı Görünümü 21.07.2019 20:37:27 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/muzik/yabanci-muzik/184435/diana-krall-konseri-zorlu-centerde.html

5 Grammy ödüllü caz solisti Diana Krall, Yapı Kredi ana sponsorluğunda ve IEG Live ve Piu Entertainment organizasyonuyla “Good Music in Town’’ serisi kapsamında 27 Ekim 2015’te İstanbul’da.


 Diana Krall konseri  Zorlu Center'de

Good Music in Town konserleri serisinin ilk konseri caz müziğinin dünyaca ünlü yorumcusu Diana Krall konseri olacak. Ünlü sanatçının heyecanla beklenen konserine sayılı günler kaldı. Diana Krall, 27 Ekim Salı akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahne alacak.

En iyi pop klasiklerini caz tınılarıyla seslendirecek

Geçtiğimiz Eylül ayında çıkardığı Wallflowers albümünün dünya turnesi kapsamında İstanbul’da konser verecek olan Krall, The Mamas and the Papas’tan California Dreamin, Eagles’tan Desperado, Bob Dylan'dan albüme adını da veren Wallflowers gibi tüm zamanların en iyi pop klasiklerini caz tınılarıyla yeniden yorumlayacak.

Grammy ödüllü sanatçı

Piyanoya 4 yaşında başlayan ve bugüne kadar Kanada’nın en prestijli müzik ödüllerinden JUNO’da 8 ödül kazanan, 5 Grammy’nin yanı sıra 9 altın, 3 platinum ödüle sahip olan ve Billbord Caz Listelerinde 8 albümüyle en üst sırada yer almış tek caz sanatçısı olan Krall, buğulu sesiyle kulakların da pasını silecek.

Diana KrallCazKonserZorlu performans sanatları

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Diana Krall konseri Zorlu Center'de mobil ekran
Modern sayfa : Diana Krall konseri Zorlu Center'de
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/184435