Tolga galibiyeti Aliya’ya armağan etti!

Yazıcı Görünümü 20.09.2019 23:14:11 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/spor/spor-guncel/167011/tolga-galibiyeti-aliyaya-armagan-etti.html

Tolga Zengin Partizanı 4-0 yendikleri maç sonrası yaptığı açıklamada 4 gün önce Alija Izetbegovic'in(Bağımsız Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı) de ölüm yıldönümüydü. Onu da analım." diyerek galibiyet efsane lidere armağan etti.


Tolga galibiyeti Aliya’ya armağan etti!

Beşiktaş'ın kaptanı Tolga Zengin, Partizan'ı 4-0 mağlup ettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, "Zor bir deplasmandı, pozisyon vermedik ve rahat bir galibiyet aldık. 4 gün önce Alija Izetbegovic'in(Bağımsız Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı) de ölüm yıldönümüydü. Onu da analım." diyerek galibiyet efsane lidere armağan etti.

Beşiktaş'ın deplasmanda Partizan'ı 4-0 mağlup ettiği mücadelenin ardından kaptan Tolga Zengin açıklamalarda bulundu. Tolga yaptığı açıklamada galibiyeti Bosna Hersek'i bağımsızlığına kavuşturan ve geçtiğimiz günlerde vefatının yıldönümü olan efsane lider Alija Izetbegovic'e armağan etti. Sabah’ın haberine göre o açıklama:

"Çok ağır bir zemindi. Baya yağmur vardı. Maçtan önce hakem bize de sordu, oynansın mı diye. Biz oynanmasını istedik. Zor bir deplasmandı, pozisyon vermedik ve rahat bir galibiyet aldık. 4 gün önce Alija Izetbegovic'in(Bağımsız Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı) de ölüm yıldönümüydü. Onu da analım. Güzel bir maçtı. Herkes birbirine karşı çok iyi niyetli. Oynasın, oynamasın herkes elinden gelen desteği veriyor takıma. Taraftarımız da hep yanımızda."

Yolga zenginPartizanGalibiyetAliya

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Tolga galibiyeti Aliya’ya armağan etti! mobil ekran
Modern sayfa : Tolga galibiyeti Aliya’ya armağan etti!
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/167011