Bayrampaşa'da Gripin rüzgarı esti

Yazıcı Görünümü 15.11.2019 23:22:59 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/muzik/konserler/155535/bayrampasada-gripin-ruzgari-esti.html

Bayrampaşa Belediyesi’nin düzenlediği çocuk şenliğinde sahne alan ünlü müzik grubu Gripin, hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.


Bayrampaşa'da Gripin rüzgarı esti

Bayrampaşa Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen çocuk şenliğinde ünlü müzik grubu Gripin, sahne aldı. Kocatepe Bayrampaşa Belediye Stadı'nda düzenlenen konsere katılan her yaştan çocuk, grubun şarkılarına eşlik etti. 'Aşk Nereden Nereye', 'Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar', 'Durma Yağmur Durma' gibi birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Grup, Bayrampaşalı çocuklardan tam not aldı.

Çocuk şenliğine ev sahipliği yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı. Başkan Aydıner, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimizdir. Onların, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için çok çalışacaklarına olan inancım tamdır” dedi.

Gripin grubunun üyelerine sanat hayatında başarılar dileyen Başkan Aydıner, "İsmi Gripin. Gripin şifa, güzellik, müzik demek" diye konuştu

Başkan Aydıner, daha sonra grubun solisti Birol Namoğlu'na çiçek takdim etti.

Bayrampaşa belediyesiGripin

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Bayrampaşa'da Gripin rüzgarı esti mobil ekran
Modern sayfa : Bayrampaşa'da Gripin rüzgarı esti
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/155535