Galaxy S5 uygulamalarını telefonunuzda kullanın!

Yazıcı Görünümü 20.09.2019 23:13:43 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/bilim-teknoloji/icat-inovasyon/152808/galaxy-s5-uygulamalarini-telefonunuzda-kullanin.html

Samsung dün, yani 21 Mart itibariyle ABD ve İsviçre başta olmak üzere seçkin piyasalarda bulunan çeşitli mağazalarda meraklılarına, yeni amiral gemisi Galaxy S5’i denemek için fırsat veriyor.


Galaxy S5 uygulamalarını telefonunuzda kullanın!

Teknolojimix'te yer alan habere gçre, Samsung mağazaları ziyaret edemeyen kullanıcıları da düşündü ve Galaxy S5 Experience adında bir uygulama başlattı. Bu uygulama Galaxy S5 ve giyilebilir cihazlarla etkileşim sağlar. Uygulamayı cihazınızda kullanırken Galaxy S5 deneyimi yaşıyorsunuz.

Galaxy S5’in kamera özellikleri dahil olmak üzere S Health uygulaması, Ultra Güç batarya tasarruf modu gibi başlıca özellikleri cihazınızda görebileceksiniz. Böylece mağazalarda denemenize gerek kalmadan alıp almayacağınıza daha kolay karar verebileceksiniz.

Galaxy S5 Deneyim Android 4.0 ve üstünde çalışan tüm Android cihazlar için kullanılabilir. Buradan Google Play’e giderek uygulamayı indirebilirsiniz.

Galaxy S5

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Galaxy S5 uygulamalarını telefonunuzda kullanın! mobil ekran
Modern sayfa : Galaxy S5 uygulamalarını telefonunuzda kullanın!
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/152808