Astsubayların sorunlarına ''kadrolu'' çözüm

Yazıcı Görünümü 20.11.2019 17:19:26 -
url
http://www.on5yirmi5.com/haber/guncel/olaylar/123896/astsubaylarin-sorunlarina-kadrolu-cozum.html

Genelkurmay Başkanlığı, kuvvet komutanlıkları, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Kıdemli Astsubaylığı kadroları ihdas edildi.


Astsubayların sorunlarına ''kadrolu'' çözüm

Genelkurmay Başkanlığından, astsubayların mesleki ve sosyal sorunlarının en kısa zamanda ''Komuta Katı''na iletilmesi ve çözüm bulunması için Genelkurmay Başkanlığı, kuvvet komutanlıkları, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Kıdemli Astsubaylığı kadroları ihdas edildiği bildirildi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinde görevli astsubayların mesleki ve sosyal sorunlarının en kısa zamanda ''Komuta Katı''na iletilmesi ve çözüm bulunması için kadro oluşturuldu.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesindeki açıklamaya göre, Türk Silahlı Kuvvetlerinde görevli astsubayların mesleki ve sosyal sorunlarının en kısa zamanda ''Komuta Katı''na iletilmesi ve çözüm yolu bulunması maksadıyla Genelkurmay Başkanlığı, kuvvet komutanlıkları, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Kıdemli Astsubaylığı kadroları ihdas edildiği bildirildi.

Açıklamada, kadrolara görevlendirmelerin yapıldığı ve uygulamaya geçildiği de kaydedildi.


-Deniz Kuvvetlerinden koruma-


Öte yandan sitedeki başka bir açıklamada ise Kızılay Genel Müdürlüğünce yapılan planlamaya göre, Somali'ye insani yardım malzemesi taşıyan Aqua Luna isimli geminin Mogadişu/Somali ve Berbera/Somali limanlarına intikalinde Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca refakat ve koruma sağlandığı bilgisine yer verildi.


AA
 

Genelkurmay başkanlığıAstsubay

kaynak : on5yirmi5.com
Mobil sayfa : Astsubayların sorunlarına ''kadrolu'' çözüm mobil ekran
Modern sayfa : Astsubayların sorunlarına ''kadrolu'' çözüm
Kısa adres : http://www.on5yirmi5.com/123896