twitterfacebook

Bana Şiirden Ellerini Uzat

bana şiirden ellerini uzat
"Bana Şiirden Ellerini Uzat" isimli şiir antolojisi kitabına katılmak isteyenler 29 Kasım son gün olmak üzere şiir gönderebilirler.

Geliri Van depreminden zarar gören depremzedelere aktarılacak olan "Bana Şiirden Ellerini Uzat" isimli şiir antolojisi kitabına katılmak isteyenler 29 Kasım son gün olmak üzere şiir gönderebilirler.

Şiirlerde konu serbest olup, katılımcı şairlere 4 sayfa yer ayrılacaktır. Şiirler gönderildikten kısa süre sonra şiirlerin kitaba alınıp alınmayacağına dair cevap yazılacaktır.

Katılımcılar şiirleri ile birlikte iletişim bilgilerini, öz geçmişlerini dergipoyraz@hotmail.com adresine gönderebilirler.
Katılım ücreti 70 TL olup, 30 Kasım 2011 tarihine kadar T.C İş Bankası Sivas Şubesi 5700-225 73 37 nolu hesaba yatırabilirler.

Katılım ücretinin yaklaşık yüzde 50 si ile kitapların basımı sağlanacak ve kalan tutar  (yaklaşık yüzde 50 si) doğrudan depremzede ailelere iletilecektir. Ayrıca her şaire 15 kitap hediye gönderilecektir.

yayın : 29 Kasım 12:46

bana şiirden ellerini uzat van deprem kitap

Yorumlarınız
Adınız


BENZER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR
 • Salih Mirzabeyoğlu tahliye edildi

  Salih Mirzabeyoğlu tahliye edildi

  İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan yazar Salih İzzet Erdiş hakkında yeniden yargılama kararı verdi. Mahkeme oy birliği ile Salih Mirzbeyoğlu'nun tahliyesine karar verdi.

 • Bonzai’ye karşı nasıl mücadele edilmeli? /

  Bonzai’ye karşı nasıl mücadele edilmeli?

  Yeşilay Genel Müdürü Savaş Yılmaz’la Bonzai ve diğer uyuşturucu maddelere karşı nasıl mücadele edilebileceğini konuştuk.

 • İşte İstanbul'un yeni çılgın projesi! /

  İşte İstanbul'un yeni çılgın projesi!

  2023’e kadar İstanbul’un Doğu ve Batı diye ikiye ayrılması planlanıyor. Tarihi yarımada ise 'Eski İstanbul' diye adlandırılarak, Prag veya Roma gibi tamamen turistik bölge olacak.

 • 9. sınıflar okula bir hafta erken başlayacak /

  9. sınıflar okula bir hafta erken başlayacak

  Milli Eğitim Bakanlığı, 40 ilde 82 lisede 9. sınıf öğrencilerini okula bir hafta erken başlatacak.

 • Meclis kürsüsünde İsrail protestosu /

  Meclis kürsüsünde İsrail protestosu

  İsrail’in Gazze saldırılarını kınayan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, Meclis kürsüsüne “İs’real Terrorist” yazılı bir döviz astı.

 • Tahliye olan Mirzabeyoğlu'nun ilk sözleri /

  Tahliye olan Mirzabeyoğlu'nun ilk sözleri

  Tahliye edilen İBDA/C davası hükümlüsü Salih İzzet Erdiş, "Tahliye edildiğim için mutluyum, içeride olmak istemezdim ama bu, benim için hayatımın boşa geçmiş safhası değil" dedi.

 • Gazze'de şehit sayısı 600'ü geçti /

  Gazze'de şehit sayısı 600'ü geçti

  İsrail'in Gazze'ye saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 636'ya yükseldi.

 • Devlet 'Selam'ı aldı /

  Devlet 'Selam'ı aldı

  Devlet, uydurma Selam Örgütü bahanesiyle binlerce kişiyi dinleyen çeteye en büyük darbeyi vurdu.

 • Pet şişeleri dönüştürün /

  Pet şişeleri dönüştürün

  Pet şişelerin dönüşümü Her gün kullanıp çöpe attığımız pet şişeleri atmak yerine çok daha faydalı şekilde kullanıalbilir hale getirebilirsiniz. İşte pet şişelerden yapılmış birbirinden yararlı örnekler...

ÖZEL DOSYALAR

/Scripts/lib/jquery-2.0.0.min.js