İktibas Dergisi Aralık 2016/456. Sayısı çıktı

İktibas Dergisi Aralık 2016/456. Sayısı “Değişen Dünya-ABD İç Dengeleri Bağlamında “Başkanlık Seçimleri”nin Yansımaları” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

KÜLTÜR SANAT .
iktibas dergisi aralık 2016/456. sayısı çıktı

Bu sayımızda, Yorum bölümünde Abdullah PAMUK’un “Değişen Dünya-ABD İç Dengeleri Bağlamında “Başkanlık Seçimleri”nin Yansımaları”; Kavramda ise “Sivil Toplumculuk ve Medine Sözleşmesi” konusunun işlendiği yazılarını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin BÜLBÜL’ün “Üstü Örtülen Şirk’ler”; Hikmet ERTÜRK’ün “Herkes Haklı Olabilir mi!”; Osman COŞKUN’un “Dinlerinde Aşırı Gidenler Var Ya!”; Aykut AKÇAnın, “Hayata Anlam Katmak”; Ömer YILDIZ’ın “Pagan Bir Din: Futbolizm”; ile Haydar ÖZTÜRK’ün “Kur’an’da Allah Merkezli Dil”; Enes TARIMın “Yenildik! Çekiliyoruz” ile Hamdi AKAN’ın “Ed-Din’e Giren Masum Parazitler.!” yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Kitap Bir Alıntı bölümünde da ise, İdris Küçükömer’in Bağlam Yayınları tarafından İstanbul/2007 de yayınlanan “Batılılaşma & Düzenin Yabancılaşması” kitabından “Türkiye Batılaşamaz!” yazısını alıntıladık.                                             

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün “Cehennem Ehlinin Yiyeceği” yazısının yanı sıra.

Sanat-Edebiyatta Ebru Güler’in Genç Birikim/2014/183 dergisinde yayınlanan “Kudüs’ün Gelini Olmakyazısının yanı sıra; Cengiz Numanoğlu’nun Antoloji.com sitesinde yayınlanan “Kur’an’ı Anladıkça şiirini alıntıladık.    

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

Abonelik İçin:

www.iktibasdergi@hotmail.com

Anlam Yayınları Ankara Merkez: Tuna Cad. 14/3 Kızılay, 0312.435 37 60

İktibas Kayseri Temsilciliği: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Kiraz Apt. No: 21/3 ] Melikgazi

İktibas İstanbul Temsilciliği: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No: 43 D.:5 Fatih {Fatih Camii karşısı} Tel: 0 545 648 75 08

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İktibas Dergisi Aralık 2016/456. Sayısı çıktı

Yorumlar

bu kitap hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Kitaplar

bunlar da ilgi çekebilir Kitap Anasayfa
Genç Öncüler Aralık Sayısı Çıktı!
Kitap

Genç Öncüler Aralık Sayısı Çıktı!

Genç Öncüler Dergisi Aralık sayısında son yıllarda medya etkisi ve geleneksel kodların değişimi ile büyük bir saldırı altında bulunan Aile kurumunu ve bireyselleşme hastalığını ele alıyor.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.