Arabalı ile Arabanı Kirala ve Kazanmaya Başla

Arabali.com arabanı kirala ve ekstra gelir elde etme şansı yakala! Kullanmadığınız, ara sıra kullandığınız, ayın belirli kısımlarında boşta duran araçlarınızı kiraya vererek gelir elde edebilirsiniz.

YAŞAM .
arabalı ile arabanı kirala ve kazanmaya başla

Arabali.com ile Arabanı Kirala ve Kazanmaya Başla

Aracınız var ve bu aracı sadece belirli günlerde mi kullanıyorsunuz? Ya da fazla aracınız var ve bu aracı garaj da mı tutuyorsunuz? Bu durumda bu araçların size verdiği fayda masraflarını çıkarmıyor demektir. Aracımı kiraya vermek istiyorum. Peki ne yapacaksınız? Yapılacak şey arabanı kirala ve ekstra gelir elde etmeye başla.

Yurt dışında 2010 yılından sonra popüler bir hal alan kişiden kişiye araç kiralama platformları, son yıllarda ülkemizde de kendine yer edinmeye başladı. Özellikle büyük şehirlerde aktif olarak kullanılan kişiden araçkiralama sistemi, bu bağlamda birçok kişi için de ekstra gelir kapısı olmuş durumda. Sistemin işleyişi de oldukça basit. Gelin şimdi kişiden araç kiralama sistemi nedir ve nasıl işler sorularına cevap arayalım.

Kişiden Araç Kiralama Sistemi Nedir?

Kişiden kişiye araç kiralama, Avrupa’da ve hatta dünyada oldukça popüler olan bir sistemdir. Araç fazlası olan, aracını sadece belirli günlerde kullanan ve bu günler dışında boş kalan araçlarını sistem üzerinden kişilere kiraya vererek gelir elde etmek üzerine kurulu bir sistemdir. Sistem tamamen güvenli olup araç sahiplerini ve araç kiralamak isteyen kişileri güvence altına almaktadır.

Kişiden Araç Kiralama Sistemi Nasıl İşlemektedir?

Sisteme üye olarak kişisel bilgilerinizi giriyor ve üyeliğinizin onaylanması için gerekli bilgileri iletiyorsunuz. Bunun ardından ise aracınızı fotoğrafları ve özellikleri ile birlikte sisteme ekliyorsunuz. Sonrasında ruhsat bilgilerinizi giriyor ve aracı firma yetkilileri tarafından aracınızın onaylanmasını bekliyorsunuz. Aracınızın onaylandıktan sonra rezervasyon için hazır hale geliyor. Sonrasında ise aracınıza rezervasyon talebi gelmesini bekliyorsunuz. Kiralama talep edilen aracınız için sistem size bilgi vermektedir.

Araç kiralamak isteyen kişi ise yine sisteme üye olduktan sonra üyeliğinin onaylanabilmesi için ehliyet bilgileri gibi gereklilikleri yerine getirmelidir. Üyeliği onaylandıktan sonra araç sahibine rezervasyon isteği gönderir ve kiralama sürecini başlatır.

Sen de Arabalı kalitesi ile tanışarak arabanı kirala ve ekstra gelir elde et! Bu sayede hem aracının masrafını çıkar hem de ekstra gelir elde etme fırsatı yakala.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Arabalı ile Arabanı Kirala ve Kazanmaya Başla
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.