Liglerde haftanın programı

Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 24. hafta maçları oynanacak. 2. Lig'e 25, Spor Toto 3. Lig'e ise 29. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek

SPOR .
liglerde haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig:

4 Mart Cuma

20.00 Mersin İdmanyurdu-Medicana Sivasspor (Mersin)

5 Mart Cumartesi:

13.30 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

19.00 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)

6 Mart Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Türk Telekom Arena)

19.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

7 Mart Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Başakşehir Fatih Terim)

PTT 1. Lig

4 Mart Cuma:

19.00 Giresunspor-Balıkesirpor (Giresun Atatürk)

5 Mart Cumartesi:

13.30 Denizlispor-Şanlıurfaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Göztepe-Alima Yeni Malatyaspor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Multigroup Alanyaspor-Karşıyaka (Alanya Oba)

6 Mart Pazar:

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (Kamil Ocak)

13.30 Vartaş Elazığspor-Altınordu (Elazığ Atatürk)

16.00 1461 Trabzon-Boluspor (Hüseyin Avni Aker)

18.30 Kardemir Karabükspor-Adana Demirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

7 Mart Pazartesi:

19.00 Adanaspor-Kayseri Erciyesspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

2. Lig

Beyaz Grup

---------------

5 Mart Cumartesi:

13.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Bandırmaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Konya Anadolu Selçukspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

6 Mart Pazar:

13.00 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe)

13.00 Orduspor-BUGSAŞ Spor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Hacettepe-Nazilli Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Bayrampaşa-Fethiyespor (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

13.30 Sarıyer-Hatayspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Pendikspor-İstanbulspor (Pendik)

13.30 Menemen Belediyespor-Ümraniyespor (Menemen İlçe)

Kırmızı Grup

-----------------

6 Mart Pazar:

13.00 Tokatspor-Eyüpspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Manisaspor (Seyrantepe DİSKİ)

13.30 Fatih Karagümrük-İnegölspor (Vefa)

13.30 MKE Ankaragücü-Sivas Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Tuzlaspor-Tarsus İdmanyurdu (Tuzla Belediye)

13.30 Keçiörengücü-Kartalspor (Aktepe)

13.30 Aydınspor 1923-Gümüşhanespor (Adnan Menderes)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Bucaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Ankara Demirspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

 3. Lig

1. Grup
----------

5 Mart Cumartesi:

12.00 Arsinspor-Düzcespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

6 Mart Pazar:

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kızılcabölükspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kırıkhanspor (Kazım Karabekir)

13.30 Yeşil Bursa-Kozan Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Tire 1922-Tekirdağspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Altay-Zonguldak Kömürspor (Buca İlçe)

13.30 Maltepespor-Gölbaşıspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Silivrispor-Erzin Belediyespor (Silivri)

2. Grup

----------
5 Mart Cumartesi:

13.00 Diyarbekirspor-Ofspor (Diyarbakır Atatürk)

6 Mart Pazar:

13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Payasspor-Derincespor (Payas İlçe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Adliyespor-Zara Belediyespor (Ankara OSTİM)

13.30 Orhangazispor-Sakaryaspor (Orhangazi İlçe)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

3. Grup

----------

6 Mart Pazar:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Batman Petrolspor (Bayburt Genç Osman)

13.00 24 Erzincanspor-Bergama Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Dersimspor-Manavgatspor (Tunceli Atatürk)

13.00 Körfez İskenderunspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Beylerbeyi-Dardanelspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Sandıklıspor (Darıca İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Niğde Belediyespor-Çatalcaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Gölcükspor-Çine Madranspor (İhsaniye İlçe)

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Liglerde haftanın programı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.