En Güzel Türk Filmi Hangisi?

Türk sinemaseverleri en iyi Türk filmini seçiyor. Sinema dergisi ekibince hazırlanan 350 filmlik listeden 10 filmi seçmek yeterli...

SİNEMA .
en güzel türk filmi hangisi?

EN GÜZEL TÜRK FİLMİ LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!..

Türkiye'de sinemaseverler için 17 yıldır vazgeçilmez bir kaynak olan Sinema Dergisi ve TTNET'in televizyon yayıncılığında yeni bir dönem başlatan markası Tivibu, Türk sineması ile ilgili önemli bir işbirliğine imza atıyor. Tivibu işbirliğiyle Sinema Dergisi'nin 1 Eylül – 10 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştirileceği büyük oylamayla sinemaseverler tüm zamanların en iyi 100 Türk filmini seçiyor.

Oylamaya katılmak için www.eniyiyuzturkfilmi.com sitesine girmek ve Agah Özgüç danışmanlığındaki Sinema ekibi tarafından hazırlanan 350 filmlik listeden 10 filmi seçmek yeterli oluyor.

Sinema alanında kaynak niteliği taşıyan Sinema Dergisi ve televizyon izleme alışkanlıklarında yeni bir dönem başlatan Tivibu, Türk sinemasına damgasını vurmuş tüm zamanların en iyi 100 Türk filmini belirlemek için önemli bir projeye imza atıyor.

Sinema Dergisi ve Tivibu işbirliğinde gerçekleştirilen En İyi 100 Türk Filmi projesi kapsamında 1 Eylül-10 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecek oylama ile sinema tutkunları tüm zamanların en iyi 100 Türk filmini seçecek. Herkese açık olan oylamaya katılmak için www.eniyiyuzturkfilmi.com sitesine girerek Agah Özgüç danışmanlığındaki sinema ekibi tarafından hazırlanan 350 filmlik listeden 10 film seçmek yeterli oluyor. Oylama sonucu belirlenecek tüm zamanların en iyi 10 Türk filmi, Ekim ayında Türk sinemasının ünlü isimlerinin de katılacağı özel bir gecede duyurulacak. www.eniyiyuzturkfilmi.com adresinden oylamaya katılanlar arasından yapılacak çekiliş ile belirlenecek 10 talihli de bu özel davete katılma şansını yakalayacak. Proje kapsamında En İyi 100 Türk Filmi'nin tam listesi ise Kasım ayında piyasaya çıkacak Türk Sineması Özel sayısında okurla buluşacak.

Türk Sineması Özel sayısında ayrıca sinema yazarlarının, oylama sonucu belirlenen 100 film üzerine yazdıkları yazılar, ünlü oyuncular ve yönetmenlerle en sevdikleri Türk filmi üzerine yapılan söyleşiler ve sinema yazarlarının bütün zamanların en iyi Türk filmi listeleri yer alacak.

Sinema Dergisi Hakkında

17 yıldır kaliteli ve doyurucu içeriğinden ödün vermeden yayın hayatına devam eden Sinema Dergisi içeriğinde gösterime giren yerli, yabancı yaklaşık 300 filme yer verirken; her ay gösterime giren filmlerden bağımsız olarak, özel dosyalara, yeni projelere, ülkelere göre box-office sıralamalarına da düzenli olarak yer ayırıyor. Ayrıca uzman kalemlerden film eleştirileri, denemeler, yeni çıkan DVD'lerin tanıtımları Sinema'yı daha da zenginleştiren bölümler arasında. Batı'daki örneklerinin kulvarında koşan, Türkiye'nin en çok satan ve en uzun soluklu sinema dergisi, sinema keyfini hayatının önemli bir parçası olarak gören, beyaz perdeyi yakından takip eden, yorumlayabilen ve paylaşabilen herkesin buluşma noktası.

Sabah

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git En Güzel Türk Filmi Hangisi?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.