twitterfacebook

Beren Barbie, Kıvanç Ken Olursa

beren barbie, kıvanç ken olursa
Oyuncak Hikâyesi 3 (Toy Story 3) filmi, 2 Temmuz’da vizyona giriyor. Filmin Türkçe versiyonunda Barbie’yi Beren Saat, Ken’i ise Kıvanç Tatlıtuğ seslendirecek.

Türk televizyonlarının popüler iki oyuncusu Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un “Oyuncak Hikâyesi 3” filminde seslendirme yapacağı açıklandı. Beren Saat sesiyle kız çocukların vazgeçilmezi Barbie karakterine hayat verirken, Kıvanç Tatlıtuğ ise Barbie’nin erkek arkadaşı Ken rolünü seslendirecek.

Türkiye’de 2 Temmuz tarihinde 3 boyutlu olarak da gösterime girecek filmde; Woody (Tom Hanks’in sesi), Buzz (Tim Allen’ın sesi) ve tüm çete ekrana geri dönüyor ve Andy kolejden ayrılmaya hazırlanırken, onun sadık oyuncakları da kendilerini kreşte buluyor! Bu yabani oyuncaklar yapışkan küçük parmakları ile hiç de uslu durmuyorlar ve Büyük Kaçış planları yaklaşırken hepsi biri, biri hepsi için.

Kimi plastik, kimi pelüş bir kaç yeni yüz maceraya katılıyor; çapkın bekar ve Barbie’nin arkadaşı Ken, yerel deri pantolonunu kuşanmış aktör edalı konuşmasıyla kirpi Mr. Pricklepants ve pembe, çilek kokulu ayıcık Yumuş (Lots-o’-Huggin’ Bear) ve tabi ki Chatter Telephone.

Lee Unkrich (“Oyuncak Hikâyesi 2” ve “Kayıp Balık Nemo”’nun yardımcı yönetmeni) tarafından yönetilen ve tecrübeli Pixar yapımcısı Darla K. Anderson’ın ("Arabalar," "Sevimli Canavarlar") yaptığı ve Oscar ödüllü senarist Michael Arndt (“Küçük Gün Işığım”) tarafından yazılan “Oyuncak Hikâyesi 3” filmi, Disney Digital 3D’nin yeni komik macerasını konu alıyor.

İlk iki “Oyuncak Hikâyesi” filminde de olan Oscar ödüllü şarkı yazarı/besteci Randy Newman, başka bir muhteşem başarı ve yeni bir şarkı sunmak için yeniden iş başında.

“Oyuncak Hikâyesi 3”, John Lasseter, Andrew Stanton ve Lee Unkrich tarafından yazılan hikayeye dayanıyor.

Yıldızlardan oluşan seslendirme kadrosundaki Hanks ve Allen dışında, Jessie rolüyle Joan Cusack, Bay Patates Kafa rolüyle Don Rickles, Rex rolüyle Wallace Shaw, Hamm rolüyle John Ratzenberger ve Bayan Patates Kafa rolüyle Estelle Harris ile biraraya geliyor. “Oyuncak Hikâyesi”de ilk kez olacak yıldızlar arasında ise Beatty, Keaton, Dalton ve Jeff Garlin, Bonnie Hunt ve Whoopi Goldberg bulunuyor.

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Bölge Müdürü Sinan Ceylan “Disney.Pixar’ın sevilen Oyuncak Hikayesi filmlerinin dönüşü büyük heyecan yaratıyor. Oyuncak Hikayesi 3’ün seslendirmesinde iki yetenekli sanatçı Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

“Oyuncak Hikâyesi 3”, 3 boyutlu film yapımında çıtayı yükselterek, hikayeye derinlik ve boyut katan yepyeni bir teknolojiden yararlanıyor. Pixar ekibi, bu film için hikayelerini anlatacak en son 3D (3 boyut) teknolojilerini görsel açıdan en dinamik şekilde kullandı ve öncülük etti.

OYUNCAK HİKAYESİ 3'ÜN AFİŞİ...

OYUNCAK HİKAYESİ 3

Diyalog Yönetmeni: BORA SEVERCAN
Dublaj Denetmeni: VOLKAN SEVERCAN
Çevirmen: MURAT KARAHAN
Vokal Yönetmeni: ENGİN NOYAN

You’ve Got A Friend In Me – Dostunum Ben Senin

Söz yazarı: ENGİN NOYAN
Seslendiren: FATİH ERKOÇ


SESLENDİRENLER:

WOODY: ALİ EKBER DİRİBAŞ
BUZZ IŞIKYILI: AYHAN KAHYA
JESSIE: BERNA DİRİBAŞ
BAY PATATES KAFA: UĞUR TAŞDEMİR
BAYAN PATATES KAFA : AYŞEN SEZEREL
HAMM: MAZLUM KİPER
SLINKY: FARUK AKGÖREN
REX: ENGİN ALKAN
YUMUŞ: KAYA AKARSU
ANDY: SERCAN GİDİŞOĞLU
KEN: KIVANÇ TATLITUĞ
BARBIE: BEREN SAAT
BONNIE: MISRA BALKAN

YAN ROLLER:

AYSUN TOPAR, AZİZ GÜNGÖR, BURCU GÜNEŞTUTAR, ENDER YİĞİT, GÜLEN KARAMAN, SEFA ZENGİN, MURAT ŞENOL, ÖZDEN AYYILDIZ, İSMAİL YILDIZ, HALİM ERCAN, NURİ GÖKAŞAN, MISRA BALKAN, TİBET TÖRE, SEVAL TUFAN, TALHA SAYAR, TUĞBEY İSTANBULLU, EZEL KALKAN, ÖYKÜ KILIÇARSLAN, ELİF KEKEÇ, MELİS SEVERCAN, İDİL KUNER, ALP ÜNSAL, MELİS BALKAN

yayın : 22 Haziran 20:38

oyuncak hikayesi oyuncak hikayesi 3 tory story beren saat kıvanç tatlıtuğ

Yorumlarınız
Adınız

gülben ergen nerde ben onuda istiyorum :)

Pazar, 1 Temmuz

bihter çok ama çok seviyorum bihterin barbi olacağına yada olduğuna inanamıyorum behlül beyinde ken olduğuna ama her ikisi de çok güzel

Pazartesi, 26 Temmuz


ÇOK OKUNANLAR
 • 15 soruda af paketi

  15 soruda af paketi

  Öğrenciden esnafa, çiftçiden işadamına kadar 20 milyonu ilgilendiren prim, vergi ve idari para cezaları yeniden yapılandırıldı. İşte 15 soruda barış paketi...

 • Emeklilik bekleyenlere müjde! /

  Emeklilik bekleyenlere müjde!

  Hükümet'in üzerinde çalıştığı yeni torba yasaya göre, emeklilik için yaş ve prim günü sorununa takılan 600 bin kişiye müjdeli haber getirilmesi gündemde.

 • Vakıflardan öğrencilere burs desteği /

  Vakıflardan öğrencilere burs desteği

  Üniversite öğrencilerinin eğitim hayatlarında maddi imkansızlık yaşamalarını bir nebze de olsa engellemeye çalışan vakıflar, burs imkanı sunuyor. Burs ücretleri 150 TL ve 400 TL arasında değişim gösteriyor.

 • Torba yasadan vergi cezalarıyle ilgili ne çıktı? /

  Torba yasadan vergi cezalarıyle ilgili ne çıktı?

  Vergi asıllarının tamamı, cezaların tamamı yeniden yapılandırma kapsamında tahsil edilecek.

 • Fethullah Gülen'i Zaman Gazetesi yaktı /

  Fethullah Gülen'i Zaman Gazetesi yaktı

  Zaman gazetesinin tirajı üzerinden cemaatin örgüt modeli hakkında ilginç bir matematiksel yapı kuran Dilipak gazetenin tiraj kaybına dikkat çekti.

 • Gülmeye mi ihtiyacınız var? /

  Gülmeye mi ihtiyacınız var?

  Gülmeye mi ihtiyacınız var? Sosyal medyanın en komik ve ilginç fotoğrafları...

 • Okula hoş geldin karikatürleri /

  Okula hoş geldin karikatürleri

  2014-2015 eğitim-öğretim yılı bugün başladı. Tüm öğrenci arkadaşlarımıza zihin açıklığı dilerken biraz moral olsun diye onları en güzel okul karikatürleriyle baş başa bırakıyoruz.

 • Sağlık konusunda radikal bilgiler

  Sağlık konusunda radikal bilgiler

  Yazar

 • Davutoğlu:

  Davutoğlu: "Artık muhatabınız benim"

  Başbakan Davutoğlu muhalefet liderlerine seslenerek, “Muhatabınız artık benim, Cumhurbaşkanı değil. O siyaset ve partiler üstü bir konumda” dedi.

ÖZEL DOSYALAR

/Scripts/lib/jquery-2.0.0.min.js