En güçlü hücre yenileyici: Üzüm

Üzüm, antioksidan yapısı sayesinde hücre yenilenmesini sağlıyor, kalp ve damar sağlığını olumlu etkiliyor...

SAĞLIK .
en güçlü hücre yenileyici: üzüm

Erken yaşlanmayı önlemede, kanser hastalıklarının riskini azaltmada, ömrü uzatmada pek çok hastalığın ortaya çıkmasının önünde bir engel görevi gören antioksidan, vücut hücrelerinde hasar etkisi yaratan serbest radikallerle savaşmaktadır. Serbest radikallerden dolayı hasar görmüş hücreleri koruyan antioksidanlar, pek çok sebze ve meyvenin içinde yer almaktadır.

Tüm sebze ve meyveler arasında en güçlü antioksidan üzümdür.

Özellikle de beyaz üzüm bu konuda en güçlü antioksidan görevi görmektedir. Taze beyaz üzüm 15 antioksidan özellikli etkin maddeyi bünyesinde barındırmaktadır. En geniş spektrumlu antioksidan olan beyaz üzüm yaz aylarında yemeklerden on beş dakika sonra düzenli olarak her gün tüketilmesi tavsiye edilir. Beyaz üzüm dışında hiçbir meyvede farklı antioksidan özellikli etkin madde bulunmamaktadır.

Yemeklerden yarım saat önce tüketilmesi tavsiye edilen beyaz üzüm gün içindeki yorgunluğunuzu alır, stresinizi azaltır, üzerinizdeki gerginliği de yok eder.

Yemeklerden önce yalnızca yarım salkım beyaz üzüm yemeniz tüm bu faydaların ortaya çıkmasına yardımcı olur.. Vücudu dinç tutan, enerji katan en güçlü antioksidan beyaz üzüm şeker hastaları tarafından bilinçli kullanılmalıdır.

kadın ve kadın

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git En güçlü hücre yenileyici: Üzüm

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com
Hakkımızda Künye-Biz İletişim
on5yirmi5.com'u takip edin

on5yirmi5 mobil site görünümü