twitterfacebook

İşte kadınları çıldırtmanın yolları

işte kadınları çıldırtmanın yolları
Evde eşiniz hangi sizin hangi hareketlerinize daha çok kızar biliyor musunuz? İşte karınızı çıldırtmanın yolları!..

Lütfi Albayrak’ın yazısı

Kadınları çıldırtmanın yolları

YATAĞA ÇORAPLA GİRİN: Bu her kadını çıldırtır. "Çıkar şu çorabını" yada "Sen iğrençsin, o şiirleri senin yazdığına inanamıyorum" gibisinden tepkiler alırsınız. Hele çorap az buz kokuyorsa çıldırma katsayısı tavan yapar.
İŞGALCİ OLUN: Yatağın büyük kısmını siz işgal edin ve kadına çok az yer bırakın. Bu da kadını çıldırtır. "Ya biraz öteye gitsene be adam, koca yatağı kaplıyorsun" gibisinden tepkiler müşahede edilmiştir. HORLAYIN: Kadın hemen çıldırır. Önce "Tatlım horlama" gibi nazik ikazlarla uyandırılırsınız. Sonra bu uyarılar kadının çıldırma seviyesine göre "Yeter be adam ağaç kessem bu kadar gürültü çıkmaz" gibisinden nahoş tepkilere kadar çıkar. Bu tür incitici sözler ve ithamlar "Duyarlı ve ince" bir şairi nasıl yaralar bir bilseniz...
YORGAN ÇALIN: Yorganın büyük bir kısmı üzerinize gelecek şekilde yorganı çekin ve kadına kalan yorganın çok az olmasını sağlayın. Böylece üstü açık kalan kadın çıldıracaktır. Denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır.
GECELEYİN KADINI UYANDIRACAK SEKİLDE TUVALETE YADA MUTFAĞA GİDİN: Bu gidişler esnasında "Bi tanem su getireyim mi?" diye sorarak onu uyandırın. Uykusu bölünen kadın, ikinci bilemediniz, dördüncü uyanışında çıldıracaktır ve "Yat zıbar be adam, ne olur azıcık uyuyayım" diyecektir. Etkili bir metottur fakat çok sık kullanmayın, çünkü uykusu bölünen bir kadının elinin ne kadar ağır olduğunu asla tahmin edemezsiniz.
BİRLİKTE YEMEK YERKEN YERE DÜŞEN BİR LOKMAYI ONUN ŞAŞKIN BAKIŞLARI ARASINDA ALIP ÜSTÜNÜ HAFİF SİLİP AĞZINIZA ATIN: Bu istisnasız tüm kadınları çıldırtır.

* * *
AKILLI KÖPEK
Büyükçe bir köpek, ağzında bir torbayla kasap dükkanına girer.
Torbayı yere bırakır, kasabın karşısına geçip bekler. "Bu da neyin nesi?" der kasap diğer müşterilerine bakarak. "Herhalde et alacak" der müşterilerden biri.
Köpek de onaylar: "Hav" "Nasıl et istiyorsun bakalım, kıyma, kuşbaşı, biftek?" "Hav" diye keser köpek kasabın sözünü. "Peki ne kadar, bir kilo, iki kilo?" Tekrar "hav" sesi duyulur.
Şaşıran kasap siparişi sarar ve torbaya yerleştirirken, etin parasının da torbada olduğunu görür.
Köpek dükkanı terk ederken, kasap meraktan çatlayacağına köpeği takip etmeye karar verir, dükkanı da yardımcısına emanet eder. Köpek bir kaç sokak ötede bir apartmana girer, üçüncü kata çıkar ve bir kapının önünde durarak pençesiyle kapıya vurmaya başlar. Kapıyı kızgın bir adam açar ve başlar köpeğe bağırmaya.
İzlemede olan kasap ortaya çıkar ve adama, "Dur bir dakika!" der. "Ne yapıyorsun? Gördüğüm en akıllı köpek bu, ona niye bağırıyorsun?"
Adam "Akıllı mı?" der. "Bu hafta üç oldu, anahtarını yanına almayı unutup duruyor."

Takvim
 

yayın : 4 Haziran 16:20

kadın öfke

Yorumlarınız
Adınız

Yorumunuz gösterilemiyor : Yazım kuralları hatası...

Çarşamba, 7 Kasım
ÇOK OKUNANLAR
 • İşte üniversitelerin boş kontenjan sayısı

  İşte üniversitelerin boş kontenjan sayısı

  Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandı. Lisans programlarında 30 bin 684, ön lisans programlarında 28 bin 328 olmak üzere üniversitelerde 59 bin 12 kontenjan boş kaldı.

 • Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandı /

  Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandı

  Üniversiteye yerleştirme sonuçları, ÖSYM'nin internet sitesinden açıklandı.

 • Paralel operasyonda önemli gelişme /

  Paralel operasyonda önemli gelişme

  Paralel yapının Emniyet ayağına yapılan operasyonda, gözaltına alınan 75 emniyet mensubu hakkında ek gözetim süresi alındı.

 • Gazze katliamının arkasında gaz savaşı mı var? /

  Gazze katliamının arkasında gaz savaşı mı var?

  İngiliz enerji devi British Gaz'da(BG) uzun yıllar görev yapan Mehmet Öğütçü, İsrail'in Gazze'ye (Gaza) yaptığı saldırıların altında yatan en önemli nedenlerden birinin de enerji olduğunu söyledi.

 • Gazze ve Türkiye /

  Gazze ve Türkiye

  Yeni Şafak'tan Ali Bayramoğlu, Hayrettin Karaman, Akif Emre, Gökhan Özcan; Star gazetesinde Orhan Miroğlu, Halime Kökçe; Sabah gazetesinden Engin Ardıç, Haşmet Babaoğlu, Mehmet Barlas bugün neler yazdı?

 • TEOG tercihlerinde yüzdelik dilime dikkat! /

  TEOG tercihlerinde yüzdelik dilime dikkat!

  Lise tercihleri 31 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Uzmanlar ise Milli Eğitim Bakanlığı sıralamaları açıklamadığı için liste oluştururken yüzdelik dilimlere dikkat edilmesi gerektiğini söylediler.

 • Hamas'tan korkmuyorlar ama siren duyunca uçuyorlar /

  Hamas'tan korkmuyorlar ama siren duyunca uçuyorlar

  İsrailli bir grup genç, "Hamas'tan korkmuyoruz" dediği sırada, siren sesi duyunca korkudan neye uğradığını şaşırdı. Üç genç, etrafa doğru koşarken, bir tanesi direğe çarpıp düştü.

 • Google Chrome dizüstülerin pilini sömürüyor /

  Google Chrome dizüstülerin pilini sömürüyor

  Yarışa en son katılmasına rağmen dünyanın en popüler web tarayıcısı olmayı başaran Google Chrome, yeni bilgisayara yüklenen ilk yazılımlardan biri olmasına rağmen, çok büyük bir dezavantaja sahip.

 • KPSS başvuruları bugün sona eriyor /

  KPSS başvuruları bugün sona eriyor

  Ortaöğretim ve ön lisans düzeyinde yapılacak Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için bugün son gün.

ÖZEL DOSYALAR

/Scripts/lib/jquery-2.0.0.min.js