twitterfacebook

İşte kadınları çıldırtmanın yolları

işte kadınları çıldırtmanın yolları
Evde eşiniz hangi sizin hangi hareketlerinize daha çok kızar biliyor musunuz? İşte karınızı çıldırtmanın yolları!..

Lütfi Albayrak’ın yazısı

Kadınları çıldırtmanın yolları

YATAĞA ÇORAPLA GİRİN: Bu her kadını çıldırtır. "Çıkar şu çorabını" yada "Sen iğrençsin, o şiirleri senin yazdığına inanamıyorum" gibisinden tepkiler alırsınız. Hele çorap az buz kokuyorsa çıldırma katsayısı tavan yapar.
İŞGALCİ OLUN: Yatağın büyük kısmını siz işgal edin ve kadına çok az yer bırakın. Bu da kadını çıldırtır. "Ya biraz öteye gitsene be adam, koca yatağı kaplıyorsun" gibisinden tepkiler müşahede edilmiştir. HORLAYIN: Kadın hemen çıldırır. Önce "Tatlım horlama" gibi nazik ikazlarla uyandırılırsınız. Sonra bu uyarılar kadının çıldırma seviyesine göre "Yeter be adam ağaç kessem bu kadar gürültü çıkmaz" gibisinden nahoş tepkilere kadar çıkar. Bu tür incitici sözler ve ithamlar "Duyarlı ve ince" bir şairi nasıl yaralar bir bilseniz...
YORGAN ÇALIN: Yorganın büyük bir kısmı üzerinize gelecek şekilde yorganı çekin ve kadına kalan yorganın çok az olmasını sağlayın. Böylece üstü açık kalan kadın çıldıracaktır. Denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır.
GECELEYİN KADINI UYANDIRACAK SEKİLDE TUVALETE YADA MUTFAĞA GİDİN: Bu gidişler esnasında "Bi tanem su getireyim mi?" diye sorarak onu uyandırın. Uykusu bölünen kadın, ikinci bilemediniz, dördüncü uyanışında çıldıracaktır ve "Yat zıbar be adam, ne olur azıcık uyuyayım" diyecektir. Etkili bir metottur fakat çok sık kullanmayın, çünkü uykusu bölünen bir kadının elinin ne kadar ağır olduğunu asla tahmin edemezsiniz.
BİRLİKTE YEMEK YERKEN YERE DÜŞEN BİR LOKMAYI ONUN ŞAŞKIN BAKIŞLARI ARASINDA ALIP ÜSTÜNÜ HAFİF SİLİP AĞZINIZA ATIN: Bu istisnasız tüm kadınları çıldırtır.

* * *
AKILLI KÖPEK
Büyükçe bir köpek, ağzında bir torbayla kasap dükkanına girer.
Torbayı yere bırakır, kasabın karşısına geçip bekler. "Bu da neyin nesi?" der kasap diğer müşterilerine bakarak. "Herhalde et alacak" der müşterilerden biri.
Köpek de onaylar: "Hav" "Nasıl et istiyorsun bakalım, kıyma, kuşbaşı, biftek?" "Hav" diye keser köpek kasabın sözünü. "Peki ne kadar, bir kilo, iki kilo?" Tekrar "hav" sesi duyulur.
Şaşıran kasap siparişi sarar ve torbaya yerleştirirken, etin parasının da torbada olduğunu görür.
Köpek dükkanı terk ederken, kasap meraktan çatlayacağına köpeği takip etmeye karar verir, dükkanı da yardımcısına emanet eder. Köpek bir kaç sokak ötede bir apartmana girer, üçüncü kata çıkar ve bir kapının önünde durarak pençesiyle kapıya vurmaya başlar. Kapıyı kızgın bir adam açar ve başlar köpeğe bağırmaya.
İzlemede olan kasap ortaya çıkar ve adama, "Dur bir dakika!" der. "Ne yapıyorsun? Gördüğüm en akıllı köpek bu, ona niye bağırıyorsun?"
Adam "Akıllı mı?" der. "Bu hafta üç oldu, anahtarını yanına almayı unutup duruyor."

Takvim
 

yayın : 4 Haziran 16:20

kadın öfke

Yorumlarınız
Adınız

Yorumunuz gösterilemiyor : Yazım kuralları hatası...

Çarşamba, 7 Kasım


ÇOK OKUNANLAR
 • Hoca bize dua ediyor

  Hoca bize dua ediyor

  Darbecilikle suçlanan polisler hakkındaki dosya için ifade veren gizli tanık Fatih 25 Aralık'ı anlattı: Hocaefendi bu soruşturmayı yürütenlere dua ediyor' şeklinde konuşuyorlardı. Amaç hükümeti düşürmekti.

 • İşte yeni kimlik kartının tarihi! /

  İşte yeni kimlik kartının tarihi!

  Yerli teknoloji ile üretilecek elektronik kimlik uygulamasının 2015 yılı sonunda tamamlanarak vatandaşlara dağıtılacağı bildirildi.

 • Marmara'ya hortum ve fırtına uyarısı /

  Marmara'ya hortum ve fırtına uyarısı

  Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel, yarın 18.00'den sonra fırtına ve hortum oluşabileceğini Marmara'da deniz seferlerinde aksaklıkların yaşanabileceğini bildirdi.

 • İşte Köşk'ün A takımı! /

  İşte Köşk'ün A takımı!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık dönemindeki ekibini Çankaya Köşkü'ne taşıyor. Erdoğan ile uzun süre çalışan ekibin Köşk'teki görevleri belli oldu. First Lady Emine Erdoğan ise Köşk'te artık yeni bir ekiple çalışacak.

 • Bu otomobiller 30 bin TL'den ucuz /

  Bu otomobiller 30 bin TL'den ucuz

  Türkiyede satılan en ucuz sıfır araçlar hangileri? Türkiye’de satılan en ucuz sıfır arabalar...

 • MEB açıköğretim kayıtları nasıl yapılacak? /

  MEB açıköğretim kayıtları nasıl yapılacak?

  Açık öğretim okullarının 2014-2015 eğitim öğretim yılı 1. dönem kayıtları alınmaya başladı. Kayıt işlemler ve nakiller nasıl yapılacak? MEB Açıköğretim ortaokul ve lise kayıtları ne zaman sona eriyor? İşte detaylar

 • Süper Lig'de 2014 transferleri /

  Süper Lig'de 2014 transferleri

  Süper Lig'de 2014'ün ilk transfer sezonu bitti. İşte takımların transfer ettiği futbolcular...

 • Myanmar, Arakanlıların dönüşünü kabul etti /

  Myanmar, Arakanlıların dönüşünü kabul etti

  Myanmar Yönetimi, Bangladeş’teki 2 bin 400 Arakanlı Müslüman mültecinin evlerine dönmesini kabul etti

 • Hepimizin muhatabı cumhurbaşkanıdır /

  Hepimizin muhatabı cumhurbaşkanıdır

  Başbakan Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına ilişkin, "Doğru bir yaklaşım değil. Hepimizin devlet temsili anlamında muhatabı cumhurbaşkanıdır" dedi.

ÖZEL DOSYALAR

/Scripts/lib/jquery-2.0.0.min.js