Sanat Galerileri

Mutlaka gezip görmeniz gereken sanat galerini sizin için araştırdır...

KÜLTÜR SANAT .
sanat galerileri

A Sanat Art Gallery

Accenturc Design Gallery

Ada Sergi Salonu - x-hall.ada.net.tr    
Akbank Kültür Sanat Merkezi - www.akbanksanat.com    
Aladoğan Art Gallery - www.lebriz.com/aladogan    
Alif Art - www.alifart.com    
Alman Kültür Merkezi (Ankara) - www.goethe.de/om/ank/tuindex.htm    
Alman Kültür Merkezi (İstanbul) - www.goethe.de/om/ist/deindex.htm    
Alman Kültür Merkezi (İzmir) - www.goethe.de/om/izm    
Almelek Sanat Galerisi - www.almelek.com/galeri/galeri.htm    
Alpman Sanat Galerisi - www.alpmansanat.com    
Ankara Antikacılık - www.ankaraantikacilik.com    
Ankara Beyaz Sanat - www.ankarabeyazsanat.com    
Antik Palace - www.antikpalace.com.tr    
Apel Sanat Galerisi - www.galleriapel.com    
Ares Sanat Evi - www.aressanatevi.com    
Armoni Sanat Galerisi - www.armoniartgallery.com    
Art Çona Sanat Galerisi - www.art-cona.com    
Art Gallery Turkey - www.artgalleryturkey.com    
Art Plus Tasarım Galerisi - www.artplusgaleri.com
Art Ra Sanat Galerisi - www.alizarin.gen.tr       
Art Sumer Gallery - www.artsumer.com        
Art Turkey - www.art-turkey.com    
Artane Sanat Galerisi - www.artena.org    
Artdepo - www.artdepo.com.tr    
Artemis Sanat Merkezi - sanatgalerisi.com/art/artemis    
Artium Sanat Evi - www.lebriz.com/artium    
Artmosfer Galeri - www.artmosfer.com    
Artı Mezat - www.artimezat.com    
Atölye Keramos - www.atelyekeramos.com    
Atölye Değirmen - www.atolyedegirmen.com    
Atölye Örümcek - www.orumcek.com    
Avusturya Kültür Ofisi - www.austriakult.org.tr    
Axa Oyak Sanat Galerisi - www.axaoyak.com.tr
Ayna Sanat Yapımevi - www.aynasanat.com    
Aynurky Sanat Galerisi - www.aynurky.com    
Bahariye Sanat Galerisi - www.bahariyesanat.com    
Bakraç Sanat Galerisi - www.bakrac.com    
Bakırköy Sanat Galerisi - www.bakirkoysanatgalerisi.com    
Bali Sanat Galerisi - www.balimuzayede.com       
Beşiktaş Sanat Evi - www.besiktassanatevi.com    
Bm Sanat Atölyesi - www.bmsanat.com    
Borusan Sanat Galerisi - www.borusansanat.com/turkish/galeri/galeri.asp    
Bu & De Sanat Galerisi - www.adilocak.com.tr.tc    
Burçin Baydar Sanat Galerisi - www.burcinbaydar.info    
C.A.M. Contemporary Art Marketing - www.camgaleri.com    
Çağdaş Sanat Merkezi - www.cagdassanatmerkezi.com    
Çağla Cabaoğlu Art Gallery - www.caglacabaoglu.com    
Çakınberk Sanat Galerisi - www.cakinberk.com    
Çapa Hat ve Sanat Galerisi - www.capahat.com    
Çatı Sanat Galerisi - www.catisanatevi.com    
Cef Galeri - www.cefsanat.com.tr 
Çekirdek Sanat - www.cekirdeksanat.com    
Cey Güzel Sanatlar Galerisi - www.ceyguzelsanatlar.com    
Çizge Sanat Galerisi - resimgalerisi.netfirms.com/digersergi.htm    
Cream Art Gallery - www.creamartgallery.com    
Çöpadam Resim Atölyesi - www.copadam.com    
Dam Sanat Galerisi - www.dam.com.tr    
Dem-Art Sanat Galerisi - www.dem-art.net     
Denizatı Sanat Galerisi - www.denizatiart.com    
Deyim Sanat Galerisi - www.deyim.com.tr    
Dirimart - www.dirimart.com    
Diyarbakır Sanat Merkezi - www.diyarbakirsanat.org    
Doğan Art Gallery - www.doganart.com    
Doku Sanat Galerisi - www.dokusanat.com    
Dulcinea - Oda - www.dulcinea.org    
Durukos Art Gallery - www.durukosart.com    
Eczacıbaşı Sanal Müzesi - www.sanalmuze.org    
Ekav Sanat Galerisi - www.ekav.org    
Emel Ogan Sanat Evi - www.emelogan.com    
Eranus Sanat Galerisi - www.eranus.com    
Erguvan Sanat Merkezi - www.erguvansanat.com    
Evim Sanat Galerisi - www.evimsanat.com    
Evin Sanat Galerisi - www.evin-art.com    
Eylül Sanat Galerisi - www.eylulsanatgalerisi.com
Fotoğrafevi - www.fotografevi.com    
Fototrek Fotoğraf Merkezi - www.fototrek.com/galeri.htm    
Fırça Sanatevi - www.fircasanatevi.com    
Galata Fotoğrafhanesi - www.galatafotografhanesi.com       
Galeri Apel - www.galleryapel.com    
Galeri Artist - www.galeriartist.com    
Galeri Baraz - www.galeribaraz.com    
Galeri Binyıl - www.galeribinyil.com.tr    
Galeri Cef - www.cefsanat.com.tr
Galeri Efsun - www.ebristan.com    
Galeri Elipsis     - www.galerielipsis.com    
Galeri Nev - www.galerinev.com    
Galeri Oda - www.galerioda.com    
Galeri Pago - www.galeripago.com    
Galeri Rengigül - www.galerirengigul.com    
Galeri Sanat Yapım - www.galerisanatyapim.com    
Galeri Seba - www.galleryseba.com    
Galeri Selvin - www.galeriselvin.com    
Galeri Sev-art     - www.lebriz.com/galerisevart    
Galeri Soyut - www.galerisoyut.com    
Galeri X-İst - www.artxist.com    
Galeri Şans - www.galerisans.com    
Gallery Art & Life - www.galleryartandlife.com
Garanti Sanat Galerisi - www.garanti.com.tr
GF Sanatevi - www.gfsanatevi.com    
Girgin Piyano Sanat Galerisi - www.girginpiyano.com    
Gülay Alpay Sanat Stüdyosu - www.gulayalpay.com    
Güzel Sanatlar Galerisi - www.sanatgalerisi.com    
Görüntü Sanat Galerisi - www.goruntusanat.com    
Gözde Sanat Galerisi - www.gozdeart.com
Halkbank Sanat Galerisi - www.halkbank.com.tr
Harmony Sanat Galerisi - www.harmonygaleri.com    
Hayalet Sanat Evi - www.hayaletsanatevi.com    
Hayalevi Sanat Galerisi - www.hayalevi.com    
Hayela Toprak Sanat Galerisi - www.hayelatopraksanat.com    
Hayyam Sanat Galerisi - www.hayyam.com    
Hobi Sanat Galerisi - www.hobigaleri.com
Kadıköy Sanat Galerisi - www.kadikoysanat.com    
Kahve Molası Sanat Galerisi - www.kahvemolasi.com.tr    
Kanat Bayazıt Sanat Galerisi - www.kanatbayazit.net    
Kare Sanat Galerisi - www.karesanat.com
Kargart - www.kargart.org    
Kaynak Sanat Galerisi - www.kaynaksanat.com    
Kleopatra Sanat Galerisi - www.kleopatragallery.com       
Krişna Sanat Merkezi - www.krisnasanat.com    
Kunar Art Store - www.kunar.net    
Lale Ataman Sanat Galerisi - www.laleataman.com    
Lebriz Sanat Galerisi - www.lebriz.com    
Leonardo Sanat Galerisi - www.leonardosanat.com    
Les Arts Turcs - www.lesartsturcs.com    
Levent Tenis Kulübü Sanat Galerisi - www.leventteniskulubu.com    
Levissi Sanat Galerisi - www.levissi.com    
Mac Art Gallery - www.macartgallery.com    
Maçka Mezat - www.mackamezat.com 
Maltepe Sanat Merkezi - www.maltepesanatmerkezi.com   
Martı Sanat ve Hobi Evi - www.geocities.com/martisanat2000    
Maya Sanat Galerisi - www.korykos.com    
Mersina Art Gallery - www.mersina.com/gallery    
Milli Piyango İdaresi Talih Kuşu Sanat Galerisi - www.millipiyango.gov.tr/sanatgaleri.html Milli Reasürans Sanat Galerisi - www.millire.com    
Mine Sanat Galerisi - www.minesanat.com    
Myrina Sanat Galerisi - www.myrinart.com
Naile Sanat Evi - www.nailesanat.com
Nostalji Sanat Galerisi - www.nostalji.4mg.com
Nurol Sanat Galerisi - www.nurolsanat.com     
Odakule Sanat Galerisi - www.asanat.com.tr    
Olcay & Olcay Antika ve Sanat Galerisi - www.olcayveolcay.com    
Om Sanat Evi     - www.omsanatevi.com    
Onay Sanat - www.onaysanat.com    
Orhan Tek baş Resim ve Sanat Galerisi - www.orhantekbas.com    
Orkun - Ozan Sanat Galerisi - www.orkunozan.com.tr    
Palet Sanat Galerisi - www.atolyepalet.com    
Pera Art Gallery - www.peraartgallery.com    
Pera Sanat Galerisi - www.perasanat.com.tr    
PG Art Gallery - www.pgartgallery.com    
Pi Artworks Çağdaş Sanat Merkezi - www.piartworks.com    
Piramid Sanat - www.piramidsanat.com    
Polart Gallery - www.polartgallery.com    
Pozitif & Negatif - www.pozitifnegatif.com    
Printmaking Studyo Galeri - www.psgsanat.com    
Reproset Sanat Galerisi - www.reproset.com.tr    
RH Sanarat - www.rhsanat.com.tr    
Sakıp Sabancı Müzesi Sanat Galerisi - www.muze.sabanciuniv.edu    
Salih Yön Resim Galerisi - www.salihyon.com.tr    
Sanko Sanat Galerisi - www.sankosanatgalerisi.com       
Seher Sanat Galerisi - www.galeriseher.com    
Seven Sanat Galerisi - www.sevensanatgalerisi.com    
Sevim Karaali Sanat Galerisi - www.sevimkaraali.8m.com    
Simurg Art Gallery - www.simurgart.com    
Simya Galeri - www.simyagaleri.com    
Siyah Beyaz Sanat Galerisi - www.siyahbeyazart.com    
Stillife Art - www.stilllife.com.tr    
Studio Peinture - www.gulserenkayali.com    
Studion - www.studionhome.com    
Sunay Sanat Galerisi - www.sunayart.com    
T.C. Merkez Bankası Sanat Galerisi - www.tcmb.gov.tr/sanat/sanatindex.html    
Taksim Sanat Galerisi - www.kultursanat.org/mekanlar/tsg.html    
Teksin Sanat Galerisi - www.teksinsanatgalerisi.com    
Teku Sanat Galerisi - www.tekusanatgalerisi.8m.com    
Tem Sanat Galerisi - www.temartgallery.com    
Terakki Vakfı Sanat Galerisi - www.terakki.org.tr    
Tershane - www.tershane.org
Tevfik İhtiyar Sanat Galerisi     - www.tevfikihtiyar.com.tr    
Tolga Eti Sanat Evi - www.tolgaetigaleri.com
Toyan Sanat Galerisi - www.toyansanat.toyan.com.tr
Troy Sanat Galerisi - www.troysanat.net    
Turkuvaz Sanat Galerisi - www.turkuvazart.com    
Tutkun Sanat Evi - www.tutkusanatevi.com    
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Sanat Galerisi - www.tskb.com.tr/KulturSanat.aspx
Umag Sanat Galerisi - www.umag.org.tr   
Urart Sanat Galerisi - www.urart.com.tr    
Vakıfbank Kemal Sunal Sanat Galerisi - www.vakifbank.com.tr/kultur/sanat.htm    
X-İst - www.artxist.com    
Yapı Kredi Bankası Kazım Taşkent Sanat Galerisi - www.ykykultur.com.tr    
İlhan Sanat Evi - www.ilhansanatevi.8m.com    
Ümit Yaşar Sanat Galerisi - www.lebriz.com/umityasar    
Ürün Sanat Galerisi - www.urunsanat.com    
İstanbul Fotoğraf Merkezi Fotoğraf Galerisi - www.istanbulfotografmerkezi.com    
İstanbul Güncel Sanat Müzesi - www.proje4l.org    
İstanbul Modern Sanat Müzesi - www.istanbulmodern.org    
İstanbul Sanat Evi - www.istanbulsanatevi.com    
Yurdakul Art - www.yurdakulart.com    
Yurt & Dunya Sanat Galerisi - www.yurtdunya.com
İş Bankası Kibele Sanat Galerisi - www.iskultursanat.com.tr/is_sanat_history    
Zafer Sanat Galerisi - www.zafersanatgalerisi.com     
Ziraat Bankası Tünel Sanat Galerisi - www.ziraat.com.tr
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sanat Galerileri

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • Yıldız Pazartesi, 00:45

    Merhabalar güzel bir site Lütfen Bu listeye..MALTEPESANATMERKEZİ'Nİ DE EKLERMİSİNİZ
    Adres: Site Sok. Bakkalbaşı Apt. No.8 D.1 KÜÇÜKYAL-İSTANBUL
    TEL: 02165189720
    www.maltepesanatmerkezi.com

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir KÜLTÜR SANAT Görsel Sanatlar
Kaplumbağa  Terbiyecisi
Görsel Sanatlar

Kaplumbağa Terbiyecisi

Görseniz hemen tanırsınız bu resmi... Çünkü son yıllarda hemen hemen her yerde rastlayabiliyoruz. Kimi zaman bir restaurantın duvarında kimi zaman da komşunun evinde.Aşina olduğunuz bu resim hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız bu yazıyı okuyabi

Çığlık
Görsel Sanatlar

Çığlık

Norveçli ressam Edvard Munch'un başyapıtı olan bu eser modern kültür ve sanatta önemli bir etkiye sahiptir.

Vincent Van Gogh Kimdir?
Görsel Sanatlar

Vincent Van Gogh Kimdir?

Çağının sanat anlayışını altüst ederek modern resmin gerçek anlamda kurulmasına öncülük eden büyük ressamın bugün 159. doğumgünü...

Rembrandt
Görsel Sanatlar

Rembrandt

17. yy.'ın en önemli sanatçılarından olan Rembrant'ın hayat serüvenini merakla okuyacaksınız...

Pablo Picasso
Görsel Sanatlar

Pablo Picasso

Sanatçılar arasında ismi en uzun olan sanatçı olsa gerek "Pablo Diego Jose Francisco de Paula Juan Nepomuceno Crispin Crispiniano de la Sentissima Trinidad Ruiz Blasco Picasso Lopez." İsminden mi olsa gerek sanat tarihinin en üretken ressamıdır ayrıc

Mehmet Güleryüz
Görsel Sanatlar

Mehmet Güleryüz

1979 yılında Sedat Simavi Vakfı Altın Madalya Ödülü'nü alan Ünlü ressamımız Mehmet Güleryüz, aynı zamanda yazarlık ve oyunculukta yapmaktadır. gelin on parmağında on marifet olan bu değerli sanatçımızı birlikte tanıyalım...

on5yirmi5.com
Hakkımızda Künye-Biz İletişim
on5yirmi5.com'u takip edin