Sanatçılar Gençlerle Buluşuyor

Fikret Hakan, Nesrin Akkoç ve İlkim Karaca, 21 Mayıs Perşembe günü gençlerle bir araya geliyor.

KÜLTÜR SANAT .
sanatçılar gençlerle buluşuyor

19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Fikret Hakan, Nesrin Akkoç ve İlkim Karaca, 21 Mayıs Perşembe günü saat 15:00’de Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Gençlik ve Sanat” konulu söyleşiyle gençlerle bir araya geliyor.
 
1950 yılında 'Üç Güvercin' oyunuyla tiyatro sahnelerine ilk adımını atan, 1953 yılında ‘Köprüaltı Çocukları’ filmiyle ilk kez kamera karşısına geçen ve Türk sinemasına elli yıldan fazla emek veren usta oyuncu Fikret Hakan, 1988 Milliyet Sinema Kraliçesi seçilen Nesrin Akkoç ile Türk rock müziğinin en büyük yorumcusu rahmetli Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca, “Umut Çocukları Derneği” yararına “Gençlik ve Sanat” konulu söyleşide gençlerle deneyimlerini paylaşacaklar.

Usta sanatçılar, söyleşi öncesinde  “Umut Çocukları Derneği” yararına “Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Lisesi” tarafından hazırlanan Geleneksel Resim ve İş-teknik Sergisi’ne katılacaklar. Serginin ardından gerçekleşecek “Gençlik ve Sanat” konulu söyleşide, birbirinden değerli üç konuğun meslek ve yaşam tecrübeleri, gençlerin sanatla ilgisi, gençliğin sanata bakışı ve kuşaklar arası sanat algısı üzerine görüşleri, sanat dünyasında yol almak isteyen gençlere ipuçları sunacak.

Sinemadan müziğe, tiyatrodan edebiyata birçok sanat dalı hakkında düşüncelerin paylaşılacağı söyleşi, hem sanatçıların dünyasını merak eden sanatseverler için hem de bu alanlarda gelecekte adını duyurmak isteyen genç sanatçı adayları için kaçırılmaması gereken bir paylaşım olacak.


Adres: Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi
Zeytinburnu Meydanı, Semiha Şakir Cad.
Zeytinburnu/İSTANBUL

Tel: 0212 415 58 58

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sanatçılar Gençlerle Buluşuyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.