TÜYAP Kitap Fuarı imza günleri belli oldu

Bu yıl 35. yaşını kutlayacak olan İstanbul Kitap Fuarı’nda düzenlenecek etkinlik programı açıklandı.

KÜLTÜR SANAT .
tüyap kitap fuarı imza günleri belli oldu

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile hazırlanan 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 12-20 Kasım 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek.

Bu yıl 35. yaşını kutlayacak olan İstanbul Kitap Fuarı’nda düzenlenecek etkinlik programı açıklandı. 800 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuarda süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk etkinlikleriyle birlikte 300 etkinlik gerçekleştirilecek.

2016 TÜYAP Kitap Fuarı imza günleri şöyle;

 
YAZAR YAYINEVİ SAAT TARİH
ABDULHAY SELİM DÜNDAR SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 12.11.2016
ADEM ÖZBAY AZ KİTAP 16:00 13.11.2016
ADNAN BİNYAZAR EKSİK PARÇA YAYINLARI 16:00 20.11.2016
AFŞİN KUM APRIL YAYINCILIK 14:00 19.11.2016
AHMED GÜNBAY YILDIZ TİMAŞ YAYINLARI 14:00 19.11.2016
AHMED GÜNBAY YILDIZ TİMAŞ YAYINLARI 14:00 20.11.2016
AHMET ERDEM HAYAL YAYINLARI 14:00 14.11.2016
AHMET ERDEM HAYAL YAYINLARI 14:00 15.11.2016
AHMET KARAKAYA HACAMAT 16:00 20.11.2016
AHMET MİCAN ZEHİROĞLU LAZİKA YAYIN KOLLEKTİFİ 14:00 20.11.2016
AHMET MÜMTAZ İDİL DESTEK YAYINLARI 18:45 12.11.2016
AHMET ÖZER KIYI KÜLTÜR SANAT DERGİSİ 15:00 19.11.2016
AHMET ŞİMŞİRGİL TİMAŞ YAYINLARI 13:15 13.11.2016
AHMET TAŞAĞIL TÜRK TARİH KURUMU 14:00 13.11.2016
AHMET TAŞGETİREN ERKAM YAYINLARI 14:00 19.11.2016
AHMET TULGAR CAN YAYINLARI 14:00 18.11.2016
AKİF HAYTAOĞLU CF 15:00 19.11.2016
ALEV ÇALIŞKAN SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 19.11.2016
ALİ BENİCE ALTIN KİTAPLAR 15:00 13.11.2016
ALİ KİPER CİNİUS YAYINLARI 12:00 19.11.2016
ALİ LİDAR İTHAKİ 14:00 19.11.2016
ALİ MURAT İRAT İMGE KİTABEVİ YAYINLARI 15:00 19.11.2016
ALİ MUSTAFA KIYI KÜLTÜR SANAT DERGİSİ 15:00 19.11.2016
ALİ POYRAZ KANGURU YAYINLARI 14:00 19.11.2016
ALİ ŞAHİN SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 14.11.2016
ALİ TÜRKŞEN KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 13:00 12.11.2016
ALMILA AYDIN ALTIN KİTAPLAR 11:00 18.11.2016
ALMILA AYDIN ALTIN KİTAPLAR 13:00 19.11.2016
ALPER AKÇAM TEKİN YAYINEVİ 15:00 19.11.2016
ALPER AKÇAM YENİ KUŞAK KÖY ENSTİTÜLÜLER DERNEĞİ 10:00 20.11.2016
ALPER AKÇAM YENİ KUŞAK KÖY ENSTİTÜLÜLER DERNEĞİ 10:00 19.11.2016
ALPER ÇELİK KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
ARI İNAN TÜRK TARİH KURUMU 16:00 19.11.2016
ARİFE KALENDER TEKİN YAYINEVİ 13:00 13.11.2016
ARZU ERDOĞAN ÖNEL YAYINCIK 13:00 19.11.2016
ARZU ERDOĞAN ÖNEL YAYINCIK 13:00 13.11.2016
ARZU ERDOĞAN ÖNEL YAYINCIK 13:00 12.11.2016
ARZU ERDOĞAN ÖNEL YAYINCIK 14:00 20.11.2016
ARZU KADUMİ CF 14:00 12.11.2016
ASLI DER GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 18.11.2016
ASLI ETİ KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 15.11.2016
ASLI KARABULUT EPHESUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
ASLI TOHUMCU CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:00 17.11.2016
ASLI TOHUMCU KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
ASLIHAN KOSTAK FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 20.11.2016
ASLIHAN KOSTAK YAKAMOZ KİTAP 14:00 19.11.2016
ASUDE EPHESUS YAYINLARI 14:00 20.11.2016
ASUDE EPHESUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
ASUMAN PORTAKAL ALTIN KİTAPLAR 11:00 16.11.2016
ASUMAN PORTAKAL ALTIN KİTAPLAR 11:00 17.11.2016
ASUMAN SUSAM CAN YAYINLARI 15:30 13.11.2016
AŞKIM KAPIŞMAK İNKILÂP YAYINLARI 15:00 13.11.2016
AŞKIN GÜNGÖR BİLGİ YAYINEVİ 11:00 17.11.2016
AŞKIN GÜNGÖR BİLGİ YAYINEVİ 11:00 18.11.2016
AŞKIN NUR KARATAŞ PAROLA YAYINLARI 13:15 13.11.2016
AŞKIN NUR KARATAŞ PAROLA YAYINLARI 13:15 20.11.2016
ATAOL BEHRAMOĞLU TEKİN YAYINEVİ 14:00 12.11.2016
ATAOL BEHRAMOĞLU TEKİN YAYINEVİ 14:00 13.11.2016
ATAOL BEHRAMOĞLU TEKİN YAYINEVİ 14:00 19.11.2016
ATAOL BEHRAMOĞLU TEKİN YAYINEVİ 14:00 20.11.2016
ATİLLA YAŞRİN KANGURU YAYINLARI 12:00 18.11.2016
AYÇA ATÇI NET TURİSTİK YAYINLAR 13:15 12.11.2016
AYÇA ATÇI NET TURİSTİK YAYINLAR 13:15 19.11.2016
AYDAN AY CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 15.11.2016
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 13:00 12.11.2016
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 13:00 13.11.2016
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 14:00 15.11.2016
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 15:00 19.11.2016
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 14:00 20.11.2016
AYDIN ŞİMŞEK KANGURU YAYINLARI 12:00 12.11.2016
AYDIN ŞİMŞEK KANGURU YAYINLARI 10:00 14.11.2016
AYDOĞAN YAVAŞLI ALTIN KİTAPLAR 11:00 14.11.2016
AYFER ÖNEYSAN KANGURU YAYINLARI 10:00 14.11.2016
AYGÜL KILIÇ YILDIZ KOZA YAYIN 12:00 19.11.2016
AYGÜL KILIÇ YILDIZ KOZA YAYIN 12:00 18.11.2016
AYHAN ERCAN HAYY KİTAP 13:00 20.11.2016
AYHAN ERCAN HAYY KİTAP 13:00 12.11.2016
AYLA ÇINAROĞLU KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 14.11.2016
AYLEM GÜNGÖRDÜ NEMESİS YAYINCILIK HİZ. AŞ 13:00 13.11.2016
AYSEL KORKUT ALTIN KİTAPLAR 11:00 15.11.2016
AYSEL KORKUT ALTIN KİTAPLAR 11:00 16.11.2016
AYSEL UÇAN KALENDER YAYINEVİ 14:00 12.11.2016
AYSEL UÇAN KALENDER YAYINEVİ 14:00 19.11.2016
AYSUN BERKTAY ÖZMEN ALTIN KİTAPLAR 11:00 14.11.2016
AYSUN BERKTAY ÖZMEN ALTIN KİTAPLAR 11:00 15.11.2016
AYSUN PEKŞEN FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 13.11.2016
AYSUN UZ ÇETİNKAYA P KİTAP 13:00 13.11.2016
AYŞE GÜLTEN KIRICI SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 19.11.2016
AYŞE GÜREN CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:30 14.11.2016
AYŞE YEŞİLKAYA SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 16.11.2016
AYTÜL AKAL BİLGİ YAYINEVİ 12:00 15.11.2016
AYTÜL AKAL FOM KİTAP 11:00 13.11.2016
AYTÜL AKAL REDHOUSE KIDZ 14:00 14.11.2016
BAHADIR BOYSAL KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU TİMAŞ YAYINLARI 12:00 19.11.2016
BAHAR BEKİROĞLU SOKAK YAYIN GRUBU 18:00 13.11.2016
BAHAR KICALI KANGURU YAYINLARI 16:00 19.11.2016
BANU BOZDEMİR FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 15.11.2016
BANU KOPUZ AHİR ZAMAN YAYINEVİ 14:00 13.11.2016
BARIŞ DOSTER ASİ KİTAP 16:00 20.11.2016
BARIŞ DOSTER ASİ KİTAP 16:00 12.11.2016
BARIŞ YARKADAŞ ASİ KİTAP 19:00 12.11.2016
BAŞAK DAĞSUYU SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 13.11.2016
BAŞAK KIZILTAN POSTİGA YAYINLARI 12:30 19.11.2016
BAŞAK SAYAN DESTEK YAYINLARI 15:00 13.11.2016
BAŞAK TAN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
BATU YAZAN HAYAL YAYINLARI 14:00 20.11.2016
BAYRAM KARAÇOR BEYAN YAYINLARI 14:00 13.11.2016
BAYRAM KARAÇOR BEYAN YAYINLARI 14:00 19.11.2016
BAYRAM KARAÇOR BEYAN YAYINLARI 14:00 20.11.2016
BAYRAM TAŞÇI AZ KİTAP 15:00 12.11.2016
BEHÇET ÇELİK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 14:00 13.11.2016
BEHİÇ AK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 14:00 12.11.2016
BEHİÇ AK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 17.11.2016
BEKİR FATİH DEMİRAĞ CİNİUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
BELMA ALPER UĞURLU KANGURU YAYINLARI 12:00 12.11.2016
BENİAN ÇULHAOĞLU CİNİUS YAYINLARI 13:00 17.11.2016
BENOİT HAMET KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
BERK KURUÇAY KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
BERRİN KARAKAŞ KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
BETÜL ŞÜKÜR P KİTAP 14:00 13.11.2016
BEYZA DERİNGÖL FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 19.11.2016
BİGE GÜVEN KIZILAY HAYY KİTAP 13:00 13.11.2016
BİLAL NİYAZİ ŞİMŞİR BİLGİ YAYINEVİ 12:00 12.11.2016
BİLAL NİYAZİ ŞİMŞİR BİLGİ YAYINEVİ 12:00 13.11.2016
BİLAL NİYAZİ ŞİMŞİR BİLGİ YAYINEVİ 12:00 14.11.2016
BİLAL ÖZBAY AZ KİTAP 10:00 15.11.2016
BİLAL SAMİ GÖKDEMİR DOLCE VİTA KİTAP 14:00 19.11.2016
BİRSEN EKİM ÖZEN TİMAŞ ÇOCUK 12:00 20.11.2016
BİRSEN EKİM ÖZEN TİMAŞ ÇOCUK 10:00 16.11.2016
BORA ABDO KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
BRİGİTTE LABBÉ GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 18.11.2016
BRİGİTTE LABBÉ GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 16:00 19.11.2016
BUKET BEYÜKVELİOĞLU GÜÇBEY CİNİUS YAYINLARI 14:00 13.11.2016
BUKET TAHMAZ SAVAŞ ALTIN KİTAPLAR 13:00 12.11.2016
BUKLE ÜNALDI SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 13.11.2016
BURAK TURGUT SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 12.11.2016
BURCU BAHAR KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 12:00 18.11.2016
BURCU BAHAR KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 12:00 19.11.2016
BURCU BÜYÜKYILDIZ EPHESUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
BURCU KARAKAŞ İMGE KİTABEVİ YAYINLARI 15:00 19.11.2016
BURÇİN ÇELİK POSTİGA YAYINLARI 15:30 19.11.2016
BÜLENT ATA ERDEM YAYINLARI 14:00 19.11.2016
BÜLENT GARDİYANOĞLU DESTEK YAYINLARI 12:00 18.11.2016
BÜLENT SAPANKAYA P KİTAP 10:00 16.11.2016
BÜNYAMİN ÇETİNKAYA PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK 12:00 16.11.2016
BÜNYAMİN ÇETİNKAYA PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK 10:00 17.11.2016
BÜNYAMİN ÇETİNKAYA PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK 10:00 19.11.2016
BÜNYAMİN ÇETİNKAYA PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK 10:00 18.11.2016
BÜNYAMİN ÇETİNKAYA PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK 10:00 20.11.2016
BÜNYAMİN ÇETİNKAYA PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK 10:00 20.11.2016
BÜŞRA DUMAN P KİTAP 10:00 19.11.2016
BÜŞRA KÜÇÜK EPHESUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
BÜŞRA NEBATİ CARPE DİEM KİTAP 14:00 12.11.2016
BÜŞRA TOROMAN EPHESUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
BÜŞRA TOROMAN EPHESUS YAYINLARI 13:00 20.11.2016
CAN BAYTAK KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
CAN GÖKNİL CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:00 17.11.2016
CANAN A. DÜZGAN POSTİGA YAYINLARI 14:00 19.11.2016
CANAN ACAR ÖZYÜREK YAYINCILIK 15:00 12.11.2016
CANAN KARATAY HAYY KİTAP 13:00 19.11.2016
CANAN KARATAY HAYY KİTAP 14:00 13.11.2016
CANER TASLAMAN DESTEK YAYINLARI 14:00 20.11.2016
CANER YAMAN HAYY KİTAP 13:00 13.11.2016
CANFEZA SEZGİN HAYY KİTAP 14:00 20.11.2016
CELİL OKER ALTIN KİTAPLAR 16:00 20.11.2016
CEM GÜLBENT TİMAŞ ÇOCUK 14:00 16.11.2016
CEM GÜLBENT TİMAŞ ÇOCUK 14:00 16.11.2016
CEM GÜLBENT TİMAŞ ÇOCUK 11:00 12.11.2016
CEMAL BATTAL POSTİGA YAYINLARI 15:30 20.11.2016
CEMALNUR SARGUT NEFES YAYINEVİ 14:00 12.11.2016
CENK GÜNDOĞDU KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 13:00 20.11.2016
CEVDET MİRMAHMUTOĞULLARI CİNİUS YAYINLARI 14:00 20.11.2016
CEYHUN BOZKURT DESTEK YAYINLARI 16:00 19.11.2016
CİHAN DEMİRCİ KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 16.11.2016
CİHAN TOPÇU KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
CLAUDE LEON CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:00 15.11.2016
ÇAĞDAŞ ULUS TEKİN YAYINEVİ 13:00 12.11.2016
ÇAĞLA TUĞBA DORTLUOĞLU CİNİUS YAYINLARI 11:00 19.11.2016
ÇETİN KARAKAYA CARETTA YAYINCILIK 14:00 20.11.2016
ÇİĞDEM GÜNDEŞ ALTIN KİTAPLAR 11:00 17.11.2016
ÇİĞDEM ODABAŞI FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 18.11.2016
ÇİSEM UZUN ARZIK ÇİZGİ KİTABEVİ YAYINLARI 15:00 19.11.2016
DELAL ARYA CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:00 18.11.2016
DERVİŞE GÜNEYYELİ KUTLU KKTC MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞI 10:00 20.11.2016
DERVİŞE GÜNEYYELİ KUTLU KKTC MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞI 10:00 19.11.2016
DEVRAN TIĞLI POSTİGA YAYINLARI 14:00 19.11.2016
DEVRAN TIĞLI POSTİGA YAYINLARI 14:00 20.11.2016
DİDEM DUYGU DEMİR EPHESUS YAYINLARI 14:00 20.11.2016
DİDEM DUYGU DEMİR EPHESUS YAYINLARI 14:00 20.11.2016
DİDEM DUYGU DEMİR EPHESUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
DİLARA AKINCI ALTIN KİTAPLAR 13:00 13.11.2016
DİLARA AKINCI ALTIN KİTAPLAR 11:00 15.11.2016
DİLARA GÜLENER CİNİUS YAYINLARI 13:00 18.11.2016
DİLEK TAYGUN MORTENA YAYINLARI 13:00 20.11.2016
DİLEK TÜRKER TEKİN YAYINEVİ 12:00 13.11.2016
DİLEK UÇAR SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 12.11.2016
DİLEK ÜNAL CİNİUS YAYINLARI 13:00 17.11.2016
DOĞAN SOFRACIOĞLU CİNİUS YAYINLARI 14:00 15.11.2016
DR.ARİF ALBAYRAK GÖL KİTAP YAYINCILIK 18:00 18.11.2016
DR.KORKUT ALDEMİR GÖL KİTAP YAYINCILIK 13:00 18.11.2016
DURSUN EGE GÖÇMEN ALTIN KİTAPLAR 13:00 12.11.2016
DURSUN EGE GÖÇMEN ALTIN KİTAPLAR 14:00 20.11.2016
EBRU AFAT CF 14:00 12.11.2016
EBRU DEMİRHAN ALTIN KİTAPLAR 14:00 20.11.2016
EBRU ŞİNİK ALTIN KİTAPLAR 15:00 13.11.2016
EBUBEKİR SUBAŞI ÇELİK YAYINEVİ 13:00 18.11.2016
EBUBEKİR SUBAŞI ÇELİK YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
ECE TEMELKURAN CAN YAYINLARI 15:00 19.11.2016
ECE TEMELKURAN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
EDA YAVAŞ KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
EKREM BUĞRA EKİNCİ TİMAŞ YAYINLARI 14:15 19.11.2016
EKREM ÖZCAN CİNİUS YAYINLARI 16:00 13.11.2016
ELA UYSAL ERES CİNİUS YAYINLARI 14:00 12.11.2016
ELFİN TATAROĞLU ASİ KİTAP 17:00 18.11.2016
ELİF BAYAR YILMAZ SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 12.11.2016
ELİF BÜŞRA DOĞAN HACAMAT 16:00 13.11.2016
ELİF ÇIVĞIN SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 19.11.2016
ELİF NUR KANTAR SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 19.11.2016
ELİF YAĞMUR URFALIOĞLU EFTALYA KİTAP 13:00 12.11.2016
EMEL DİNSEVEN KOZA YAYIN 13:00 14.11.2016
EMEL KAYIN KANGURU YAYINLARI 14:00 16.11.2016
EMİN ŞİR HAYAL YAYINLARI 14:00 19.11.2016
EMİN ŞİR HAYAL YAYINLARI 14:00 20.11.2016
EMİNE ÇAL KANGURU YAYINLARI 14:00 13.11.2016
EMİNE KARA YUNUSOĞLU SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 14.11.2016
EMİNE ŞİMŞEK EMİRAL KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 10:00 14.11.2016
EMİNE ŞİMŞEK EMİRAL KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 10:00 14.11.2016
EMİR SAĞLAM KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
EMİRHAN PERKER KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
EMRAH SÖNMEZIŞIK HAYAL YAYINLARI 14:00 16.11.2016
EMRAH SÖNMEZIŞIK HAYAL YAYINLARI 14:00 15.11.2016
EMRE BİLGİÇ HACAMAT 16:00 20.11.2016
EMRE DORMAN DESTEK YAYINLARI 14:00 20.11.2016
EMRE ÖZCAN SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 13.11.2016
ENGİN ALAN BİLGİ YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
ENGİN ALAN BİLGİ YAYINEVİ 13:00 20.11.2016
ENGİN MEMİŞ CİNİUS YAYINLARI 14:00 12.11.2016
ENGİN TURGUT CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 18.11.2016
ENİS BERBEROĞLU ASİ KİTAP 16:00 20.11.2016
ENİS BERBEROĞLU ASİ KİTAP 19:00 12.11.2016
ENVER AYSEVER TEKİN YAYINEVİ 14:00 20.11.2016
ERCAN KARAKAŞ TEKİN YAYINEVİ 14:00 12.11.2016
ERCAN KARAKAŞ TEKİN YAYINEVİ 14:00 13.11.2016
ERDEM EMRAH NAMLI SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 19.11.2016
ERDİL YAŞAROĞLU PENGUEN DERGİSİ 15:00 13.11.2016
ERDOĞAN OĞULTEKİN AZ KİTAP 10:00 14.11.2016
ERDOĞAN OĞULTEKİN AZ KİTAP 10:00 16.11.2016
ERDOĞAN OĞULTEKİN AZ KİTAP 10:00 18.11.2016
ERGUN POYRAZ BİLGİ YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
ERGUN POYRAZ BİLGİ YAYINEVİ 13:00 20.11.2016
ERGUN POYRAZ BİLGİ YAYINEVİ 13:00 12.11.2016
ERGUN POYRAZ BİLGİ YAYINEVİ 13:00 13.11.2016
ERİŞ ÜLGER ASİ KİTAP 15:00 16.11.2016
ERİŞ ÜLGER ASİ KİTAP 15:00 14.11.2016
EROL ÇAĞLAR TUTİ KİTAP 13:00 12.11.2016
EROL ERDOĞAN CF 15:00 19.11.2016
EROL ERDOĞMUŞ CİNİUS YAYINLARI 14:00 15.11.2016
EROL HIZARCI KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
EROL MÜTERCİMLER ASİ KİTAP 16:00 20.11.2016
EROL MÜTERCİMLER ASİ KİTAP 16:00 13.11.2016
EROL MÜTERCİMLER ASİ KİTAP 19:00 12.11.2016
EROL MÜTERCİMLER ASİ KİTAP 16:00 19.11.2016
ERTUNÇ ERİÇOK SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 12.11.2016
ERTÜRK AKŞUN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
ESAT AVCI SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 13.11.2016
ESRA AVGÖREN DAMLA YAYINEVİ 12:00 17.11.2016
ESRA GÖZDE HACAMAT 16:00 20.11.2016
ESRA KURŞUN SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 19.11.2016
ESRA OKUTAN FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 17.11.2016
EVENT TO MARK 100 TH ANNİVERSARY OF AZERBAİJANİ PEOPLE’S POET SAMAD VURGUN MİNİSTRY OF CULTURE AND TOURİSM OF THE REPUBLİC OF AZERBAİJAN 12:00 14.11.2016
EZGİ AKSOY KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
F TİPİ FİLM YÖNETMENLERİ İDİL KÜLTÜR MERKEZİ 13:00 20.11.2016
FAİİK ARDAHAN KANGURU YAYINLARI 12:00 19.11.2016
FARUK DİLAVER EMRE BİLİŞİM VE YAYINCILIK 15:00 12.11.2016
FARUK DİLAVER EMRE BİLİŞİM VE YAYINCILIK 15:00 13.11.2016
FARUK DİLAVER EMRE BİLİŞİM VE YAYINCILIK 15:00 15.11.2016
FARUK DİLAVER EMRE BİLİŞİM VE YAYINCILIK 15:00 17.11.2016
FARUK DİLAVER EMRE BİLİŞİM VE YAYINCILIK 15:00 19.11.2016
FARUK DİLAVER EMRE BİLİŞİM VE YAYINCILIK 15:00 20.11.2016
FARUK GÜNİNDİ HACAMAT 16:00 20.11.2016
FARUK ÖNDAĞ TİMAŞ YAYINLARI 13:30 17.11.2016
FATİH ÇITLAK ERDEM YAYINLARI 14:00 20.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 12.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 13.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 14.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 15.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 16.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 17.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 18.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 19.11.2016
FATİH ERDOĞAN MAVİBULUT YAYINCILIK 10:00 20.11.2016
FATİH MURAT ARSAL EPHESUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
FATİH MURAT ARSAL EPHESUS YAYINLARI 15:00 13.11.2016
FATİH ŞEDELE CİNİUS YAYINLARI 14:00 12.11.2016
FATİH ZORA SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 20.11.2016
FATMA BAŞURAL CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 12:00 13.11.2016
FATMA ERDEK EPHESUS YAYINLARI 15:00 19.11.2016
FATMA NUR ASİ KİTAP 13:00 13.11.2016
FATMA NUR ASİ KİTAP 15:00 18.11.2016
FATMA UYAR KURMAY YAYIN GRUBU 20:00 19.11.2016
FATOŞ AVCISOYU RUSO KKTC MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞI 10:00 20.11.2016
FATOŞ AVCISOYU RUSO KKTC MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞI 10:00 19.11.2016
FERDA İZBUDAK AKINCI ALTIN KİTAPLAR 11:00 15.11.2016
FERDA İZBUDAK AKINCI ALTIN KİTAPLAR 11:00 16.11.2016
FERGUN ÖZELLİ CAN YAYINLARI 15:30 12.11.2016
FERİDUN EMECEN TÜRK TARİH KURUMU 14:00 12.11.2016
FERİDUN ORAL YAPI KREDİ YAYINLARI 13:00 12.11.2016
FERİT SERT KAYA SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 13.11.2016
FEVZİ ÖZGÖNÜL HAYY KİTAP 13:00 12.11.2016
FEVZİ TAMGAÇ KANGURU YAYINLARI 14:00 17.11.2016
FEYZA HEPÇİLİNGİRLER KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 18.11.2016
FEYZİ ÖZŞAHİN PENGUEN DERGİSİ 14:00 19.11.2016
FIRAT YAŞA KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
FİLİZ GÜLMEZ NEZİH-ER YAYINLARI 14:00 12.11.2016
FİLİZ ÖZDEM YAPI KREDİ YAYINLARI 11:00 17.11.2016
FİLİZ ÖZDEM YAPI KREDİ YAYINLARI 13:00 19.11.2016
FUAT YÜCE SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 12.11.2016
FUNDA ÖZLEM ŞERAN ALTIN KİTAPLAR 11:00 16.11.2016
FUNDA ÖZLEM ŞERAN FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 14.11.2016
FÜGEN KIVILCIMER CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 12.11.2016
FÜRUZAN YAPI KREDİ YAYINLARI 15:00 13.11.2016
FÜRUZAN YAPI KREDİ YAYINLARI 15:00 19.11.2016
FÜSUN ÇETİNEL GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 12:00 13.11.2016
FÜSUN ÇETİNEL GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 15.11.2016
GAMZE SINIRDERE SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 15.11.2016
GENÇ OSMAN YAVAŞ FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 20.11.2016
GENÇAY ADNAN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
GİSELE DURERO KÖSEOĞLU GİTA YAYINLARI 13:00 20.11.2016
GİSELE DURERO KÖSEOĞLU GİTA YAYINLARI 13:00 12.11.2016
GİZEM BİLİCİ YAKAMOZ KİTAP 14:00 19.11.2016
GÖKNİL GENÇ CAN ÇOCUK YAYINLARI 12:00 19.11.2016
GÖNÜL ÖZTOPUZ FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 15:00 15.11.2016
GÖNÜL SİMPSON YEŞİL DİNOZOR 11:00 13.11.2016
GÖNÜL SİMPSON YEŞİL DİNOZOR 10:00 18.11.2016
GÖNÜL SİMPSON YEŞİL DİNOZOR 11:00 20.11.2016
GÖRKEM NAĞANLU SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 12.11.2016
GÖZDE DİMDİK POSTİGA YAYINLARI 14:00 20.11.2016
GRUP YORUM İDİL KÜLTÜR MERKEZİ 15:00 20.11.2016
GÜL M. COŞKUN KOZA YAYIN 11:00 19.11.2016
GÜL M. COŞKUN KOZA YAYIN 10:00 18.11.2016
GÜLDAL MUMCU UĞUR MUMCU ARAŞTIRMACI GAZETECİLİK VAKFI 14:00 19.11.2016
GÜLER YAŞAR ÖZAFACAN CİNİUS YAYINLARI 14:00 13.11.2016
GÜLSEN KILIÇASLAN NEMESİS YAYINCILIK HİZ. AŞ 13:00 12.11.2016
GÜLSEN KILIÇASLAN NEMESİS YAYINCILIK HİZ. AŞ 13:00 20.11.2016
GÜLSER HAN AKKAŞ KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 13:15 18.11.2016
GÜLSER HAN AKKAŞ KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 13:15 19.11.2016
GÜLSEVİN KIRAL GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 12:00 19.11.2016
GÜLSEVİN KIRAL GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 17.11.2016
GÜLSÜM ÖZ KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 13:15 19.11.2016
GÜLTEN DAYIOĞLU ALTIN KİTAPLAR 11:00 18.11.2016
GÜLTEN DAYIOĞLU ALTIN KİTAPLAR 11:00 19.11.2016
GÜNDÜZ VASSAF KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
GÜNER CEYLAN CİNİUS YAYINLARI 14:30 13.11.2016
GÜNEŞ DEMİREL EPHESUS YAYINLARI 13:00 19.11.2016
GÜRCAN YURT PENGUEN DERGİSİ 14:00 12.11.2016
GÜRKAN HACIR ASİ KİTAP 16:00 20.11.2016
GÜRKAN HACIR ASİ KİTAP 16:00 13.11.2016
GÜRKAN HACIR ASİ KİTAP 19:00 12.11.2016
GÜRKAN HACIR ASİ KİTAP 17:00 18.11.2016
GÜRKAN HACIR ASİ KİTAP 16:00 19.11.2016
GÜRSEL KORAT YAPI KREDİ YAYINLARI 13:30 12.11.2016
HACER KILCIOĞLU GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 16.11.2016
HAKAN KARADAĞ CİNİUS YAYINLARI 16:00 12.11.2016
HAKTAN KAAN İÇEL TİMAŞ ÇOCUK 12:00 18.11.2016
HALİL İBRAHİM ÇIRAK CİNİUS YAYINLARI 16:00 20.11.2016
HALUK ÖZDİL TRUVA YAYINLARI 15:00 12.11.2016
HAMİDE YİĞİT TEKİN YAYINEVİ 15:00 20.11.2016
HAMİT YOLCU ÇELİK YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
HAMİT YOLCU ÇELİK YAYINEVİ 13:00 18.11.2016
HANDE ORTAY CİNİUS YAYINLARI 13:00 17.11.2016
HANEFİ AVCI TEKİN YAYINEVİ 17:00 19.11.2016
HANİ ASTOLİN CİNİUS YAYINLARI 12:00 13.11.2016
HANZADE SERVİ ALTIN KİTAPLAR 11:00 16.11.2016
HARİKA UYGUR DESTEK YAYINLARI 13:00 13.11.2016
HARUN ATALAY SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 20.11.2016
HASAN KAPLAN SU YAYINEVİ 11:00 19.11.2016
HASAN ÖZTOPRAK TEKİN YAYINEVİ 14:00 12.11.2016
HASAN ÖZTOPRAK TEKİN YAYINEVİ 14:00 13.11.2016
HASAN SARAÇ POSTİGA YAYINLARI 13:00 16.11.2016
HASAN SARAÇ POSTİGA YAYINLARI 15:30 20.11.2016
HASAN TOPDEMİR SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 13.11.2016
HASAN YILMAZ SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 18.11.2016
HASAN YILMAZ SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 20.11.2016
HASİBE GEYİK KANGURU YAYINLARI 16:00 20.11.2016
HATİCE DÖKMEN KANGURU YAYINLARI 14:00 12.11.2016
HATİCE KÜBRA TONGAR HAYY KİTAP 13:00 13.11.2016
HATİCE KÜBRA TONGAR HAYY KİTAP 13:00 20.11.2016
HATİCE TEKİN CF 14:00 12.11.2016
HATUN KUŞÇU CİNİUS YAYINLARI 13:00 16.11.2016
HAYDAR ERGÜLEN KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 16:30 19.11.2016
HAYKO BAĞDAT İNKILÂP YAYINLARI 17:00 19.11.2016
HİDAYET KARAKUŞ BİLGİ YAYINEVİ 11:00 14.11.2016
HİDAYET KARAKUŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 15.11.2016
HİDAYET KARAKUŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 16.11.2016
HİKMET ANIL ÖZTEKİN YAKAMOZ KİTAP 14:00 13.11.2016
HURİYE SARAÇ KALENDER YAYINEVİ 12:00 18.11.2016
HURİYE SARAÇ KALENDER YAYINEVİ 12:00 19.11.2016
HURİYE SARAÇ KALENDER YAYINEVİ 12:00 20.11.2016
HÜLYA SOYŞEKERCİ KANGURU YAYINLARI 15:00 17.11.2016
HÜSEYİN ALEMDAR CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 16:00 19.11.2016
HÜSEYİN GÜL SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 13.11.2016
HÜSEYİN KEFELİ SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 14.11.2016
HÜSEYİN RAHŞANİ SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 17.11.2016
HÜSEYİN RAHŞANİ SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 19.11.2016
HÜSNAN ŞEKER ALTIN KİTAPLAR 11:00 14.11.2016
HÜSNAN ŞEKER ALTIN KİTAPLAR 11:00 15.11.2016
HÜSNÜ ARKAN KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 14:30 13.11.2016
HÜSNÜ MAHALLİ DESTEK YAYINLARI 19:00 19.11.2016
IRMAK ZİLELİ KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
İBRAHİM KARACA İDİL KÜLTÜR MERKEZİ 14:00 19.11.2016
İBRAHİM KILIÇLI P KİTAP 10:00 18.11.2016
İDİL TÜTÜNCÜ KANGURU YAYINLARI 14:00 12.11.2016
İHSAN ELİAÇIK TEKİN YAYINEVİ 13:00 20.11.2016
İHSAN ELİAÇIK TEKİN YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
İHSAN ELİAÇIK TEKİN YAYINEVİ 14:00 19.11.2016
İHSAN ELİAÇIK TEKİN YAYINEVİ 14:00 20.11.2016
İHSAN SÜREYYA SIRMA BEYAN YAYINLARI 15:00 12.11.2016
İHSAN SÜREYYA SIRMA BEYAN YAYINLARI 15:00 13.11.2016
İKBAL KAYNAR CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 16:00 12.11.2016
İLHAN DOĞUÇ SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 19.11.2016
İLKAY MARANGOZ YEŞİL DİNOZOR 11:00 13.11.2016
İLKAY MARANGOZ YEŞİL DİNOZOR 10:00 14.11.2016
İLKAY MARANGOZ YEŞİL DİNOZOR 10:00 18.11.2016
İLKAY MARANGOZ YEŞİL DİNOZOR 11:00 19.11.2016
İLKER ÖZMESTÇİ DESTEK YAYINLARI 16:00 13.11.2016
İLKER TAHSİN ASKER SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 20.11.2016
İLYAS EKİN ALTINBAŞAK SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 19.11.2016
İLYAS ŞİMŞEK HACAMAT 16:00 13.11.2016
İMREN TÜBCİL FOM KİTAP 11:00 17.11.2016
İNCİ ARAL KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 13:00 13.11.2016
İNCİLA ÇALIŞKAN KOZA YAYIN 14:00 12.11.2016
İREM UŞAR GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 15.11.2016
İREM UŞAR ON8 14:00 12.11.2016
İREM UŞAR ON8 14:00 17.11.2016
İREM YÜRÜKER SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 13.11.2016
İSMAİL BİÇER P KİTAP 10:00 12.11.2016
İSMAİL SAYMAZ ASİ KİTAP 17:00 18.11.2016
İSMAİL TOKALAK ASİ KİTAP 13:00 13.11.2016
İSMAİL TOKALAK ASİ KİTAP 13:00 19.11.2016
İSMET GÜR SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 19.11.2016
JALE DEMİRDÖĞEN NEMESİS YAYINCILIK HİZ. AŞ 13:00 19.11.2016
JENNIFER ROYCE MORTENA YAYINLARI 13:00 20.11.2016
JÜLİDE EMRE ASİ KİTAP 15:00 14.11.2016
JÜLİDE EMRE ASİ KİTAP 15:00 17.11.2016
KAAN ELBİLGİL GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 16.11.2016
KAHRAMAN TAZEOĞLU DESTEK YAYINLARI 14:00 19.11.2016
KANAT ATKAYA KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
KANİYE CANTÜRK AYER ÖNEL YAYINCIK 13:00 19.11.2016
KANİYE CANTÜRK AYER ÖNEL YAYINCIK 13:00 13.11.2016
KANİYE CANTÜRK AYER ÖNEL YAYINCIK 13:00 12.11.2016
KANİYE CANTÜRK AYER ÖNEL YAYINCIK 14:00 20.11.2016
KARAKARGA DERGİ KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
KAYAHAN DEMİR CARPE DİEM KİTAP 14:00 20.11.2016
KAZIM SAYMALI SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 13.11.2016
KAZIM SAYMALI SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 17.11.2016
KEMAL İSLAMOĞLU ALTIN KİTAPLAR 13:00 20.11.2016
KEMAL KOCABAŞ YENİ KUŞAK KÖY ENSTİTÜLÜLER DERNEĞİ 10:00 20.11.2016
KEMAL KOCABAŞ YENİ KUŞAK KÖY ENSTİTÜLÜLER DERNEĞİ 10:00 19.11.2016
KEMAL KÜNTAŞ KALENDER YAYINEVİ 10:00 12.11.2016
KEMAL KÜNTAŞ KALENDER YAYINEVİ 10:00 13.11.2016
KEMAL KÜNTAŞ KALENDER YAYINEVİ 10:00 19.11.2016
KEMAL KÜNTAŞ KALENDER YAYINEVİ 10:00 20.11.2016
KEMAL ŞAHİN TEKİN YAYINEVİ 15:00 19.11.2016
KENAN KARABAĞ SU YAYINEVİ 14:15 13.11.2016
KIVANÇ PEKER SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 18.11.2016
KIVANÇ PEKER SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 19.11.2016
KORAY AVCI ÇAKMAN ALTIN KİTAPLAR 11:00 17.11.2016
KORAY AVCI ÇAKMAN CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:00 16.11.2016
KORAY AVCI ÇAKMAN KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 17.11.2016
KORAY FEYİZ CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 16:00 18.11.2016
KORAY PALAMUT SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 13.11.2016
KUBİLAY ÇELİK ASİ KİTAP 13:00 20.11.2016
KUBİLAY ÇELİK ASİ KİTAP 15:00 17.11.2016
KURTUL GÜLENÇ TEKİN YAYINEVİ 14:00 20.11.2016
KUTLUKHAN KUTLU KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
KÜBRA OKTAY POSTİGA YAYINLARI 14:00 19.11.2016
KÜBRA OKTAY POSTİGA YAYINLARI 14:00 20.11.2016
KÜÇÜK İSKENDER CAN YAYINLARI 15:30 13.11.2016
LEMARİZ MÜJDE ALBAYRAK POSTİGA YAYINLARI 15:30 19.11.2016
LEVENT GÜLTEKİN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
LEYLA RUHAN OKYAY GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 15.11.2016
LEYLA YILDIRIM GİTA YAYINLARI 13:00 19.11.2016
LEYLA YILDIRIM GİTA YAYINLARI 13:00 18.11.2016
LİDER ERŞAN KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 13:15 17.11.2016
LİDER ERŞAN SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 17.11.2016
LUBE AYAR DESTEK YAYINLARI 15:00 12.11.2016
LÜTFİ ARSLAN ERKAM YAYINLARI 14:00 13.11.2016
M.K.PERKER KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
M.OSMAN AKBAŞAK KANGURU YAYINLARI 15:00 18.11.2016
MAHMUD EROL KILIÇ SUFİ KİTAP 13:00 13.11.2016
MAİL IŞIKGİL SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 15.11.2016
MAVİSEL YENER BİLGİ YAYINEVİ 12:00 15.11.2016
MAVİSEL YENER BİLGİ YAYINEVİ 12:00 16.11.2016
MAVİSEL YENER BİLGİ YAYINEVİ 12:00 17.11.2016
MAVİSEL YENER BİLGİ YAYINEVİ 12:00 18.11.2016
MAVİSEL YENER BİLGİ YAYINEVİ 12:00 19.11.2016
MEDAİM YANIK HAYY KİTAP 14:00 20.11.2016
MEHDİ SÖĞÜT HACAMAT 16:00 13.11.2016
MEHMET ATEŞ KANGURU YAYINLARI 14:00 19.11.2016
MEHMET BAYRAKDAR SAY YAYINLARI 17:00 18.11.2016
MEHMET ERCAN HAYY KİTAP 13:00 19.11.2016
MEHMET GÜLER FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 17.11.2016
MEHMET KONUK SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 16.11.2016
MEHMET SABRİ KILIÇ GÖL KİTAP YAYINCILIK 13:00 19.11.2016
MEHTAP SOYUDURU ÇİÇEK EFTALYA KİTAP 13:00 20.11.2016
MEHVEŞ EVİN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
MELAHAT BABALIK CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 13.11.2016
MELDA ZİREK POSTİGA YAYINLARI 13:00 16.11.2016
MELEK DALGIÇ CİNİUS YAYINLARI 12:00 17.11.2016
MELEK GÜNGÖR ALTIN KİTAPLAR 11:00 14.11.2016
MELEK GÜNGÖR ALTIN KİTAPLAR 11:00 17.11.2016
MELEK GÜNGÖR ALTIN KİTAPLAR 14:00 20.11.2016
MELEK KOÇ KOZA YAYIN 12:00 15.11.2016
MELEK KOÇ KOZA YAYIN 12:00 16.11.2016
MELEK KOÇ KOZA YAYIN 12:00 20.11.2016
MELEK ÖZLEM SEZER CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:00 15.11.2016
MELEK ÖZLEM SEZER FOM KİTAP 14:00 15.11.2016
MELİHA AKAY TRUVA YAYINLARI 13:00 19.11.2016
MELTEM ERİNÇMEN KANOOĞLU ÇİKOLATA YAYINEVİ 10:00 12.11.2016
MELTEM ERİNÇMEN KANOOĞLU ÇİKOLATA YAYINEVİ 10:00 13.11.2016
MELTEM ERİNÇMEN KANOOĞLU ÇİKOLATA YAYINEVİ 10:00 19.11.2016
MELTEM ERİNÇMEN KANOOĞLU ÇİKOLATA YAYINEVİ 10:00 20.11.2016
MELTEM ÖZKAYA POSTİGA YAYINLARI 12:30 13.11.2016
MELTEM ÖZKAYA POSTİGA YAYINLARI 12:30 12.11.2016
MENDERES SAMANCILAR KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
MERAL ÖZDEMİR SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 19.11.2016
MERİÇ RENKVER GİTA YAYINLARI 16:00 12.11.2016
MERVE AKINCI MÜPTELA YAYINLARI 14:00 19.11.2016
MERVE DUMAN EFTALYA KİTAP 13:00 20.11.2016
MERVE OTÇEKEN TUTİ KİTAP 14:00 19.11.2016
MERVE ÖZCAN PORTAKAL KİTAP 12:00 12.11.2016
MERVE ÖZCAN PORTAKAL KİTAP 12:00 20.11.2016
MERYEM GÜLBUDAK KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 10:00 12.11.2016
MERYEM GÜLBUDAK KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 10:00 13.11.2016
MERYEM GÜLBUDAK KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 10:15 14.11.2016
MESUD ATA KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
MESUT TIĞLI YEŞİL DİNOZOR 10:00 15.11.2016
MESUT TIĞLI YEŞİL DİNOZOR 10:00 16.11.2016
MESUT TIĞLI YEŞİL DİNOZOR 10:00 17.11.2016
MESUT TIĞLI YEŞİL DİNOZOR 11:00 19.11.2016
MESUT TOPAL KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
METE YARAR DESTEK YAYINLARI 16:00 19.11.2016
METİN GERENLER SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 20.11.2016
METİN ÖZDAMARLAR TİMAŞ GENÇ 12:00 12.11.2016
MİM KEMAL ÖKE SUFİ KİTAP 13:00 19.11.2016
MİNE ENGİN TEKAY NET TURİSTİK YAYINLAR 13:15 13.11.2016
MİNE G. KIRIKKANAT KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
MİNE ÖZGÜR KOZA YAYIN 12:00 13.11.2016
MİNE RANA DAYIOĞLU CİNİUS YAYINLARI 14:00 12.11.2016
MİNE SOTA ERDEM YAYINLARI 12:00 16.11.2016
MİNE SOTA TİMAŞ GENÇ 12:00 19.11.2016
MİNE SOTA TİMAŞ GENÇ 12:00 19.11.2016
MİNE SOYSAL GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 18.11.2016
MİNE SOYSAL ON8 12:00 12.11.2016
MİNE SOYSAL ON8 14:00 18.11.2016
MİNE SÖĞÜT YAPI KREDİ YAYINLARI 13:00 19.11.2016
MİRZA TAZEGÜL ALTIN KİTAPLAR 13:00 13.11.2016
MİYASE SERTBARUT ALTIN KİTAPLAR 11:00 16.11.2016
MOHAMMAD JAVAD KHORSANDİ THE AHL AL-BAYT WORLD ASSEMBLY 10:30 16.11.2016
MUHARREM UÇAN KALENDER YAYINEVİ 14:00 13.11.2016
MUHARREM UÇAN KALENDER YAYINEVİ 14:00 19.11.2016
MUHARREM UÇAN KALENDER YAYINEVİ 14:00 20.11.2016
MUHARREM UÇAN KALENDER YAYINEVİ 14:00 17.11.2016
MUHARREM UÇAN KALENDER YAYINEVİ 14:00 12.11.2016
MUHYİDDİN ŞEKUR SUFİ KİTAP 15:00 12.11.2016
MUKADDES ERDOĞDU ÇELİK KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 13:15 19.11.2016
MURAT AKSOY ASİ KİTAP 12:00 12.11.2016
MURAT AKSOY ASİ KİTAP 13:00 13.11.2016
MURAT DURAL İTHAKİ 14:00 12.11.2016
MURAT ERCAN MURĞULİŞİ LAZİKA YAYIN KOLLEKTİFİ 14:00 20.11.2016
MURAT KARAKAN SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 12.11.2016
MURAT MENTEŞ KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
MURAT NEDİM KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
MURAT SÖKER CİNİUS YAYINLARI 12:00 12.11.2016
MURAT UYURKULAK APRIL YAYINCILIK 14:00 19.11.2016
MURATHAN MUNGAN METİS YAYINLARI 16:00 19.11.2016
MUSA DEDE TUTİ KİTAP 13:00 12.11.2016
MUSTAFA BALBAY BİLGİ YAYINEVİ 13:00 20.11.2016
MUSTAFA BALBAY TEKİN YAYINEVİ 15:00 12.11.2016
MUSTAFA BALEL EKSİK PARÇA YAYINLARI 12:00 14.11.2016
MUSTAFA DAĞISTANLI CAN YAYINLARI 14:00 19.11.2016
MUSTAFA DEMİRCİOĞLU HAYAL YAYINLARI 14:00 12.11.2016
MUSTAFA HOŞ ASİ KİTAP 17:00 18.11.2016
MUSTAFA KIRAN SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 13.11.2016
MUSTAFA MUTLU KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 15:00 12.11.2016
MUSTAFA MUTLU KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 15:00 13.11.2016
MUSTAFA ORAKÇI TİMAŞ ÇOCUK 12:00 13.11.2016
MUSTAFA ÖNSEL ALİBİ YAYINCILIK 13:30 13.11.2016
MUSTAFA ŞİŞMAN CİNİUS YAYINLARI 14:00 15.11.2016
MUSTAFA USLU ERKAM YAYINLARI 14:00 20.11.2016
MUZAFFER İZGÜ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 19.11.2016
MUZAFFER İZGÜ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 15.11.2016
MUZAFFER İZGÜ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 16.11.2016
MUZAFFER İZGÜ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 17.11.2016
MUZAFFER İZGÜ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 18.11.2016
MÜGE İPLİKÇİ GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 16.11.2016
MÜGE İPLİKÇİ ON8 12:00 13.11.2016
MÜKERREM SAMALAR KOZA YAYIN 13:00 15.11.2016
MÜKERREM SAMALAR KOZA YAYIN 13:00 12.11.2016
NAİM BABÜROĞLU ASİ KİTAP 16:00 13.11.2016
NAİM BABÜROĞLU ASİ KİTAP 16:00 19.11.2016
NALAN GÜVEN P KİTAP 10:00 12.11.2016
NALAN TEKİN SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 13.11.2016
NALAN TEKİN SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 14.11.2016
NALAN TEKİN SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 15.11.2016
NAMIK DOYMUŞ EKSİK PARÇA YAYINLARI 15:00 15.11.2016
NAŞİDE GÖKBUDAK NEMESİS YAYINCILIK HİZ. AŞ 13:00 20.11.2016
NAZLI DENİZ GÜLER KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 17.11.2016
NAZMİYE SÜMER PAROLA YAYINLARI 13:00 19.11.2016
NEBİL ÖZGENTÜRK KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
NECATİ GÜNGÖR GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 16.11.2016
NECDET SARAÇ ASİ KİTAP 15:00 16.11.2016
NECDET SARAÇ ASİ KİTAP 15:00 17.11.2016
NECMETTİN ŞAHİNLER HAYY KİTAP 12:00 19.11.2016
NEHİR AYDIN GÖKDUMAN DAMLA YAYINEVİ 11:00 18.11.2016
NEHİR ERDEM MÜPTELA YAYINLARI 16:00 18.11.2016
NEHİR ERDEM MÜPTELA YAYINLARI 14:00 13.11.2016
NEHİR ERDEM MÜPTELA YAYINLARI 14:00 19.11.2016
NEHİR TANRIVERDİ SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 13.11.2016
NESİBE ÇAKIR CAN ÇOCUK YAYINLARI 12:00 12.11.2016
NESLİHAN ACU ON8 14:00 20.11.2016
NESLİHAN ACU ON8 15:00 19.11.2016
NESLİHAN BAYKUT ALTIN KİTAPLAR 13:00 13.11.2016
NESLİHAN ÖNDEROĞLU GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 14:00 13.11.2016
NESLİHAN ÖNDEROĞLU GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 16.11.2016
NESTEREN GAZİOĞLU FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 12.11.2016
NEŞE DOSTER ASİ KİTAP 15:00 15.11.2016
NEŞE DOSTER ASİ KİTAP 15:00 18.11.2016
NEVZAT ÇAKIR EKSİK PARÇA YAYINLARI 18:00 18.11.2016
NEZAHAT GÖÇMEN KANGURU YAYINLARI 12:00 12.11.2016
NEZAHAT YENİÇERİ KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 12:15 12.11.2016
NEZAHAT YENİÇERİ KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 12:15 12.11.2016
NEZİH BAŞGELEN ARKEOLOJİ VE SANAT YAYINLARI 14:00 13.11.2016
NEZİHE ALTUĞ NEZİH-ER YAYINLARI 13:00 12.11.2016
NİHAL AÇIKGÖZ SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 12.11.2016
NİHAL TEKKANAT CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 17.11.2016
NİHAN TEMİZ CAN ÇOCUK YAYINLARI 12:00 13.11.2016
NİHAT GENÇ APRIL YAYINCILIK 14:00 19.11.2016
NİHAT ÖZDAL HAYAL YAYINLARI 14:00 13.11.2016
NİHAT POLAT P KİTAP 13:00 12.11.2016
NİHAT SIRDAR İNKILÂP YAYINLARI 14:00 19.11.2016
NİL ESRA BAŞARAN CARPE DİEM KİTAP 14:00 16.11.2016
NİLAY YILMAZ ALTIN KİTAPLAR 11:00 17.11.2016
NİLAY YILMAZ ALTIN KİTAPLAR 11:00 18.11.2016
NİLGÜN AYYILDIZ CİNİUS YAYINLARI 12:00 12.11.2016
NİLGÜN CÖN ARKEOLOJİ VE SANAT YAYINLARI 14:00 19.11.2016
NİRAN ELÇİ GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 20.11.2016
NUR DOMBAYCI DAMLA YAYINEVİ 12:30 16.11.2016
NUR GÜLER HAYAL YAYINLARI 14:00 20.11.2016
NUR İÇÖZÜ ALTIN KİTAPLAR 11:00 17.11.2016
NUR İÇÖZÜ ALTIN KİTAPLAR 11:00 18.11.2016
NUR İÇÖZÜ ALTIN KİTAPLAR 11:00 19.11.2016
NURAN DİREK ARKEOLOJİ VE SANAT YAYINLARI 14:00 15.11.2016
NURGÜL EŞMELİ SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 12.11.2016
NURSEL KÖSE DESTEK YAYINLARI 15:00 19.11.2016
NURTEN ÖZTÜRK KANGURU YAYINLARI 14:00 16.11.2016
NURULLAH GENÇ TİMAŞ YAYINLARI 14:00 20.11.2016
OĞUZ TOKGÖZ GİTA YAYINLARI 16:00 13.11.2016
OKAN TANAÇAR P KİTAP 13:00 20.11.2016
OKAY TİRYAKİOĞLU TİMAŞ YAYINLARI 14:00 20.11.2016
ONUR BEHRAMOĞLU TEKİN YAYINEVİ 14:00 19.11.2016
ONUR CAYMAZ KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
ONUR ÇİMEN SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 13.11.2016
ORHAN GÖKDEMİR TEKİN YAYINEVİ 14:00 13.11.2016
ORHAN GÖKDEMİR TEKİN YAYINEVİ 14:00 20.11.2016
ORHAN KARAVELİ ASİ KİTAP 16:00 20.11.2016
ORHAN KARAVELİ ASİ KİTAP 16:00 12.11.2016
ORKUN UÇAR ALTIN KİTAPLAR 13:00 19.11.2016
ORKUN UÇAR ALTIN KİTAPLAR 13:00 20.11.2016
OSMAN AYSU EPHESUS YAYINLARI 14:00 13.11.2016
OSMAN ERGÜN CİNİUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
OSMAN GÜNAY HAYAL YAYINLARI 14:00 13.11.2016
OSMAN GÜNAY HAYAL YAYINLARI 14:00 12.11.2016
OSMAN PAMUKOĞLU İNKILÂP YAYINLARI 13:00 20.11.2016
OSMAN PAMUKOĞLU İNKILÂP YAYINLARI 13:00 19.11.2016
OSMAN ŞAHİN CAN YAYINLARI 14:00 12.11.2016
OSMAN ŞAHİN TRUVA YAYINLARI 14:00 20.11.2016
OZAN AĞRI POSTİGA YAYINLARI 15:30 20.11.2016
OZAN DURMAZ KANGURU YAYINLARI 12:00 20.11.2016
OZAN EREN HAYAL YAYINLARI 14:00 12.11.2016
OZAN EREN HAYAL YAYINLARI 14:00 13.11.2016
Ö.TUĞRUL İNANÇER SUFİ KİTAP 13:00 20.11.2016
ÖMER AÇIK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 15.11.2016
ÖMER FİKRET ŞEN CİNİUS YAYINLARI 16:00 20.11.2016
ÖMER TURAN KIYI KÜLTÜR SANAT DERGİSİ 15:00 20.11.2016
ÖMÜR KURT ÖZYÜREK YAYINCILIK 15:00 19.11.2016
ÖMÜR KURT ÖZYÜREK YAYINCILIK 15:00 13.11.2016
ÖNER YAĞCI TRUVA YAYINLARI 13:00 20.11.2016
ÖYKÜ ODABAŞ POSTİGA YAYINLARI 15:30 19.11.2016
ÖYKÜ ODABAŞ POSTİGA YAYINLARI 15:30 12.11.2016
ÖZGE KOCATÜRK KANGURU YAYINLARI 12:00 13.11.2016
ÖZGE LOKMANHEKİM ALTIN KİTAPLAR 13:00 12.11.2016
ÖZGE UZUN İNKILÂP YAYINLARI 15:00 12.11.2016
ÖZGÜR MUMCU APRIL YAYINCILIK 14:00 19.11.2016
ÖZLEM AYTEK ALTIN KİTAPLAR 11:00 14.11.2016
ÖZLEM AYTEK ALTIN KİTAPLAR 13:00 19.11.2016
ÖZLEM İÇER YEŞİL DİNOZOR 10:00 17.11.2016
ÖZLEM İÇER YEŞİL DİNOZOR 11:00 20.11.2016
ÖZNUR KARAELOĞLU FOM KİTAP 13:00 20.11.2016
PELİN ÇİFT DESTEK YAYINLARI 14:30 13.11.2016
PINAR AKA HAYAL YAYINLARI 14:00 17.11.2016
PINAR BEKBÖLET YEŞİL DİNOZOR 10:00 16.11.2016
PINAR KÜR CAN YAYINLARI 15:30 18.11.2016
PINAR MERTERKEK KOZA YAYIN 10:00 15.11.2016
PINAR MERTERKEK KOZA YAYIN 11:00 16.11.2016
PINAR ÖZTULUN POSTİGA YAYINLARI 14:00 13.11.2016
PİA DESTEK YAYINLARI 16:00 12.11.2016
PROF DR BÜLENT YILMAZ TÜRK KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ 15:00 12.11.2016
PROF.DR. ÖMER FARUK HARMAN DESTEK YAYINLARI 14:30 13.11.2016
RABİA BRODBECK SUFİ KİTAP 14:00 19.11.2016
RAGIP ERTUĞRUL TEKİN YAYINEVİ 12:00 13.11.2016
RAGIP GÜZEL ÇELİK YAYINEVİ 13:00 18.11.2016
RAGIP GÜZEL ÇELİK YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
RAGIP GÜZEL ÇELİK YAYINEVİ 13:00 12.11.2016
RAGIP GÜZEL ÇELİK YAYINEVİ 13:00 13.11.2016
RAHŞAN ECEVİT ECEVİT VAKFI 13:00 19.11.2016
RAHŞAN ECEVİT ECEVİT VAKFI 13:00 20.11.2016
RAMAZAN AKKIR AZ KİTAP 15:00 19.11.2016
RAMAZAN AYKUT SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 12.11.2016
RAMAZAN AYKUT SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 14.11.2016
RAMAZAN ÖZKUL CİNİUS YAYINLARI 12:00 13.11.2016
RAMİS ÇINAR POSTİGA YAYINLARI 12:30 13.11.2016
RAMİS ÇINAR POSTİGA YAYINLARI 12:30 12.11.2016
RECEP ÖZKAN HAYAL YAYINLARI 14:00 19.11.2016
RECEP S. TATAR SU YAYINEVİ 11:00 19.11.2016
SABRİ UGAN KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 13:00 17.11.2016
SACİT ASLAN POSTİGA YAYINLARI 15:30 13.11.2016
SADIK YEMNİ ERDEM YAYINLARI 14:00 19.11.2016
SAİT KÖŞK PORTAKAL KİTAP 15:00 20.11.2016
SAİT METE EKER KURMAY YAYIN GRUBU 10:00 19.11.2016
SALİH ZEKİ MERİÇ ERKAM YAYINLARI 14:00 20.11.2016
SAMİ ÖZTÜRK SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 13.11.2016
SARA GÜRBÜZ ÖZEREN DAMLA YAYINEVİ 14:00 13.11.2016
SARA ŞAHİNKANAT YAPI KREDİ YAYINLARI 13:00 13.11.2016
SARA ŞAHİNKANAT YAPI KREDİ YAYINLARI 11:00 15.11.2016
SAVAŞ ÇAM SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 20.11.2016
SAYGI ÖZTÜRK BİLGİ YAYINEVİ 13:00 20.11.2016
SEBAHATTİN ÖNKİBAR KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 13:00 12.11.2016
SEBAHATTİN ÖNKİBAR KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 15:00 13.11.2016
SEDA ÖZAY POSTİGA YAYINLARI 12:30 19.11.2016
SEDEF KABAŞ ASİ KİTAP 13:00 13.11.2016
SEHER CESUR KILIÇASLAN FOM KİTAP 11:00 12.11.2016
SELAHATTİN NEHİR ALTIN KİTAPLAR 15:00 20.11.2016
SELCEN YÜKSEL ARVAS CARPE DİEM KİTAP 14:00 19.11.2016
SELCEN YÜKSEL ARVAS TİMAŞ GENÇ 12:00 19.11.2016
SELÇUK ERDEM PENGUEN DERGİSİ 15:00 18.11.2016
SELÇUK ORHAN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
SELÇUK ÖREN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
SELEN UÇER KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
SELİNA DOĞAN TEKİN YAYINEVİ 15:00 12.11.2016
SELMA SOYAK SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 20.11.2016
SELMA UYSAL KANGURU YAYINLARI 14:00 12.11.2016
SEMA BEKMEZ POSTİGA YAYINLARI 12:30 19.11.2016
SEMA BEKMEZ POSTİGA YAYINLARI 12:30 20.11.2016
SEMA GÜNAYDIN ÇINAR KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 14.11.2016
SEMİHA UZUNALİOĞLU KANGURU YAYINLARI 14:00 13.11.2016
SEMRA CAN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
SEMRA ŞENOL POSTİGA YAYINLARI 14:00 13.11.2016
SEMRA ŞENOL POSTİGA YAYINLARI 12:30 12.11.2016
SENEM TEKİNKOCA POSTİGA YAYINLARI 12:30 13.11.2016
SERAN DEMİRAL FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 18.11.2016
SERAP DUYGULU ÖZYÜREK YAYINCILIK 15:00 13.11.2016
SERAP ŞAHİN FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 12.11.2016
SERAY ŞAHİNER CAN YAYINLARI 14:00 13.11.2016
SERHAN KANSU HAYAL YAYINLARI 14:00 18.11.2016
SERHAN KANSU HAYAL YAYINLARI 14:00 18.11.2016
SERKAN ALTUNİĞNE PENGUEN DERGİSİ 14:00 20.11.2016
SERPİL ÖZKAN KANGURU YAYINLARI 16:00 13.11.2016
SERRA DELİCAN SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 18.11.2016
SERRA MENEKAY ALİBİ YAYINCILIK 13:30 12.11.2016
SERVET KIRICI KARAKUŞ KANGURU YAYINLARI 14:00 17.11.2016
SEVAL KARADENİZ HAYAL YAYINLARI 14:00 12.11.2016
SEVAL KARADENİZ HAYAL YAYINLARI 14:00 13.11.2016
SEVAL KARATAŞ POSTİGA YAYINLARI 15:30 12.11.2016
SEVGİ SAYGI GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 12:00 13.11.2016
SEVGİ SAYGI ON8 14:00 13.11.2016
SEVİL BECKER FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 13:30 19.11.2016
SEVİLAY ÇARTIK GÖL KİTAP YAYINCILIK 13:00 16.11.2016
SEVİM AK CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:00 18.11.2016
SEVİM AK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 17.11.2016
SEVİM KORKMAZ DİNÇ KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 10:00 12.11.2016
SEVİM KORKMAZ DİNÇ KADIN YAZARLAR DERNEĞİ 10:00 13.11.2016
SEVİM YAZAR CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 16:00 14.11.2016
SEVİM YILMAZ TRUVA YAYINLARI 15:00 13.11.2016
SEVİN OKYAY CAN ÇOCUK YAYINLARI 12:00 20.11.2016
SEVTAP KAYA NURGÖNÜL SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 12.11.2016
SEYYİT NEZİR CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 16:00 13.11.2016
SEZGİN IRMAK PORTAKAL KİTAP 16:00 19.11.2016
SEZGİN KAYMAZ APRIL YAYINCILIK 14:00 19.11.2016
SHEMS FRİEDLANDER SUFİ KİTAP 16:00 18.11.2016
SİBEL ORAL ON8 12:00 19.11.2016
SİMA ÖZKAN YILDIRIM FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 15:00 19.11.2016
SİMGE ÜNGÖR POSTİGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
SİMGE ÜNGÖR POSTİGA YAYINLARI 12:30 20.11.2016
SİNAN AKBAŞAK KANGURU YAYINLARI 15:00 18.11.2016
SİNAN AKKURT CARETTA YAYINCILIK 15:00 13.11.2016
SİNAN CANAN TUTİ KİTAP 15:00 12.11.2016
SİNAN CANAN TUTİ KİTAP 13:00 13.11.2016
SİNAN MEYDAN İNKILÂP YAYINLARI 13:00 19.11.2016
SİNAN MEYDAN İNKILÂP YAYINLARI 13:00 13.11.2016
SİNAN MEYDAN İNKILÂP YAYINLARI 13:00 12.11.2016
SİNAN MEYDAN İNKILÂP YAYINLARI 13:00 20.11.2016
SİNAN ÖZYURT CF 15:00 19.11.2016
SİNAN TAŞÇI KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
SİNAN TOPUZ ALİBİ YAYINCILIK 11:00 13.11.2016
SİNE ERGÜN CAN YAYINLARI 14:00 13.11.2016
SİNEM SAL APRIL YAYINCILIK 14:00 19.11.2016
SU ÖZDOĞU KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 15.11.2016
SULTAN SU ESEN KOZA YAYIN 11:00 17.11.2016
SÜLEYMAN BULUT CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:00 16.11.2016
SÜLEYMAN BULUT CAN ÇOCUK YAYINLARI 12:00 19.11.2016
SÜMEYYE ÇETİNTAŞ AHİR ZAMAN YAYINEVİ 17:00 13.11.2016
SÜMEYYE KALYONCU MORTENA YAYINLARI 13:00 20.11.2016
SÜREYYA FİLİZ HAYAL YAYINLARI 14:00 19.11.2016
ŞABAN AKBABA KANGURU YAYINLARI 10:00 17.11.2016
ŞAHİN FİLİZ SAY YAYINLARI 17:00 18.11.2016
ŞEBNEM PİŞKİN ASİ KİTAP 12:00 12.11.2016
ŞENGİL YÜCEL SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 13.11.2016
ŞENGİL YÜCEL SOKAK YAYIN GRUBU 14:00 18.11.2016
ŞERAFETTİN KAYA RÛPEL BASIM YAYIN 14:00 19.11.2016
ŞERAFETTİN KAYA RÛPEL BASIM YAYIN 13:00 20.11.2016
ŞİRVAN AHÇIOĞLU YEŞİL DİNOZOR 10:00 15.11.2016
ŞÜKRAN URAL GİTA YAYINLARI 13:00 13.11.2016
ŞÜKRÜ ALTIN ÇELİK YAYINEVİ 13:00 12.11.2016
ŞÜKRÜ ERBAŞ KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 16:30 19.11.2016
ŞÜKRÜ ERBAŞ KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 12:00 20.11.2016
TALHA ALBAYRAK SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 15.11.2016
TALHA UĞURLUEL TİMAŞ YAYINLARI 15:45 16.11.2016
TALİP ARIŞAHİN DAMLA YAYINEVİ 11:00 19.11.2016
TANŞIL KILIÇ CAN ÇOCUK YAYINLARI 12:00 20.11.2016
TAYFUN ATAY CAN YAYINLARI 14:00 19.11.2016
TAYFUN SEZER KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
TAYLAN KARA HAYAL YAYINLARI 14:00 18.11.2016
TAYLAN KARA HAYAL YAYINLARI 14:00 19.11.2016
TOLGA AKPINAR DESTEK YAYINLARI 16:00 20.11.2016
TOLGA GÜMÜŞAY GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 12:00 19.11.2016
TOLGA RA EPHESUS YAYINLARI 15:00 19.11.2016
TUNA KİREMİTÇİ KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
TUNCAY ÖZKAN ASİ KİTAP 19:00 12.11.2016
TÜLAY FERAH EKSİK PARÇA YAYINLARI 14:00 15.11.2016
TÜLAY FERAH KOZA YAYIN 14:00 20.11.2016
TÜM YAZARLAR KAFA DERGİSİ 15:00 20.11.2016
UFUK YETİŞKİN POSTİGA YAYINLARI 14:00 13.11.2016
UFUK YETİŞKİN POSTİGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
UĞUR CANBOLAT PORTAKAL KİTAP 14:00 19.11.2016
UĞUR DÜNDAR BİLGİ YAYINEVİ 13:00 19.11.2016
UĞUR KOŞAR DESTEK YAYINLARI 15:30 20.11.2016
UĞUR KÖKDEN EKSİK PARÇA YAYINLARI 16:00 20.11.2016
UMUT ATAY P KİTAP 10:00 19.11.2016
UMUT KIRBAŞ SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 20.11.2016
UMUT SANDIKÇI SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 12.11.2016
UYKUSUZ VE HORTLAK DERGİSİ YAZAR VE ÇİZERLER UYKUSUZ VE HORTLAK DERGİLERİ 14:00 19.11.2016
ÜMİT AKTAŞ HAYY KİTAP 13:00 19.11.2016
ÜMİT AKTAŞ HAYY KİTAP 14:00 13.11.2016
ÜMİT KARA KANGURU YAYINLARI 14:00 16.11.2016
ÜMİT ÖZTÜRK CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 14.11.2016
ÜMİT TÜREK KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
ÜMİT ZİLELİ ASİ KİTAP 16:00 13.11.2016
ÜMİT ZİLELİ ASİ KİTAP 16:00 19.11.2016
ÜNAL KAR GÖL KİTAP YAYINCILIK 13:00 19.11.2016
ÜNAL KARAOSMANOĞLU ALİBİ YAYINCILIK 13:30 19.11.2016
ÜSTÜN İNANÇ-MURAT BAŞARAN DAMLA YAYINEVİ 13:00 20.11.2016
VEDAT İNCEKARA SOKAK YAYIN GRUBU 12:00 20.11.2016
VELİ AĞBABA TEKİN YAYINEVİ 15:00 12.11.2016
VOLKAN DURAK P KİTAP 10:00 16.11.2016
VOLKAN HACIOĞLU CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 20.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 12.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 13.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 14.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 15.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 16.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 17.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 18.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 19.11.2016
VURAL SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 12:00 20.11.2016
VUSLAT MÜZEYYEN DURSUN KALENDER YAYINEVİ 12:30 12.11.2016
YALÇIN KÜÇÜK TEKİN YAYINEVİ 14:00 20.11.2016
YALVAÇ URAL YAPI KREDİ YAYINLARI 15:00 13.11.2016
YALVAÇ URAL YAPI KREDİ YAYINLARI 11:00 16.11.2016
YALVAÇ URAL YAPI KREDİ YAYINLARI 11:00 18.11.2016
YALVAÇ URAL YAPI KREDİ YAYINLARI 13:00 20.11.2016
YASEMİN EĞİNLİOĞLU CİNİUS YAYINLARI 14:00 13.11.2016
YASEMİN ÖZBEN BİLGİ YAYINEVİ 13:00 12.11.2016
YASEMİN ÖZBEN BİLGİ YAYINEVİ 13:00 13.11.2016
YAVUZ GİRGİN HACAMAT 16:00 13.11.2016
YEKTA KOPAN CAN YAYINLARI 16:30 18.11.2016
YELDA CUMALIOĞLU KARAKARGA YAYINLARI 14:00 12.11.2016
YELDA KIRÇUVAL DESTEK YAYINLARI 14:00 13.11.2016
YEŞİM COŞKUN HAYAL YAYINLARI 14:00 17.11.2016
YEŞİM COŞKUN HAYAL YAYINLARI 14:00 16.11.2016
YEŞİM SAYGIN ARMUTAK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 12:00 20.11.2016
YEŞİM VAROL ŞEN CİNİUS YAYINLARI 14:00 13.11.2016
YILMAZ ÖZDİL KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 13:00 13.11.2016
YILMAZ ÖZDİL KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 12:00 20.11.2016
YILMAZ YILDIRIM SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 12.11.2016
YUNUS BEKİR YURDAKUL KANGURU YAYINLARI 14:00 16.11.2016
YUSUF BASAT SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 19.11.2016
YUSUF KOT CF 15:00 19.11.2016
YÜCEL YEDİKARDEŞOĞLU CİNİUS YAYINLARI 14:00 20.11.2016
ZAFER BİLGİ DAMLA YAYINEVİ 17:00 13.11.2016
ZEHRA AYLİN KANGURU YAYINLARI 12:00 12.11.2016
ZEHRA TAPUN. ALTIN KİTAPLAR 13:00 12.11.2016
ZEHRA ÜNÜVAR BİLGİ YAYINEVİ 12:00 14.11.2016
ZEHRA ÜNÜVAR BİLGİ YAYINEVİ 12:00 15.11.2016
ZEKİ BULDUK ERDEM YAYINLARI 12:00 19.11.2016
ZELİHA EREN EPHESUS YAYINLARI 13:00 19.11.2016
ZELİHA EREN EPHESUS YAYINLARI 13:00 20.11.2016
ZEYNEP ALİYE KOZA YAYIN 13:00 17.11.2016
ZEYNEP ALİYE KOZA YAYIN 14:00 19.11.2016
ZEYNEP ALTIOK TEKİN YAYINEVİ 15:00 12.11.2016
ZEYNEP CİDER KARABAĞ KANGURU YAYINLARI 12:00 18.11.2016
ZEYNEP CİDER KARABAĞ KANGURU YAYINLARI 12:00 19.11.2016
ZEYNEP DOĞAN BALCI EFTALYA KİTAP 13:00 12.11.2016
ZEYNEP ERDAL KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 11:00 16.11.2016
ZEYNEP IŞIKLAR MÜPTELA YAYINLARI 14:00 19.11.2016
ZEYNEP SEY EPHESUS YAYINLARI 13:00 13.11.2016
ZEYNEP SEY EPHESUS YAYINLARI 14:00 19.11.2016
ZEYNEP TURAN ASİ KİTAP 13:00 12.11.2016
ZEYNEP TURAN ASİ KİTAP 13:00 19.11.2016
ZİHNİ PAPAKCI SU YAYINEVİ 14:15 13.11.2016
ZUHAL BALOĞLU TRUVA YAYINLARI 13:00 13.11.2016
ZÜBEYDA KESKİN KOZA YAYIN 13:00 13.11.2016
ZÜBEYDA KESKİN KOZA YAYIN 13:00 12.11.2016
ZÜBEYDE BOZ SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 13.11.2016
ZÜHAL TEKKANAT CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 12:00 17.11.2016
ZÜLEYHA ERSİNGÜN FOM KİTAP 11:00 12.11.2016
ZÜLEYHA ERSİNGÜN FOM KİTAP 11:00 19.11.2016
ZÜLEYHA ERSİNGÜN FOM KİTAP 15:00 18.11.2016
ZÜLEYHA ERSİNGÜN FOM KİTAP 15:00 18.11.2016
 

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git TÜYAP Kitap Fuarı imza günleri belli oldu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.

deri mont