KYK'dan Açıklama! 3000 Kadrolu İşçi Alınacak..

KYK kadrolu personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK 3000 daimi işçi personel alımı yapacak. Bu kapsamda ilkokul, lise mezunu personel alınacak.

KARİYER .
kykdan açıklama! 3000 kadrolu işçi alınacak..

KYK personel alımı ilanı yayımlandı. 16 Ağustos 2018 tarihinde yayımlanan duyuruya göre Kredi ve Yurtlar Kurumu il müdürlükleri ve bunlara bağlı yurt müdürlüklerinde görev yapmak üzere 3000 daimi işçi alımı yapılacak. KYK işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden alınacak. İlköğretim ve lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecek.

KYK personel alımı güvenlik görevlisi, bakım onarım personeli, iklimlendirme görevlisi/kaloriferci ve temizlikçi meslek kolunda yapılacak. İŞKUR aracılığıyla 2264 sürekli işçi, 406 engelli işçi ve 330 eski hükümlü işçi pozisyonu açılacak.

Güvenlik, Bakım-Onarım ve İklimlendirme personelinin lise mezunu olması ve 2016 KPSS sınavından en az 60 puan almış olması gerekecek. Adaylar KPSS puanıyla Sözlü Sınav sonucuna göre seçilecek.  Temizlikçi, Engelli ve Eski Hükümlü İşçiler için ilköğretim düzeyinde mezuniyet yeterli olacak. Bu adayların atamaları kura sonucuyla belirlenecek.

Başvurular Türkiye İş Kurumu internet sitesinden ilanların yayımlanmasıyla başlayacak. Adaylar başvurular başladığında kendilerine uygun olan pozisyonlara müracaat edebilecek. Sözlü sınavlar ve kura çekimi dahil tüm işlemler İŞKUR tarafından yürütülecek. KYK personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git KYK'dan Açıklama! 3000 Kadrolu İşçi Alınacak..
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz


paykasa

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.