Papa Francis'in hayatı film olacak

226. Papa olan Papa Francis'in Katolik Dünyasının başı olmasına uzanan yol Alejandro Agresti'nin bakışıyla seyirciye aktarılacak

İNANÇ .
papa francisin hayatı film olacak

Bu yılın Mart ayında Papalık görevine gelen Papa Francis'in hayatı ve bulunduğu noktaya gelmek için izlediği yol beyazperdeye aktarılıyor.

Sandra Bullock ve Keanu Reeves'in başrollerini paylaşmış olduğu "Göl Evi / The Lake House" filminin yönetmeni Alejandro Agresti'nin yönetmenliğini üstleneceği proje "Historia de un cura" (Bir Rahibin Masalı) adını taşıyacak. Filmde Papa Francis'i "Motosiklet Günlüğü / The Motorcycle Diaries" filminin Alberto Granado'su Rodrigo De la Serna canlandıracak. Filmin yönetmeni Agresti Variety'ye "Kilit olayları konu alan klasik bir biyografiden çok bu eşşis insanın derinliklerini göstermek istiyorum. Bu noktaya gelene kadarki yolculuğu boyunca yaptığı seçimleri ve inancının oluşumunu ortaya koymayı hedefliyorum" dedi. Filmin yapımcılarından biri olan Pablo Bossi "Papa Francis tabu olan kimi noktaları yıkmayı hedefliyor. Devrimci gibi nitelendirilebilir ve Katolik olmayanların bile ilgisini çekiyor" dedi. Filmin çekimleri Arjantin, İtalya ve Almanya'da gerçekleştirilecek.
Papa Francis San Lorenzo futbol takımı taraftarlığıyla, rahiplere mütevazı arabalar kullanmalarını söyleyerek ve eşcinsellerin dışlanması değil toplumla iç içe olması gerektiğini söyleyerek dikkatleri üzerine çekmişti. Papa 1. Francis'in, birçok Katolik'in çağdaş değerlere uzak kaldığını düşündüğü, skandallarla çalkalanan ve rakip din ve mezhepler ile sekülerlik tarafından altı oyulan Katolik Kilisesi'ni yeniden canlandırması umut ediliyor.

Milliyet Sanat

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Papa Francis'in hayatı film olacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz


paykasa

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.