Arda Turan'ın silahı ruhsatsız çıktı

Ünlü futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında yaşanan "sözlü taciz" olayıyla ilgili soruşturma sürüyor. Olayda Arda Turan'ın kullandığı silahın ruhsatsız olduğu ortaya çıktı.

GÜNCEL .
arda turanın silahı ruhsatsız çıktı

Ünlü futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında yaşanan "sözlü taciz" kavgasıyla ilgili soruşturma sürerken olayda Arda Turan'ın kullandığı silahın ruhsatsız olduğu belirlendi. 

Ünlü futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, İstanbul'da bir eğlence mekanında tartıştı. O tartışma yumruklu kavgaya dönüştü. Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı.

İddiaya göre bu olayın sebebi, Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e sözlü tacizde bulunmasıydı.

Şarkıcı Berkay, hastanede tedavi altına alındı ancak kavga bununla sınırlı kalmadı. Arda Turan'ın daha sonra arkadaşlarıyla hastaneye gittiği, yanında da silah bulunduğu ve silahın ateş aldığı öne sürüldü. Berkay, Arda Turan'dan şikayetçi oldu.

O silah ruhsatsız

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Bunun üzerine Arda Turan, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğünde ifade verdi. Olayla ilgili polis tutanağı da ortaya çıktı. 

Tutanakta, zeminde mermi izi ve fotokopi cihazında mermi çekirdeği bulunduğu belirtildi. Edinilen bilgiye göre ünlü futbolcunun olayda kullandığı silah, ruhsatsız. Bu olayla ilgili de soruşturma başlatıldı.

Türk Ceza Kanunu'na göre ruhsatsız silah kullanmanın cezası, 1 yıldan 3 yıla kadar hapis.

Hastanede tedavisi süren Berkay'ın sağlık durumu ise iyi. 

Kaynak: TRT Haber

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Arda Turan'ın silahı ruhsatsız çıktı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz


paykasa

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.