General Electric CEO'su', Erdoğan ile görüşmeye geliyor

Kasım ayında SpaceX'in CEO'su Elon Musk'ı ağırlayan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bugün General Electric'in CEO'su John Flannery ağırlanacak.

GÜNCEL .
general electric ceosu, erdoğan ile görüşmeye geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan Elon Musk ve Siemens CEO’su Joe Kaeser’den sonra şimdi de General Electric’in CEO’su John Flannery'i ile külliyede görüşecek. Cumhurbaşkanlığı'nın sitesinde yer alan bilgiye göre görüşme saat 13.00'te gerçekleşecek.

66 YILDIR TÜRKİYE İLE BİRLİKTE ÇALIŞIYOR

Sputnik'te yer alan habere göre; General Electric, sağlık, enerji üretimi, havacılık, aydınlatma ve ulaşım sektörlerinde kamu ve özel sektörlere teknoloji çözümleri sunarak 66 yıldır Türkiye ile birlikte çalışıyor. General Electric, 1948’de Koç Grubu ile aydınlatma ürünleri üretimi konusunda kurduğu ortak girişim ile Türkiye’de üretime yatırım yapan ilk yabancı şirket.

General Electric, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin birçok büyüme alanında uzun vadeli ortaklıklar kurdu. Bugün, General Electric’in Türkiye’de 800’den fazla çalışanı ile dört ofis ve tesisi bulunuyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git General Electric CEO'su', Erdoğan ile görüşmeye geliyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.