Murat Çiçek kimdir?

Murat Çiçek, 24 TV'nin genel yayın yönetmenliği koltuğunun boşalmasıyla birlikte, Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu'nun ilan ettiği yeni genel yayın yönetmenidir. Yiğit Bulut'un yerine gelmiştir.

GÜNCEL .
murat çiçek kimdir?

Yiğit Bulut'un 24 TV'deki genel yayın yönetmenliği görevinden istifa ederek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın baş danışmanı olmasıyla birlikte, kanalda büyük bir gedik oluşmuştu. Star TV Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu'nun yaptığı açıklamayla, bu yeni göreve Murat Çiçek getirildi.

Murat Çiçek, daha önce de 24 TV çalışanlarından biridir. Hafta içi hergün 24 TV'de Modaratör isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Spothaber

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Murat Çiçek kimdir?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
 • naz Pazartesi, 20:39

  yorumları, konuşma biçimi, anlatışı bence harika günün manşeti proğramı çok kısa bir de proğrama karşı kasıt var sanki Başbakan Cumhurbaşkanı bakanlar proğramı izlemeye kalksak basın açıklamasıyla bölüyolar yaaa
 • TC. Salı, 10:43

  ÇOK BAŞARILI OBJEKTİF SEVİYELİ EFENDİ EKRANA ÇOK YAKIŞIYO ........
 • Merhaba Perşembe, 12:01

  Murat Çiçek başarılı bir TV gazeteci.
 • kasis Çarşamba, 19:01

  başka adammı bulamadılar.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.