Öncü Osgb

Murat Çiçek kimdir?

Murat Çiçek, 24 TV'nin genel yayın yönetmenliği koltuğunun boşalmasıyla birlikte, Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu'nun ilan ettiği yeni genel yayın yönetmenidir. Yiğit Bulut'un yerine gelmiştir.

GÜNCEL .
murat çiçek kimdir?

Yiğit Bulut'un 24 TV'deki genel yayın yönetmenliği görevinden istifa ederek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın baş danışmanı olmasıyla birlikte, kanalda büyük bir gedik oluşmuştu. Star TV Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu'nun yaptığı açıklamayla, bu yeni göreve Murat Çiçek getirildi.

Murat Çiçek, daha önce de 24 TV çalışanlarından biridir. Hafta içi hergün 24 TV'de Modaratör isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Spothaber

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Murat Çiçek kimdir?

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
 • naz Pazartesi, 20:39

  yorumları, konuşma biçimi, anlatışı bence harika günün manşeti proğramı çok kısa bir de proğrama karşı kasıt var sanki Başbakan Cumhurbaşkanı bakanlar proğramı izlemeye kalksak basın açıklamasıyla bölüyolar yaaa
 • TC. Salı, 10:43

  ÇOK BAŞARILI OBJEKTİF SEVİYELİ EFENDİ EKRANA ÇOK YAKIŞIYO ........
 • Merhaba Perşembe, 12:01

  Murat Çiçek başarılı bir TV gazeteci.
 • kasis Çarşamba, 19:01

  başka adammı bulamadılar.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir GÜNCEL Olaylar
Başörtülü öğretmene saldıran yakalandı
Olaylar

Başörtülü öğretmene saldıran yakalandı

Önceki gün Antalya'da bir bayan öğretmene başörtülü olduğu gerekçesiyle sokak ortasında saldıran ve dün yakalanan zanlının ilk ifadesi alındı. Zanlı eylemin canı sıkıldığı için yaptığını söyledi.

ABD'de
Olaylar

ABD'de "Mursi bırakılsın" dedi

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Jen Psaki, Almanya'nın Mısır ordusu tarafından görevinden uzaklaştırılan seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin serbest bırakılması çağrısına katıldığını belirtti.

TMMOB'un onay yetkisi kaldırılıyor!
Olaylar

TMMOB'un onay yetkisi kaldırılıyor!

Sürücü belgelerinden 100 bin sözleşmeli personelin kadroya alınmasına kadar 80 kanunda düzenlemeyi içeren "Torba Kanun" teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.

on5yirmi5.com
Hakkımızda Künye-Biz İletişim
on5yirmi5.com'u takip edin

on5yirmi5 mobil site görünümü