Bin 200'e yakın önemli isim Uludağ'da buluşacak

Türkiye ve dünyadan iş, ekonomi ve siyaset alanında önemli isimlere ev sahipliği yapacak Uludağ Ekonomi Zirvesi, 24-25 Mart'ta gerçekleştirilecek.

EKONOMİ .
bin 200e yakın önemli isim uludağda buluşacak

Bursa'da 24-25 Mart'ta gerçekleştirilecek Uludağ Ekonomi Zirvesi, Türkiye ve dünyadan iş, ekonomi ve siyaset alanında önemli isimlere ev sahipliği yapacak.

Bu yıl altıncısı düzenlenecek zirvede, iki gün boyunca bin 200'e yakın üst düzey iş, ekonomi ve siyaset dünyasının isimleri görüşlerini aktaracak.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın konuşma yapması beklenen zirveye, eski Estonya Eğitim Bakanı Aaviksoo, eski Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wulff ve eski Finlandiya Eğitim Bakanı Par Stenback gibi önemli isimler katılacak.

ABD, Avustralya, İngiltere, Finlandiya, Estonya, Yunanistan, Hindistan, Afganistan, Suudi Arabistan ve Malezya'nın en önemli şirketlerinin yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinin (CEO) katılacağı zirvede, Türk iş dünyasının önemli holding ve şirketlerinin yönetim kurulu başkanları, üst düzey yöneticileri ve başarılı işlere imza atan girişimciler, iş dünyasındaki yenilikleri ve beklentileri anlatacak.

Açılış konuşması Başbakan Yardımcısı Şimşek'ten

Zirvenin açılışı 24 Mart'ta yapılacak. Açılış konuşmasını Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile Capital ve Ekonomist Yayın Direktörü Mehmet Rauf Ateş ve Çelik Motor Genel Müdürü Özgür Maraş yapacak.

Zirvenin ilk oturumu, 'Sosyal Yatırım: Gençlerin Geleceğe Hazırlanması' başlığında yapılacak.

'Enerjinin Yarını', 'Yeni Dijital Dalga: Yükselen Teknolojiler', 'Yarının Liderleri', 'Yeni Türkiye, Yeni Büyüme Hikayesi', 'İyi Şirket ve Kuşağında Liderlik' 'Bankacılık: Gelecek Nasıl Olacak?' oturumlarıyla sürecek zirvenin ikinci gününde açılış konuşmasını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın yapması bekleniyor.

Zirve, 25 Mart cumartesi günü yapılacak 'Girişimcilik: Türkiye Ne Yapmalı', 'Yeni Global Düzen: Ekonomi ve Politika', 'Feragat Zamanı', 'Yeni Nesil: İnovasyon', 'Gayrimenkul: Büyümenin Yeni Yönü' ve 'Eğitim: Kalkınma Motoru' başlıklı oturumlarla son bulacak.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bin 200'e yakın önemli isim Uludağ'da buluşacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.