Kültür Temel Liseleri'nde TEOG provası

TEOG ikinci sınavı öncesi, 8. Sınıf öğrencilerine yönelik deneme sınavı

EĞİTİM .
kültür temel liselerinde teog provası

Kültür Temel Liseleri, 27 ve 28 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek TEOG ikinci sınavı öncesi, 8. Sınıf öğrencilerine yönelik 26 Mart Cumartesi günü, 50 şubesinde özel bir deneme sınav gerçekleştiriyor olacak. TEOG provası olarak düzenlenen deneme sınavı ile öğrenciler, sınav sürecini tecrübe ederken, eksiklerini tespit edip kendi seviyelerini değerlendirebilecekler. Saat 10.00, 12.30 ve 15.00 olmak üzere üç seans olarak gerçekleşecek sınavda başarı gösteren öğrencilere, ekstra indirimler sunulmasının yanı sıra puan durumuna ve sıralamasına göre farklı burs imkanları da tanınacak. Katılım koşulu olmayan, tüm öğrencilere açık olan sınava giren öğrencilere, 250mb internet paketi hediye edilecek. Deneme sınavı için öğrencilerin tek yapmaları gereken, aynı gün kimlikleri ile birlikte ilgili Kültür Temel Liseleri şubelerinde olmak.

Öğrenciler hem kendilerini değerlendirecek hem de burs imkanı kazanacak

Okul müfredatının ötesinde Akıllı Eğitim Modeli ile öğrencilerine eğitim imkanı sunan, öğrencilerini sınavlara en iyi şekilde hazırlamak için uzman eğitmen kodrosu ile faaliyetlerini sürdüren Kültür Temel Liseleri, 26 Mart Cumartesi günü 8. sınıf öğrencilerine yönelik TEOG provası niteliğinde özel bir deneme sınavı gerçekleştirecek.

Sınav İstanbul, Ankara, Antakya, Çerkezköy, Çorlu, Düzce, Gaziantep, Bursa ve Mersin’de bulunan Kültür Temel Liseleri’nde saat 10.00, 12.30 ve 15.00 olmak üzere 3 seans olarak yapılacak.

İlgili illerde okuyan 8. sınıf öğrencilerinin koşulsuz katılımına açık olan deneme sınavı, sınıfların müfredat konularına göre ve TEOG ders konularına göre belirlenecek test tekniğiyle yapılacak.

TEOG provası olarak düzenlenen deneme sınavı ile öğrencilerin, sınav sürecini tecrübe etmeleri, eksiklerini tespit edip kendi seviyelerini değerlendirmeleri hedefleniyor. Sınavda başarı gösteren öğrencilere Kültür Temel Liseleri tarafından ekstra indirimler sunulmasının yanı sıra puan durumuna ve sıralamasına göre farklı burs imkanları tanınacak. Katılım koşulu olmayan, tüm öğrencilere açık olan sınava giren öğrencilere, 250mb internet paketi hediye edilecek.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kültür Temel Liseleri'nde TEOG provası
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.