Bayrampaşalı Stajyerlere Özel Ders

Bayrampaşa Belediyesi bugüne kadar gerçekleştirdiği birçok projede olduğu gibi farklı ve faydalı bir çalışmaya daha imza attı.

EĞİTİM .
bayrampaşalı stajyerlere özel ders

Her yıl belediye bünyesinde stajyer olarak görev alan lise son sınıf öğrencilerine YGS ve KPSS sınavlarına hazırlıkta özel dersler vererek önemli bir projeyi hayata geçirdi.
 
Organizasyonu Bayrampaşa Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen özel dersler, mesai saati sonrası ve yaklaşık 50 öğrenciye gönüllü eğitmenler tarafından verildi.
 
6 hafta boyunca Bayrampaşa Belediyesi bünyesinde özel sınıflarda verilen Matematik ve geometri dersleri sonucunda kendilerine olan güvenlerinin daha da arttığını ve YGS sınavında yardımcı olduğunu belirten stajyer öğrenciler, Belediye Başkanı Atila Aydıner’e teşekkür ettiler.
 
Projeyle ilgilenen insan kaynakları müdürü Ercan Yürür ,’’ Her yıl yaklaşık yüz öğrenci, belediye bünyesinde, halkımıza hizmette çalışanlarımıza yardımcı oluyor. Böyle bir süreçte çocuklarımıza nasıl faydalı olabiliriz diye düşündük ve Belediye Başkanımız Atila Aydıner’in desteği ile böyle bir projeyi gerçekleştirdik. Dersler yoğun ilgi gördü. Başkanımızın desteği ile seneye bu projemizi geliştirerek devam ettireceğiz inşallah’’dedi.
 
Stajyer öğrencilerin, lisede okudukları bölümlere yakın birimlerde bir yıl boyunca görev aldıklarını belirten Başkan Aydıner,’’ Çocuklarımız uzun süre bizlerle beraber halkımıza hizmet ediyorlar. Aynı zamanda kendilerini sınav sürecine hazırlayan evlatlarımıza YGS ve KPSS maratonunda destek olmak amacı ile belediyemiz bünyesinde ders vermeye başladık. Saolsun öğrencilerimiz büyük ilgi gösterdi. Hatta derslere katılım gösteren birçok öğrencimizin YGS sınavının başarılı geçtiğini öğrendiğimde sevincim bir kat daha arttı. Öğrencilerimizin sınav sonuçlarına göre yapacakları tercihlerde ve girecekleri KPSS sınavında hepsine başarılar diliyorum’’dedi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bayrampaşalı Stajyerlere Özel Ders
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz


paykasa

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.