Eksper, Yerli Tablet Üretiyor

Exper, bu yıl dünyada 50 milyon kişi tarafından satın alınması beklenen tablet bilgisayar pazarına EasyPad ile girdi.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
eksper, yerli tablet üretiyor
Exper, hafif yapısı, dokunmatik ekranı ve binlerce uygulama desteği ile bilgisayar kullanım alışkanlıklarını değiştiren tablet PC pazarına EasyPad ile girdi.
 
Hem kurumsal hem de bireysel tüketiciler için geliştirilen Türkiye’nin ilk tablet bilgisayarı EasyPad’ler, farklı ekran büyüklükleri ve işletim sistemlerinin yanı sıra, her kullanıcı segmentine hitap etmesi ile ilgi çekiyor.
 
İŞTE EASYPAD!..
 
Gerek şık tasarımları gerekse güçlü donanım özellikleriyle geniş bir kullanıcı kesimine hitap eden EasyPad, P10AN ve P11MS olmak üzere iki farklı modelde piyasada olacak. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net'in editörleri Exper'in bu yeni ürününü inceleme fırsatı buldu.
 
 
Nvidia Tegra 2 işlemci ve Android 2.2 işletim sistemine ve kullanılacak uygulamalara göre 7,5 saat pil ömrüne sahip olan EasyPad P10AN, geniş çevre ürün yelpazesi, binlerce uygulama desteğiyle ve yaklaşık 750 gram ağırlığıyla kendisini farklılaştırıyor. EasyPad P10AN, Migros mağazalarından özel tanıtım fiyatıyla, 599 TL’den satın alınabilecek.
 
EasyPad P11MS, buna karşın 11.6 inç büyüklüğünde çoklu dokunmatik ekranı, Intel Atom işlemcisi, SSD depolama ve Microsoft Home Premium işletim sistemi sayesinde işletmelerin temel ihtiyaçlarını karşılayacak. 649 USD+KDV fiyat ile satışa sunulan EasyPad P11MS, yüksek çözünürlüklü ekranı sayesinde HD uygulamalardan dahi üst seviyede performans elde ediyor.
 
Exper’in yeni ürünleri sizce iPAd ile yarışabilecek mi?
 
ShiftDelete.Net
Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Eksper, Yerli Tablet Üretiyor

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • www Çarşamba, 00:00

    aynen öyle kardeşim
  • ramazan Cumartesi, 12:58

    tablet pc yi exper mi yoksa çinli bir fason üreticimi yapıyor. eğerki transistöründen direncine ekraranına kadar hepsini vede tüm sarımı (bunun içinde pcb tasarımıda dahil) özgün olrak kendisine ayit olursa experin sahibinin elllerini öperiz. yoksa! boş laf bunlar.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com
Hakkımızda Künye-Biz İletişim
on5yirmi5.com'u takip edin

on5yirmi5 mobil site görünümü