Dilipak: Meteor Kuşağı

  Sanki bir meteor kuşağı dünyaya doğru ilerliyormuş gibi .

  Sanki bir meteor kuşağı dünyaya doğru ilerliyormuş gibi. Dünya o meteor kuşağının içinden geçecek olursa çok insanın canı yanacak.

  Biz ahir zaman peygamberinin ümmetiyiz. O diyor ki, “Bildiğimi bilseydiniz, çok ağlar az gülerdiniz.” 

  Sahi Fransa’da neler oluyor? Macron’a yönelik suikast ihbarlarının arkasında ne vardı.

  İngiltere’de hani şu Rothschild malikhanesinin üzerinde çarpışan bir uçakla bir helikopter vardı. Kim öldü ya da öldürüldü.

  Biz Veliahd Prens, Hariri, Dahlan derken; Arap yarımadasında birtakım prensler, zengin işadamları ortadan kayboluyordu. Ortadan kaybolan sadece Kaşıkçı değildi.

  Bizans döneminde Yedikule zindanlarından çığlıklar yükselirmiş. Osmanlı döneminde de o çığlıklar, bütünü ile hiç dinmedi. Cumhuriyet döneminde Yedikule zindanlarına gerek kalmadı, her yer Yedikule’ydi artık. İşkence evleri her yerdeydi, gücü yeten gücü yeteni, askeri, polisi, MİT’i, JİTEM’i, Mafiası.. 

  Devamını Oku 

   

  Görünüm zengin & masaüstü ekranı
  Mobile git Dilipak: Meteor Kuşağı Foto Galerisi

  Yorumlar

  bu galeri için ne düşünüyorsunuz
  Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

  Gözat

  bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
  Dünyanın en dik füniküleri
  BİLİM-TEKNOLOJİ

  Dünyanın en dik füniküleri

  Dünyanın en dik raylı sistemi İsviçre'de hizmete girdi. Yüzde 110 derecelik bir eğimi tırmanan fünikülerde ayrıca vagonun fıçı şeklindeki tasarımı sayesinde eğilmeden yolculuk yapmak mümkün.

  İşte yeni AKM!
  KÜLTÜR SANAT

  İşte yeni AKM!

  Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş: "Atatürk Kültür Merkezimiz, sadece birtakım elitlerin geldiği, ziyaret ettiği, oradaki sanatsal, kültürel etkinliklerden istifade ettiği bir seçkinler mekânı olmayacak. AKM, toplumun bütün kesimlerinin oradaki kültürel etkinliklerin içinde yer alacağı, az evvel ifade edildiği gibi, dışarıdaki devasa görüntüyü ortaya koyan cephesiyle, içerideki etkinliği herkesin seyredebileceği bir büyük kültür merkezi olacak"

  Viyana'da silinmeyen Osmanlı damgası
  KÜLTÜR SANAT

  Viyana'da silinmeyen Osmanlı damgası

  Arsenal Askeri Tarih Müzesi, 16. yüzyıldan itibaren farklı dönem ve savaşlara ait, aralarında Osmanlı'nın savaş araç gereçlerinin de olduğu yaklaşık 1,5 milyon sanat eserine ev sahipliği yapıyor.

  on5yirmi5.com takip edin
  Hakkımızda Künye İletişim Reklam

  Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz


  paykasa

  Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.