twitterfacebook

Yeni çıkacak 25 cep telefonu


...

Nokia Asha 202

Profil: Dual-Sim yani aynı zamanda iki farklı sim kart kullanabilen, Finlandiya üretimi cep telefonu
Özellikleri: 2 Sim kart yuvası (çift sim), 2 megapiksel kamera, müzik çalar, FM radyo, genişletilebilir bellek (microSD ile), EDGE
İşletim sistemi: S40

Nokia Asha 202Profil: Dual-Sim yani aynı zamanda iki farklı sim kart kullanabilen, Finlandiya üretimi cep telefonu
Özellikleri: 2 Sim kart yuvası (çift sim), 2 megapiksel kamera, müzik çalar, FM radyo, genişletilebilir bellek (microSD ile), EDGE
İşletim sistemi: S40

Emporia ConnectProfil: Kendisine özel programları ile türünün tek örneği olma yolunda emin adımlar atıyor. Kullanılması eğlenceli bir yapı sunması bekleniyor.
Özellikleri: A-GPS alıcısı, UMTS, kullanıcı dostu uygulamalar (navigasyon, hava tahmini, ilaçlar, bellek eğitimi için bellek), acil durum fonksiyonu, büyük düğmeler, kısayol tuşları, geniş dijital ekran, basit menü yapısı ile renkli ekran

Nokia Asha 306Profil: Dokunmatik ekranının yanı sıra, WLAN bağlantı konusunda harikalar yaratacak bir telefon.
Özellikleri: 3 inç dokunmatik ekran, WiFi-n, Bluetooth, 2 megapiksel kamera, müzik çalar, radyo, genişletilebilir bellek (microSD ile), Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Doro PhoneEasy 740Profil: Günümüz trendi olan dokunmatik ekran teknolojisini iyi incelemiş, konu hakkında üst düzey bir telefon.
Özellikleri: 3.2 inç dokunmatik ekran, fiziksel telefon tuş takımı, üst düzey dostu uygulamalar, A-GPS, 5 megapiksel kamera, WLAN, UMTS, web tarayıcı, 4GB dahili hafıza. Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Nokia Asha 311Profil: Güçlü işlemcisi ve de her bütçeye uygun fiyatı ile dikkat çeken bir telefonu.
Özellikleri: 3-inç dokunmatik ekran, 1 GHz işlemci, WLAN, HSDPA, 3.2 megapiksel kamera, müzik çalar, radyo, genişletilebilir bellek (microSD ile), Bluetooth, USB, GSM Quadband.

RIM BlackBerry Curve 9320Profil: Sosyal medyaya tek bir tuşla ulaşabilen BMM, uzun konuşma süresi ve radyo dinleme imkanı.
Özellikleri: Mekanik QWERTY klavye, WIFI, HSDPA, 3.2 megapiksel kamera, A-GPS, müzik çalar, radyo, genişletilebilir bellek (microSD ile), Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Viewsonic Viewphone 4eProfil: Bilindik Android akıllı telefonlara nazaran iki sim kart opsiyonuyla gözler önüne çıkacak olan cihazın, aslen Mayıs 2012'de piyasada olması bekleniyordu.
Özellikleri: 2 SIM kart yuvası (Çift SIM), 3.5-inç dokunmatik ekran, 3.2 megapiksel kamera, WiFi b / g, HSDPA, müzik çalar, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS alıcısı, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Samsung Galaxy Beam i8520Profil: Tüm teknoloji piyasasının ilgisini çekecek, üzerinde devasa bir projeksiyon bulunduran cihaz ilk kez Chip Online tarafından test edildi. Özellikleri: Özellikler: entegre HD projektör, 4-inç dokunmatik ekran, 1 GHz çift çekirdekli işlemci, kablosuz n, HSPA, 5-megapiksel kamera, HD video kamera, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS alıcısı, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Viewsonic Viewphone 4sProfil: Çift sim kart desteğinin yanı sıra portatif ve Android 4.0 temelleri üzerinde yükselen bir telefon.
Özellikleri: 2 SIM kart yuvası (Çift SIM), (IPS) dokunmatik ekran 3.5-inç, 1 GHz işlemci, kablosuz n, HSPA, 5-megapiksel kamera, müzik çalar, genişletilebilir bellek (microSD), A-GPS alıcısı, Bluetooth, USB, GSM Quadband üzerinden.

Sony Xperia tipoProfil: Android 4.0 işletim sistemi ile gelecek olan cihaz, üzerinde barındırdığı özelliklerine kıyasla fazlasıyla uygun bir fiyat etiketine sahip olacak.
Özellikleri: 3.2-inch touch screen, WiFi-n, HSDPA, 3.2 megapixel camera, A-GPS, expandable memory (via microSD), Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Sony Xperia miroProfil: Bir diğer model olan tipo'dan çok daha iyi donanıma sahip, geniş ve farklı renk seçenekleriyle donatılmış bir telefon.
Özellikleri: 3.5-inch touch screen, WiFi-n, HSPA, 5-megapixel camera, A-GPS, expandable memory (microSD ile), Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Viewsonic Viewphone 5eProfil: Çift sim kart desteği, orta seviye ekran çözünürlüğü (480 X 800) ve de Android 4.0 desteği ile her kullanıcıya hitap edecek bir cihaz.
Özellikleri: 2 SIM kart yuvası (Çift SIM), 5-inç dokunmatik ekran, kamera, müzik çalar, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS alıcısı, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Sony Xperia goProfil: Sony'nin yeni çift çekirdek işlemciye sahip, Android 4.0 işletim sistemiyle bezenmiş yeni canavarı.
Özellikleri: Dış mekan kullanımı için Sağlam gövde, 3,5 inç dokunmatik ekran, 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci, kablosuz n, HSPA, HD video kameralar, A-GPS alıcısı ile 5 megapiksel kamera, genişletilebilir bellek (microSD ile), Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Acer Liquid GlowProfil: Daha önce belki de hiç görülmemiş ilginç renkler ve Andorid 4.0 desteği.
Özellikleri: 3.7-inç dokunmatik ekran, 1 GHz işlemci, WiFi-n, HSPA, 5-megapiksel kamera, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS, NFC, Bluetooth, USB, GSM Dört bantlı .

Acer CloudMobileProfil: Android 4.0 desteğini tüm gücüyle kullanmayı hedefleyen ve görsel olarak dikkat çeken tasarıma sahip olan bir telefon.
Özellikleri: 1.5 GHz Dual Core işlemci, 4.3-inç dokunmatik ekran (HD), WLAN, HSPA, 8 megapiksel kamera, tam HD video kamera, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS, NFC, HDMI, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Asus PadFoneProfil: Tablet modelinin içerisine girebilme özelliği ile kesinlikle fiyatını hak edecek bir ürün. Rahat ve kolay kullanımının yanı sıra Android 4.0 ile karşımıza çıkacak.
Özellikleri: 4.3 inç dokunmatik ekran (Super AMOLED, tablet, 10.1-inç dokunmatik ekran) , 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, WiFi-n, HSPA , genişletilebilir hafıza (microSD ile), Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Huawei Ascend P1Profil: Parlak bir elbise giymişçesine göz alan kaplaması, yüksek dokunma hissiyatı ile inanılmaz ince bir cep telefonu
Özellikleri: 6.8 milimetrelik ince kasa, 4.3-inç dokunmatik ekran (Super AMOLED), 1.5 GHz Dual Core işlemci, kablosuz n, HSPA, 8 megapiksel kamera, tam HD video kamera genişletilebilir bellek (microSD ile), Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Panasonic Eluga PowerProfil: İnce bir şekilde tasarlanmış, ilk görüşte bir sanat eserini akla getiren Android 4.0 işletim sistemi kullanan bir cihaz
Özellikleri: dayanıklı çerçeve, 5-inç dokunmatik ekran (HD), 1.5 GHz Dual Core işlemci, WLAN-n, HSPA, 8 megapiksel kamera, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS, NFC , Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Huawei Ascend DProfil: Ascend P1'nın bir üst modeli olarak lanse edilen cihaz, yeni üst seviye özelliklerle donatılmış.
Özellikleri: 4.5 inç dokunmatik ekran (HD), 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, tam HD video kamera, WLAN-n, HSPA, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS alıcısı, HDMI adaptörü, Bluetooth, dört bant GSM desteği ile USB MHL.

LG Optimus VuProfil: LG'nin, Samsung'un akıllı telefonlarına cevap niteliğindeki cihazı Galaxy XL, Güney Kore pazarından sonra artık tüm Avrupa pazarına yayılmayı hedefliyor.
Özellikleri: 5 inçlik dokunmatik ekran (IPS), 1.5 GHz Dual Core işlemci, kablosuz n, HSPA, genişletilebilir bellek (microSD ile), 8 megapiksel kamera, tam HD video kamera, A-GPS Alıcısı, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Motorola RAZR MaxxProfil: Telefondan performans isteyen başta oyuncular olmak üzere birçok kullanıcıya hitap eden, fazlasıyla güçlü bir cihaz.
Özellikleri: 1.2 GHz Dual Core işlemci, 4.3-inç dokunmatik ekran (Super AMOLED), n-WLAN, HSDPA, 8 megapiksel kamera, A-GPS, genişletilebilir bellek (microSD ile) Bluetooth, USB, GSM Quadband.

Optimus True HD LTEProfil: LG'nin başta Almanya olmak üzere birçok ülkedeki Amiral gemisi. Yeni kablosuz bağlantı teknolojileriyle dikkatleri üzerine toplayan bir ürün.
Özellikleri: LTE, HSPA , n-WLAN, 4.5-inç dokunmatik ekran (HD), 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci, genişletilebilir bellek (microSD ile), 8 megapiksel kamera, tam HD video kamera A-GPS alıcısı, HDMI, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

ZTE Grand X LTEProfil: LTE konusunda bir uzman. Bir önceki modeline kıyasla halen dokunulabilir ekran ebatları ve çözünürlüğü konusunda yeniliğe gitmeyen bir model.
Özellikleri: LTE, HSPA , WLAN-n, dokunmatik ekran, 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, HD video kamera, A-GPS alıcısı, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

ZTE EraProfil: Bir başka Asya üretimi telefon ama kendisi LTE'den daha çok dört işlemci gücüyle ön planda olan bir cihaz.
Özellikleri: 1.3 GHz dört çekirdekli işlemci, 4.3-inç dokunmatik ekran, WiFi-n, HSPA , 0.8-megapiksel kamera, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS alıcısı, MHL desteği ile USB HDMI Adaptör, Bluetooth, dört bant GSM.

Huawei Ascend D quadProfil: Girdiği her testten anlının akıyla çıkmayı başaran cihaz, ilk başta her ne kadar LTE teknolojisi ile dikkat çekiyorsa da aslen sahip olduğu donanım özellikleriyle kullanıcıların hedefi olacak.
Özellikleri: 4.5-inç dokunmatik ekran (HD, IPS), Wireless-n, HSPA , 1,2 - veya 1,5 GHz dört çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, HD video kamera, genişletilebilir bellek...

/Scripts/lib/jquery-2.0.0.min.js