Yakıtta En Cimri Otomobiller

Her ay daha az fatura ödemek isteyenler dizelin payını yüzde 51'den 60'a taşıdı. En cimri model ise kilometrede 11.8 kuruşla VWPolo Bluemotion oldu.

VW Golf 3.8 LİTRE

Her geçen gün artan akaryakıt fiyatları, otomobil sahibi olmayı hayal eden tüketicilerin önündeki en büyük engellerden biri. Litre fiyatı 4.20 liraya ulaşan benzin ile 3.49 liradan satılanmotorin, otomobille seyahati cazip olmaktan çıkarıyor.Hal böyle olunca da dizel modeller iyice öne çıkıyor. Bu satış rakamlarına da yansımış durumda. Geçen yıl satılan araçların yüzde 51i dizelken, 2011in ilk 4 ayında bu oran yüzde 60a kadar çıktı. Bu durumu göz önüne alan otomobilciler de en cimri benim diyebilmek için �nasıl daha az tüketebiliriz�in hesabını yapıyor.

Yeni hedef 3 litre

Birçok marka artık start

Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
57 Model, 300 km Hız
YAŞAM

57 Model, 300 km Hız

Orijinali 1957 yılında üretilen Chevy 789, Californialı özel yapım araçlar üreten n2a Motors isimli şirketin ustalarının elinden geçti.

Nükleer Felaket Böyle Geldi
YAŞAM

Nükleer Felaket Böyle Geldi

Japonya'da 11 Mart'ta yaşanan depremin ardından, tsunami dalgalarının Fukuşima nükleer santralini nasıl vurduğunu gösteren fotoğraflar yayınlandı.

19 Mayıs'ta Türk Yıldızları
YAŞAM

19 Mayıs'ta Türk Yıldızları

19 Mayıs kutlamaları çerçevesinde 'Türk Yıldızları' ile güç ve cesaretin sembolü 'F-16 Solo Türk' uçağı, Samsun halkına coşkulu bir gösteri sergiledi

Bu Cepler Servet Değerinde
YAŞAM

Bu Cepler Servet Değerinde

Bir zamanlar 150-200 liraya alınan telefonlar pahalı geliyordu. O zamanlar öyleydi. Fakat şimdi bu telefonlar çıktı ve paha anlayışı biraz değişti...

Simav'da Deprem: 5,9
GÜNCEL

Simav'da Deprem: 5,9

Merkez üssü Kütahya'nın Simav ilçesi olan 5.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Birçok ilde vatandaşlar geceyi sokakta geçirdi.

Rizelileri Şaşırtan İskelet
GÜNCEL

Rizelileri Şaşırtan İskelet

Rize'nin Pazar ilçesine bağlı Aktaş köyünde, yaklaşık 350 yıllık bir evin altında yapılan kazıda bulunan iskelet, görenleri şaşırtıyor.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz


paykasa

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.