Türkiye’nin ‘Mağara Adamı’ Şevket Çoruh

Guiness Rekorlar Kitabı’na ‘Broadway’de en uzun gösteri yapan tek kişilik oyun’ olarak giren bu komedi fenomeni 10 milyondan fazla insana ulaştı.

KÜLTÜR SANAT .
türkiye’nin ‘mağara adamı’ şevket çoruh

Şevket Çoruh, Caveman - 'Mağara Adamı' oynuyla Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi'nde bu akşam saat 20:30'da yeniden sahlene alacak.

Rob Becker’in dünyayı kahkahalara boğan tek kişilik komedisi ‘kadınlarla erkekleri bu kadar farklı kılan nedir?’ sorusuna cevap arıyor. İnsanlık tarihi kadar eski cinsiyetler çatışmasını eğlenceli bir dille sahneye taşıyan ‘Mağara Adamı’ (Caveman), evli bir erkeğin anlatısı. Kendini kapı dışarı edilmiş bulan Kamil’in, evinin kapısını açma - aslında kadın erkek ilişkilerinin kilidini açma - çabası. Şevket Çoruh, her iki cinsiyetin konuşma biçimlerinden alışveriş alışkanlıklarına dek farklılıklarını, 200 bin yıl öncesindeki kaynağına uzanarak gözler önüne seriyor. Sıkı esprileri ve olağanüstü sahne performansı ile seyircisinin kalbini kazanan Çoruh, Mağara Adamı’nın başarısını her seferinde yeniden ispatlıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Türkiye’nin ‘Mağara Adamı’ Şevket Çoruh
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.