Türkiye’nin ‘Mağara Adamı’ Şevket Çoruh

Guiness Rekorlar Kitabı’na ‘Broadway’de en uzun gösteri yapan tek kişilik oyun’ olarak giren bu komedi fenomeni 10 milyondan fazla insana ulaştı.

KÜLTÜR SANAT .
türkiye’nin ‘mağara adamı’ şevket çoruh

Şevket Çoruh, Caveman - 'Mağara Adamı' oynuyla Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi'nde bu akşam saat 20:30'da yeniden sahlene alacak.

Rob Becker’in dünyayı kahkahalara boğan tek kişilik komedisi ‘kadınlarla erkekleri bu kadar farklı kılan nedir?’ sorusuna cevap arıyor. İnsanlık tarihi kadar eski cinsiyetler çatışmasını eğlenceli bir dille sahneye taşıyan ‘Mağara Adamı’ (Caveman), evli bir erkeğin anlatısı. Kendini kapı dışarı edilmiş bulan Kamil’in, evinin kapısını açma - aslında kadın erkek ilişkilerinin kilidini açma - çabası. Şevket Çoruh, her iki cinsiyetin konuşma biçimlerinden alışveriş alışkanlıklarına dek farklılıklarını, 200 bin yıl öncesindeki kaynağına uzanarak gözler önüne seriyor. Sıkı esprileri ve olağanüstü sahne performansı ile seyircisinin kalbini kazanan Çoruh, Mağara Adamı’nın başarısını her seferinde yeniden ispatlıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Türkiye’nin ‘Mağara Adamı’ Şevket Çoruh

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com
Hakkımızda Künye-Biz İletişim
on5yirmi5.com'u takip edin

on5yirmi5 mobil site görünümü