Pastör’de ikinci raunt.
Yazarlar

Pastör’de ikinci raunt.

Pastör Brunson sadece Türkiye'de değil Ortadoğu Afrika ve özellikle RUSYA'da çok önemli ve gizemli toplantılar yapardı...

AB’nin çırpınışı
Yazarlar

AB’nin çırpınışı

"Biz pek bilmeyiz ama AVRUPA'nın ayakta kalmasını sağlayan GİZLİ KASALARDAN biri de VAKİTAN'IN GİZLİ KASASIDIR... Bu kasa son 20 yılda inanamayacağınız kadar güçlendi."

İtibar suikastı.
Yazarlar

İtibar suikastı.

"Kaç kez "15 Temmuz Kalkışması'nın YÖNETİCİ KADROSU nerede?" diye sordum. Bakın bu sorunun cevabını bulmadan 15 Temmuz'u anlama ve anlatma şansımız hiç yok.Kim kiminle ne anlaştı ya da anlaşamadı bilemiyorum ama bu soru cevap bekliyor."

Derviş’in fikri.
Yazarlar

Derviş’in fikri.

Türkiye'de bakanlık yapmış, hala Erdoğan'ın partisinde vekillik yapan bazı isimler de Trump'a haber gönderdi. Ben bugüne kadar Amerikan Kongresi'ne seçilen bir kişinin bile Türkiye'ye haber gönderip, "Sizin adınıza çalışmak istiyorum" dediğini duymadım. Neden ülkenizi sevmeyenleri, MECLİS'e alıyorsunuz?

Yeni denge.
Yazarlar

Yeni denge.

20 Ocak'ta Beyaz Saray'a geçecek olan Donald Trump'ın Rusya sevdasını görüyoruz. Bu bir sevgi değil aslında. Bir tutku da değil. ABD ile İngiltere dengesi için, Rusya'nın kontrolünü sağlayacak formülün ilk evresi.

Kıran kırana.
Yazarlar

Kıran kırana.

NATO veya CIA denilince akla asker veya siyah gözlüklü ajanlar gelmemeli. Halkın arasında yaşayan, itibar edilen, 'bilge adam' olarak görülen, dini önder kabul edilen isimler GLADYO'nun parçası oldu.

Kaybettiniz
Yazarlar

Kaybettiniz

Bakınız, suikast mahalline bile CIA KARTVİZİTİ bırakılıyor artık. FETÖ'cü üzerinden... Bir hareket KRİMİNAL OLDUĞU zaman biter! Cemaat paralele döndü, sonra da FETÖ oldu. 15 Temmuz ve Karlov suikastıyla artık tamamen bitti. Bunu bitiren de garip gelecek ama Trump'ı getiren Amerika..

15 Temmuz'u patronlar biliyordu!
Yazarlar

15 Temmuz'u patronlar biliyordu!

"15 Temmuz'un geleceğini İstanbul'daki birçok patron biliyordu. Bir DEVLET GÖREVLİSİ kapı kapı dolaşıp ilgili patronlara "Dikkat edin! Düğmeye basıldı. Tayyip gidiyor. Hesap soracağız" dedi. Çok kişi bu dalganın geleceğini haber aldı."

Parmak izi!.
Yazarlar

Parmak izi!.

Ankara'da Rus Büyükelçi Karlov bir Sahte Bayrak operasyonu ile öldürüldü. Bu net ve kesin! İstihbarat dünyasının iyi yetişmiş isimleri çok iyi bilir ki enseye sıkılan kurşun ve bombalı otomobille yapılan suikastlar, İngiliz istihbarat örgütü MI6'nın mührüdür.

Asıl şifre 2 dolar.
Yazarlar

Asıl şifre 2 dolar.

Şu kadarını söylemek istiyorum, AK Parti, CHP ve MHP'de EKONOMİK olarak aynı eksene düşen insanlar Hillary'yi kırmızı halı ile karşılayacaktı.

Plan çöktü.
Yazarlar

Plan çöktü.

Evet Tayyip Bey'in işi gerçekten zordu! Yanına gelenler, dostu olduğunu söyleyenler, uzak durmayanlar... İçlerinde öyle isimler var ki oturup kalktığı çevreleri duysanız düşüp bayılırdınız! İsimleri söyleyemem! AMA ANKARA'DA KİRLİ BİR İTTİFAK varmış! Hala da var!

Operasyon Hürriyet’i.
Yazarlar

Operasyon Hürriyet’i.

"HÜRRİYET GAZETESİ , aldığım bilgilere göre, yayın kurulunun itirazına rağmen bu haberi MANŞETTEN YAYINLADI! Koca koca sayfalar ayırdı. İçinde soru olmayan röportajla önce MİT'e darbe vurmaya kalktı!"

Bay Lock masalı
Yazarlar

Bay Lock masalı

"15 TEMMUZ'da AYDIN BEY ve YAYINLARI DARBENİN karşısındaydı! Değil mi! Ne oldu da şimdi "15 TEMMUZ'UN ARKASINDA GÜLEN YOK" NOKTASINA GELDİNİZ! Bu geçen zamanda kim kiminle oturup ne konuştu?"

Ortaklar saldırıyor
Yazarlar

Ortaklar saldırıyor

"15 TEMMUZ'da mesela TAYYİP BEY bir anlık gafletle Yunan Adaları'na çıksa bunlar 30 saniye sonra o koltuklardaydı!."

CIA'daki liste...
Medya

CIA'daki liste...

Takvim gazetesi yazarı Ergün Diler bugünkü köşe yazısında Tümamiral Mustafa Zeki Uğurlu'nun karanlık ilişkilerini köşesine taşıdı.

Ergün Diler: Obama'yı uyuttular!
Medya

Ergün Diler: Obama'yı uyuttular!

Takvim gazetesi yazarı Ergün Diler, dünkü köşe yazısında “ABD’li dostum” dediği bilgi kaynağından önemli bilgi aktarmaya bugünkü köşe yazısında da devam etti.

Türkiye nereye!..
Yazarlar

Türkiye nereye!..

Darbe başarılı olsaydı Amerika MISIR üzerinden, SİSİ üzerinden Afrika'yı Türkiye'ye, yani Washington'a bağlayacaktı. Başarısız olunca ne olacaktı?

Yazarlar

"Konrollü başarısız darbe"

NATO ve Amerika, Çin'i kontrol etmek amacındaydı. Türkiye rolünü beğenmeyince KÜÇÜLTME KARARI VERİLDİ! Rusya ile, Avrupa ile, Suriye ile, Mısır ile, Kürtler ile sorun yaşıyorduk!

100 yıl sonra
Yazarlar

100 yıl sonra

"Sultan bunun üzerine kendisini 1894'te BRİTANYA ADALARI ŞEYH'ÜL İSLAMI olarak atadı. HİLAL diye gazete, İSLAM DÜNYASI isimli dergi çıkardı. Ortalık sarsıldı. Baskılar artınca ABDULLAH ismini alan William İstanbul'a sığındı. İngiliz Krallığı, Abdülhamit Han'a bağlı çalışan tek bir kişiden korkmuştu."

İpek'in Koza'sı
Yazarlar

İpek'in Koza'sı

"Burası Türkiye'dir ve GİZLİ KOD'lar vardır... İlhan Selçuk'u, yani 1971 darbesine giden yolda önemli bir isim olan CUMHURİYET'in temel taşını, içeri alanlara şimdiki CUMHURİYET ekibi niçin destek veriyordu?"

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.