twitterfacebook
Bayrampaşalı kadınlar üniversiteli oldu

Bayrampaşalı kadınlar üniversiteli oldu

Bayrampaşa Belediyesi’nin hayata geçirdiği ‘Bin Kadına Bin İş’ projesi kapsamında ‘triko makineleri’ kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerler, sertifikalarını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in elinden aldı.

Bayrampaşa'nın kazakları yetimleri ısıtacak

Bayrampaşa'nın kazakları yetimleri ısıtacak

Bayrampaşa Belediyesi ve Bayrampaşa Tekstilci Sanayici ve İş Adamları Derneği (BATİAD), kimsesiz çocuklara dağıtılmak üzere, Türkiye’nin 81 iline 10 bin kazak gönderdi.

Kazak giy, 2 milyar dolar tasarruf et

Kazak giy, 2 milyar dolar tasarruf et

BATİAD ve Bayrampaşa Belediyesi 'Kazak giyelim enerjide yüzde 20 tasarruf edelim' kampanyasını 9 Şubat'ta harekete geçiriyor.

ÖZEL DOSYALAR
ÇOK OKUNANLAR
 • Uydu frekans değişimi nasıl yapılır?

  Uydu frekans değişimi nasıl yapılır?

  Türksat 4A haberleşme uydusuna geçiş yapacak televizyon ve radyo yayınlarının frekans değişiklikleri, bu gece yarısı gerçekleştirilecek.

 • Atamalar cumaya işbaşı haftaya!

  Atamalar cumaya işbaşı haftaya!

  Torba tasarının yasalaşmasıyla beraber atanacak olan 40 bin öğretmen adayının yarın mesai saati bitimine kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor.

 • Türkiye algı operasyonlarına boyun eğmeyecek

  Türkiye algı operasyonlarına boyun eğmeyecek

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'yi teröre destek veren, göz yuman bir ülke gibi göstermenin densizlik olduğunu ifade etti.

 • Ceylan Yeğinsu kimdir?

  Ceylan Yeğinsu kimdir?

  New York Times'da Hacı Bayram Cami'ni Işid üssü olarak tanıtan gazeteci Ceylan Yeğinsu kimdir?

 • Ek yerleştirmelerde kimler tercih yapabilir?

  Ek yerleştirmelerde kimler tercih yapabilir?

  Final Dergisi Dershaneleri Rehberlik ve Eğitim Koordinatörü Celil Vardar "Meslek lisesi öğrencileri kendi alanlarının devamı niteliğindeki bölümlere sınavsız geçiş için Tablo 3A’dan puan koşulu aramaksızın 30 tercih yapabilirler."

 • Öğretmen ve öğrenciye müjde!

  Öğretmen ve öğrenciye müjde!

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı Bilgilendirme Toplantısı'nda konuştu. Davutoğlu, öğrencilere müjdeli haberi verdi ve öğrenci-öğretmen bağının derinliğinden bahsetti.

 • KPSS Ortaöğretim/Önlisans giriş yerleri açıklandı

  KPSS Ortaöğretim/Önlisans giriş yerleri açıklandı

  27- 28 Eylül tarihlerinde yapılacak 2014-KPSS Ortaöğretim/Ön Lisans sınavı sınava giriş belgeleri ÖSYM'nin sitesinde yayımlandı.

 • Türkiye bölgenin geleceğine yatırım yapıyor

  Türkiye bölgenin geleceğine yatırım yapıyor

  Prof. Dr. Beril Dedeoğlu Türkiye'nin IŞİD bildirisine imza atmamasını değerlendirerek, "Türkiye askeri aşamada değil, Irak ve Suriye'nin yeniden yapılandırma sürecinde sahada olacak." şeklinde konuştu.

 • Beşiktaş-Asteras maçı hangi kanalda?

  Beşiktaş-Asteras maçı hangi kanalda?

  Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi C Grubu ilk maçında Yunanistan'ın Asteras takımıyla yarın İstanbul'da karşılaşacak. Maç Saat 20.00'de başlayacak ve maç Star TV'den canlı yayınlanacak.

/Scripts/lib/jquery-2.0.0.min.js