İmar kanununda kritik değişiklik
Çevre

İmar kanununda kritik değişiklik

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ilk olarak 4 yıl önce çıkarılmak istenen ‘şehirlerde rant vergisi’ planını İmar Kanununa ekleyeceği kritik bir maddeyle yenileyerek tekrar gündeme getirdi. .

Davutoğlu:
Etkinlikler

Davutoğlu: "Üniversitelere meslek aşkıyla gelin"

İstanbul Şehir Üniversitesi Yükseköğretim Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen ‘Yükseköğretim Konuşmaları’ konferans serisinin ilki, Türkiye Cumhuriyeti 26. Başbakanı ve Konya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti’den Davutoğlu ve Gül'e sorular
Politika

AK Parti’den Davutoğlu ve Gül'e sorular

TBMM FETÖ ve 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu’nun AK Partili üyeleri, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yazılı olarak gönderilen metinde, “Şubat 2012 tarihli MİT Müsteşarı’nın ifade vermeye çağrılması hadisesinde MİT Müsteşarı’na ifade vermeye gitmesinde bir sakınca olmadığını telkin ettiğiniz şeklindeki iddialara açıklık getirir misiniz?” diye sordu.

Ahmet Davutoğlu: İlk ihbar Hakan Fidan'a suikast
Politika

Ahmet Davutoğlu: İlk ihbar Hakan Fidan'a suikast

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığı gecede ilk ihbarın Hakan Fidan'a suikast şeklinde geldiğini söyleyerek, ‘’Öyle bilgi geldiği için Hakan Fidan Genelkurmay'a giderek bilgi veriyor. Ama yine de Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile paylaşılmalıydı'' dedi.

Davutoğlu Al Jazeera'ye konuştu
Politika

Davutoğlu Al Jazeera'ye konuştu

Al Jazeera'nin canlı yayınına katılan Ahmet Davutoğlu, FETÖ'nün darbe girişimi hakkında soruları yanıtladı. Davutoğlu, 'Bu darbeciler masum insanlarımızı öldürdüler' dedi.

Politika

"Başbakanlığı bıraktım ancak siyaseti bırakmadım"

"Bütün Kudüs uyuyordu. Benim ayak seslerimden başka ses yoktu. Asker gördüğümde saklanıyordum. Mescid-i Aksa’nın kapısına kadar vardım. Sadece içerideki görevliler vardı. 15-20 kişilik cemaatle namaz kılacaklardı. Biri ayak sesini duyunca “İkra” diye bağırdı."

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.