Halkbank ikinci kez kuşatma altında
Şirketler

Halkbank ikinci kez kuşatma altında

FETÖ'nün 17-25 Aralık kumpasına hedef olan ve hisselerde kısa süreli değer kaybına uğrayan Halkbank bir kez daha saldırı altında. ABD'nin skandal bir kararla Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'yı tutuklamasının ardından ortaya çıkan sonuçlar, 17-25 Aralık gibi ikinci bir saldırıyı gözler önüne seriyor. İlk verilere göre Halkbank hisseleri yüzde 10.6 düşüşle açıldı, ardından düşüş yüzde 16'yı da geçti.

Yasağa karşı birleştiler
Şirketler

Yasağa karşı birleştiler

ABD ve İngiltere'nin kabin yasağı uygulamasına karşı hava yolunda rakip olan şirketler karşı hamlelere girişti. Yolcu uçağa kadar laptop'unu kullanacak, kapıda teslim edecek.

Türk otomobili 2019'da yollarda!
Şirketler

Türk otomobili 2019'da yollarda!

Yerli otomobil hakkında konuşan Bakan Özlü, "Yerli otomobilde iş modeli değişikliğine gittik. Yeni iş modeline göre devam edeceğiz. TÜBİTAK'ın çalışmaları var. Yeni yükleyicilere devredeceğiz. İyi gidiyor çalışıyoruz. İnşallah Türk otomobilini 2019'da göreceğiz." dedi.

Audi tesislerinde arama
Şirketler

Audi tesislerinde arama

Alman otomotiv şirketi Audi'nin sözcüsü Melfi, Münih ve Stuttgart savcılıkları tarafından Ingolstadt ve Neckersulm'deki aramaların "dizel konusuyla" ilgili olduğunu söyledi.

Çok Okunanlar

Bölüm Manşetleri

Öne Çıkanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.