Türkiye Varlık Fonu Nedir, Ne Değildir, Nasıl Çalışır?
Şirketler

Türkiye Varlık Fonu Nedir, Ne Değildir, Nasıl Çalışır?

Ülkemizdeki mega projelere finansman sağlaması amacıyla Ağustos 2016'da kurulan Türkiye Varlık Fonu, Milli Piyango ve At Yarışlarının bu fona devredilmesiyle geçtiğimiz günlerde gündem olmuştu. Dün Ziraat Bankası, BOTAŞ, TPAO, PTT, Borsa İstanbul AŞ, Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme Anonim Şirketi, Eti Maden ve Çaykur gibi, bugün de Türk Hava Yolları ve Halkbank gibi dev kuruluşların kamu hisselerinin devriyle Türkiye Varlık Fonu (TVF) bir kez daha gündemimize oturdu.

Reklam Ajansı Nedir?
Şirketler

Reklam Ajansı Nedir?

Reklam ajansları, çok kapsamlı olarak farklı alanlarda hizmet veriyor ve her reklam ajansı aynı hizmeti verecek diye bir kural yok ama temelde hizmetler kurumsal bir reklam ajansında 3 ana başlık altında toplanıyor.

THY'ye '2017 Skytrax'te 4 ödül
Şirketler

THY'ye '2017 Skytrax'te 4 ödül

"Güney Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi" ilan edilen THY, ayrıca business sınıfı ikram kategorisinde "En İyi Business Class İkram Servisi", "En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu" ödüllerine layık görüldü.

Kargo devi MNG satıldı
Şirketler

Kargo devi MNG satıldı

Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarından MNG Kargo, Dubai merkezli Mirage Cargo B.V'ye satıldı. Rekabet Kurulu'nun onayı sonrası hisse devir işlemleri gerçekleşmiş olacak.

Çok Okunanlar

Bölüm Manşetleri

Öne Çıkanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. Yıldızlar Eğitim Organizasyon A.Ş.