Derik Kaymakamı Hakan Kafkas kimdir?

Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün katledilmesi sonrası Derik Kaymakamlığına atanan Hakan Kafkas kimdir?

DÜNYA .
derik kaymakamı hakan kafkas kimdir?

Hakan Kafkas 1982 Üzümlü Erzincan doğumlu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu.

Hakan Kafkas 1982 yılında Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Üzümlü’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nden 2002 yılında mezun oldu. Gelir İdaresi Başkanlığı Zeytinburnu Vergi Dairesi’nde Gelir Uzmanı Yardımcılığı ve Ankara Vergi Denetmenleri Büro Başkanlığı’nda Vergi Denetmenliği görevlerinden bulundu.

2009 yılında İçişleri Bakanlığı tarafındanKaymakam Adayı olarak Erzincan iline atandı. Teftiş stajını Konya’da ve Kaymakam Refikliği stajını Bursa’nın Yenişehir İlçesi’nde tamamladıktan sonra Amerika’da bir yıl süre ile İngilizce eğitim aldı. 2012 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen 96. Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarıyla tamamlayarak Yozgat ilinin Aydıncık ilçesine atandı.

19 Ağustos 2013 tarihinde 2013/463 sayılı kararname ile Doğanşar Kaymakamlığı’na atanan Hakan Kafkas, burada iki yıl görev yaptı. 28 Haziran 2015 tarih ve 2015/398 sayılı kararname ile Torul İlçe Kaymakamı olarak atanandı,

Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün katledilmesi sonrası18 Kasım 2016 tarihinde Derik Kaymakamı ve Derik Belediye Başkan Vekilliği görevini de yürütecek.

Hakan Kafkas, Kübra Hanım ile evli ve bir çocuk babasıdır.-haberbedava.com-on5yirmi5

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Derik Kaymakamı Hakan Kafkas kimdir?

Yorumlar

bu kişi hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Portreler

bunlar da ilgi çekebilir Portre Anasayfa
Mardin Valisi Mustafa Yaman kimdir?
Kişiler

Mardin Valisi Mustafa Yaman kimdir?

Mardin Valisi Mustafa Yaman Kimdir? Mardin Büyükşehir Beldiye'sine kayyum olarak atanan Mustafa Yaman nerelidir ? Mustafa Yaman hangi görevlerde bulunmuştur?

Hayim Nahum kimdir?
Kişiler

Hayim Nahum kimdir?

Rıza Nur'un hatıralarında Lozan görüşmelerinde İnönü'yü kandırarmakla suçladığı Hayim Nahum kimdir?

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz


paykasa

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.